Blog "Tajskie Wakacje" |

Ponowne przyblokowanie Tajlandii

Po nieco ponad miesiącu uruchomienia programy "test and go" powracamy do ograniczeń i jedynej opcji wjazdu przez Phuket i "Sandbox" do Tajlandii.

Oczywiście mamy koleiny rozdział civid’owej sagi w Tajlandii pod tytułem „ograniczenia”. Tak więc dla wszystkich, którzy zwlekali z wyrobieniem Thailand Pass od 20 grudnia jest on już niedostępny. Wszyscy ci którzy wykupili wcześniej i najważniejsze opłacili hotel SHA+ z testami mogą wjechać na starych zasadach z jednodniową kwarantanną. Pozostali mają jedyną szansę na przylot do Tajlandii przez Phuket i program „Sandbox” który nadal funkcjonuje.

Rząd argumentuje wprowadzenie ograniczeń tym że wydano zbyt wiele zezwoleń (ponad 200tyś) i w obliczu nowych mutacji wirusa powstały ogromne obawy nad opanowaniem tak ogromnej ilości gości. Czynnikiem przeważającym było również wykrycie nowych mutacji u osób którzy przeszli pomyślnie testy przed wylotem, a po przylocie wyniki były pozytywne.

Rajskie wyspy Phi Phi
Rajskie wyspy Phi Phi
Rajskie wyspy

Sandbox pozostaje i jeśli jesteście zdecydowani na przyjazd to 7 dni na Phuket potraktujcie jako fantastyczny wstęp do wycieczki.

Z pewnością kolejne ograniczenia nie wpłyną korzystnie na branże turystyczna w Tajlandii. Należy mieć nadzieję że w styczniu sytuacja się poprawi i Thailand Pass powróci w formie „Test and Go”. Na szczęście Sandbox pozostaje, a możliwości jakie oferuje nie są takie złe. Zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy w zorganizowaniu twojego pobytu w Tajlandii.

Tajskie Wakacje to:

Transfery i busy

Oferujemy transfery między lotniskami i hotelami.

Wycieczki fakultatywne

Polski przewodnik, fantastyczne wycieczki objazdowe do najciekawszych miejsc w Tajlandii.

Rajskie wyspy

Zwiedzanie najpiękniejszych rajskich wysp tajskimi łodziami. Nurkowanie na rafach kompiel na malowniczych plażach.

Noclegi

Noclegi w hotelach apartamentach i domkach letniskowych na terenie całej Tajlandii.

Organizacja imprez i przyjęć okolicznościowych

Imprezy okolicznościowe, śluby i wesela na rajskich plażach.

Bilety i transfery lotnicze

Wsparcie przy zakupie biletów lotniczych oraz ubezpieczenia turystycznego.

Kontakt

Napisz do nas

Nasi partnerzy

Uśmiechy z jakimi spotkasz się na wakacjach w Tajlandii z pewnością pozostaną na długo w Twojej pamięci. Niesamowita różnorodność dań i potraw tajskiej kuchni przyprawi Cię o pozytywny zawrót głowy, pobudzając zmysły smaku i zapachu o których nie miałeś pojęcia!