Blog "Tajskie Wakacje"

Video relacja z wycieczki po Bangkoku

Krótki filmik przedstawiający miejsca jakie z nami odwiedzisz w trakcie zwiedzania Bangkoku.

Zwiedzane miejsca to m.in. Pałac Królewski, świątynie Wat Arun oraz Wat Pho, rejs kanałami, China Town, Khao San Road, pływający rynek Damnoen Saduak, taras widokowy na King Power Mahanakhon.
Zapraszamy na filmik 🙂

Tajskie wakacje - Phuket Sandbox
Krabo Railay Beach i Phra nang Cave Beach

Ekspaci z tajskim ubezpieczeniem społecznym są zwolnieni z tego wymogu. Należy zauważyć, że posiadacze paszportów Tajlandii i pasażerowie tranzytowi są zwolnieni z obowiązku szczepienia i ubezpieczenia zdrowotnego.

Linie lotnicze są odpowiedzialne za sprawdzenie dokumentów wymaganych do wjazdu do Tajlandii, a jeśli pasażer nie jest w stanie przedstawić niezbędnych dokumentów, linia lotnicza powinna odmówić wpuszczenia go na pokład.

Oprócz spełnienia wymagań dotyczących szczepień i ubezpieczenia zdrowotnego, linie lotnicze mają przestrzegać wytycznych dotyczących używania masek podczas podróży. Pasażerów należy poprosić o noszenie masek podczas całej podróży, z wyjątkiem posiłków lub sytuacji awaryjnych. Ma to pomóc ograniczyć rozprzestrzenianie się COVID-19 i chronić zdrowie wszystkich pasażerów i personelu.

Pasażerowie z objawami COVID-19 podczas podróży zostaną poproszeni o poddanie się testowi po przybyciu do miejsca docelowego. Ma to pomóc w zapobieganiu rozprzestrzenianiu się wirusa i zapewnić podjęcie odpowiednich środków w celu ochrony zdrowia publicznego.

Te wymagania obowiązują od 9 stycznia od godziny 1:00. Ważne jest, aby wszyscy pasażerowie zapoznali się z tymi wymaganiami i posiadali niezbędne dokumenty, aby uniknąć problemów podczas podróży do Tajlandii.

Tajskie Wakacje to:

Transfery i busy

Oferujemy transfery między lotniskami i hotelami.

Wycieczki fakultatywne

Polski przewodnik, fantastyczne wycieczki objazdowe do najciekawszych miejsc w Tajlandii.

Rajskie wyspy

Zwiedzanie najpiękniejszych rajskich wysp tajskimi łodziami. Nurkowanie na rafach kompiel na malowniczych plażach.

Noclegi

Noclegi w hotelach apartamentach i domkach letniskowych na terenie całej Tajlandii.

Organizacja imprez i przyjęć okolicznościowych

Imprezy okolicznościowe, śluby i wesela na rajskich plażach.

Bilety i transfery lotnicze

Wsparcie przy zakupie biletów lotniczych oraz ubezpieczenia turystycznego.

Kontakt

Napisz do nas

Nasi partnerzy