Czarter katamaranów

Ceny wynajmu katamaranów w Tajlandii.

Rajskie rejsy na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy gorąco do zapoznania się z ofertą na czarter katamaranu w Tajlandii.
Zajmujemy się organizowaniem wycieczek objazdowych w Tajlandii, w tym również wycieczek z rejsem w programie. Dzięki naszym partnerom oferujemy czarter nowoczesnych katamaranów, wyjątkowo komfortowych i idealnie nadających się na eksplorację rajskich wysp Tajlandii.

Oczywiście zapraszamy na nasze wycieczki objazdowe z rejsem w Tajlandii jak i na indywidualny czarter katamaranu zarówno ze skipperem lub bez.

Czarter katamaranów

Poniżej szczegóły oferowanych jednostek.

Rejsy w Tajlandii katamaranem
Czartery w Tajlandii - katamaran Tajlandia k35 4

Lagoon 40 K-35 to nowoczesny, łatwy w obsłudze jacht podobnie jak każdy katamaran z rodziny Lagoon.

Katamaran K35 to wyjątkowo praktyczna i komfortowa  jednostka z bogatym wyposażeniem od klimatyzacji zaczynając.
Salon – szklane drzwi prowadzą z kokpitu do znajdującego się
na tym samym poziomie salonu, który jest przestronny i funkcjonalny.
Kuchnia
w kształcie litery U jest również bardzo funkcjonalna, posiada trzypalnikową kuchenkę Eno oraz zlew. Znajdują się tu również dwie lodówki oraz pełne wyposażenie dodatkowe od szklanek, talerzy i sztućców po garnki patelnie i inne przydatne urządzenia takie jak ekspres do kawy, toster czy czajnik.

Kokpit sternika jest połączony schodami z pokładem. Dodatkowo otwiera się na prawą burtę, dzięki czemu można łatwo wyjść i pomóc przy linach w trakcie cumowania lub zakotwiczenia. Pawęż jest wyrównana dwoma niskimi stopniami prowadzącymi z platform pływackich do kokpitu, co umożliwia łatwy dostęp do pontonu jak i do wody dzięki składanej drabince.

Katamaran posiada cztery podwójne kabiny oraz dwie łazienki z kabinami prysznicowymi, dodatkowo dwie jednoosobowe kabiny dziobowe. Lagoon 40 K-35 jest w stanie pomieścić 10 gości w przypadku czarterów bez załogi lub 8 osób z 2 załogami.

Zbierz rodzinę i przyjaciół i wypożycz ten wspaniały katamaran, odkryj wspaniałe cuda zatoki Phang Nga.

Ceny czarteru już od 530Euro/doba

Katamarany Lagoon 42 Maralyn oraz Cloud Dancer to wyjątkowo komfortowe i łatwe w obsłudze jednostki.

Oba zaprojektowane bardzo podobnie różną się jedynie szczegółami wyposażenia i rocznikami Marlin to najnowszy model z 2019r., natomiast Cloud Dancer poprzedni z 2018r.

Projektantem jednostki był Patrick Le Quement wraz z architektami marynarki wojennej z francuskiego projektu VPLP, słynącego z projektowania wyczynowych jachtów.

Jednostki pomieszczą komfortowo 8 osób w 4 kabinach z czterema prywatnymi łazienkami. Katamaran dysponuje dwiema dodatkowymi jednoosobowymi kabinami, oraz rozkładana sofą w salonie dla dwóch dodatkowych osób.
Razem może zatem wygodnie podróżować do 12 osób

Stanowisko sternika znajduje się na podwyższeniu z lewej burty, zapewnia łatwą komunikację między kapitanem a resztą załogi. W przeciwieństwie do wielu innych jednostek na stanowisku sterowym jest wystarczająca ilość miejsca do pracy dla dwóch osób. Za fotelem sterowym jest również miejsce na przejście do kokpitu. Pomimo dużego rozmiaru Lagoon 42 może z łatwością żeglować jedna osoba ponieważ wszystko jest w zasięgu ręki sternika.

Salon – duże szklane drzwi prowadzą z kokpitu do znajdującego się na tym samym poziomie salonu, który jest przestronny i funkcjonalny. Kuchnia w kształcie litery U jest również bardzo funkcjonalna, posiada trzypalnikową kuchenkę Eno oraz zlew. Znajdują się tu również dwie lodówki oraz pełne wyposażenie dodatkowe od szklanek, talerzy i sztućców po garnki patelnie i inne przydatne urządzenia takie jak ekspres do kawy, toster czy czajnik.

Ceny czarteru już od 713/1500 Euro/doba

Czarter katamaranów

Katamaran Lagoon 42 P&B to również bardzo komfortowa jednostka.

Jednostki pomieszczą komfortowo 6 osób w 3 kabinach (jedna duża i dwie mniejsze) z trzema prywatnymi łazienkami. Katamaran dysponuje dwiema dodatkowymi jednoosobowymi kabinami, oraz rozkładana sofą w salonie dla dwóch dodatkowych osób.

Razem może zatem wygodnie podróżować do 10 osób

Stanowisko sternika znajduje się na podwyższeniu z lewej burty, zapewnia łatwą komunikację między kapitanem a resztą załogi. W przeciwieństwie do wielu innych jednostek na stanowisku sterowym jest wystarczająca ilość miejsca do pracy dla dwóch osób. Za fotelem sterowym jest również miejsce na przejście do kokpitu. Pomimo dużego rozmiaru Lagoon 42 może z łatwością żeglować jedna osoba ponieważ wszystko jest w zasięgu ręki sternika.

Salon – duże szklane drzwi prowadzą z kokpitu do znajdującego się na tym samym poziomie salonu, który jest przestronny i funkcjonalny. Kuchnia jest również bardzo funkcjonalna, posiada trzypalnikową kuchenkę Eno oraz zlew. Znajdują się tu również dwie lodówki oraz pełne wyposażenie dodatkowe od szklanek, talerzy i sztućców po garnki patelnie i inne przydatne urządzenia takie jak ekspres do kawy, toster czy czajnik.

Ceny czarteru już od 648 Euro/doba

Formularz kontaktowy – Czarter Tajlandia

Oferty rejsów w Tajlandii.

Tajskie Wakacje to:

Transfery i busy

Oferujemy transfery między lotniskami i hotelami.

Wycieczki fakultatywne

Polski przewodnik, fantastyczne wycieczki objazdowe do najciekawszych miejsc w Tajlandii.

Rajskie wyspy

Zwiedzanie najpiękniejszych rajskich wysp tajskimi łodziami. Nurkowanie na rafach kompiel na malowniczych plażach.

Noclegi

Noclegi w hotelach apartamentach i domkach letniskowych na terenie całej Tajlandii.

Organizacja imprez i przyjęć okolicznościowych

Imprezy okolicznościowe, śluby i wesela na rajskich plażach.

Bilety i transfery lotnicze

Wsparcie przy zakupie biletów lotniczych oraz ubezpieczenia turystycznego.

Kontakt

Napisz do nas

Nasi partnerzy