Bilety lotnicze​

Jak kupić tanie bilety lotniczedo do Tajlandii

Bez wątpienia to dość długi lot z Europy zależnie od tego jakie uda nam się kupić bilety lotnicze​ potrwa od ok 14 do nawet 30 godzin.

Bilety lotnicze Oczywiście 30 godzin to jedynie w wyjątkowych przypadkach, przeważnie czas przelotów z jedną przesiadką do Bangkoku to ok 18-22 godziny.  Bez wątpienia natomiast przekonasz się, że podróż jest tego warta od razu po wylądowaniu.

Ekscytujące widoki i odgłosy Bangkoku, idealnie turkusowe Morze Andamańskie, romantyczne kurorty Koh Samui, wyjątkowa kuchnia Chiang Mai… moglibyśmy pisać bez końca. Chcesz zaplanować idealne wakacje w Tajlandii? O dziwo, nie musisz wcale dużo wydawać na swoje loty!

Oto kilka wskazówek naszych wskazówek, które pomogą Ci rozpocząć polowanie na bilety lotnicze.

Tajskie wakacje - Loty do Tajlandii - Tajskie wakacje
bilety lotnicze

Zdecydowanie leć do Bangkoku, międzynarodowe lotnisko w Bangkoku Suvarnabhumi jest najtańszym lotniskiem w Tajlandii.

Według naszych obserwacji przelot do Bangkoku kosztuje średnio około 500 zł mniej niż na Phuket!

Uczyń więc Bangkok swoim pierwszym przystankiem, spędź kilka nocy w tętniącej życiem stolicy, a następnie udaj się na podbój Tajlandii tanimi lotami liniami Nok Air lub Air Asia.

Warto wiedzieć że wylot i powrót we wtorek 🙂 Nasze obserwacje również wykazało, że można nieco  zaoszczędzić średnio ok 100-200zł , wylatując do Tajlandii i wracając z niej we wtorek. Odloty w poniedziałek i środę również oferują dobrą jakość, ale cokolwiek robisz, raczej nie wyjeżdżaj w sobotę! Za ten przywilej zapłacisz nieco  więcej.

Oczywiście my ze swojej strony serdecznie polecamy nasze własne oferty. Bez wątpienia posiadamy wiele bardzo ciekawych wycieczek objazdowych po całej Tajlandii.

Z doświadczenia wiemy że często nasze wycieczki w ostatecznej kalkulacji wychodzą znacznie korzystniej finansowo niż zwiedzanie indywidualne. Nie wspominając już o ilości odwiedzonych miejsc i wycieczek fakultatywnych .

Jeśli chodzi o bilety lotnicze do Tajlandii to również oferujemy pomoc w zakupie jak najlepszych biletów, dobrego ubezpieczenia.

Zdecydowanie polecamy do indywidualnego szukania najtańszych biletów lotniczych serwis Skyscanner, dzięki któremu dość łatwo zakupisz swój tani bilet do Tajlandii.

Loty do Tajlandii - bilety lotnicze
Bilety lotnicze - Bangkok-Suvarnabhumi
Bilety lotnicze - Bangkok-Suvarnabhumi

Jeśli planujesz wyjazd do Tajlandii sprawdź nasze oferty wycieczek.

Jeśli jakaś wycieczka będzie spełniała twoje oczekiwania możemy załatwić wszelkie formalności związane z zakupem biletów i biletów lotniczych.

Wszystkie nasze wycieczki do Tajlandii kalkulowane są bez biletów lotniczych. Nie mniej jednak zawsze opcjonalnie podajemy koszty biletów w danym okresie z przykładowych lokalizacji. Istnieje zatem możliwość zakupienia wycieczki oraz dodatkowo biletów wraz z ubezpieczeniem.

Warto wspomnieć że ubezpieczenie, które doliczamy do ceny wycieczki pozwala na zwrot kosztów całej wycieczki wraz z biletami w przypadku nagłych zdarzeń typu choroba, wypadek itp.

Wykupując wycieczkę na www.TajskieWakacje.pl otrzymujesz gwarancję profesjonalnej opieki przez cały okres trwania wycieczki.

Tajskie wakacje z polskim przewodnikiem, czekamy na Ciebie:)

Tajskie Wakacje to:

Transfery i busy

Oferujemy transfery między lotniskami i hotelami.

Wycieczki fakultatywne

Polski przewodnik, fantastyczne wycieczki objazdowe do najciekawszych miejsc w Tajlandii.

Rajskie wyspy

Zwiedzanie najpiękniejszych rajskich wysp tajskimi łodziami. Nurkowanie na rafach kompiel na malowniczych plażach.

Noclegi

Noclegi w hotelach apartamentach i domkach letniskowych na terenie całej Tajlandii.

Organizacja imprez i przyjęć okolicznościowych

Imprezy okolicznościowe, śluby i wesela na rajskich plażach.

Bilety i transfery lotnicze

Wsparcie przy zakupie biletów lotniczych oraz ubezpieczenia turystycznego.

Kontakt

Napisz do nas

Nasi partnerzy