• BANGKOK - CHIANG MAI - PHUKET - PHI PHI - KRABI - 15 DNI
 • PhiPhi rejs wycieczka po wyspach
 • Bangkok wycieczka objazdowa
 • Phi Phi wycieczka po wyspach
 • Wycieczka dla singli
 • Phi Phi małpia plaża
 • Phi Phi nurkowanie
 • Big Budda Phuket
 • Phi Phi wycieczka
 • Bangkok zwiedzanie tramwajem wodnym
 • Phi Phi plaża
 • Krabi Emerald Pool wycieczka
 • Phi Phi wycieczka
 • Krabi plaża
 • Krabi plaża

Bangkok – Ayutthaya – Chiang Mai – Krabi – Phi Phi – Phuket – 16 dni

(1 opinia klienta)

Cena od: 899,00 

Czas trwania wycieczki 16 dni z przelotami.
Hotele
(13 noclegów ze śniadaniami)

Wycieczka objazdowa dla (maksymalna liczba osób 12)
W cenie wszystkie transfery, bilety promowe oraz krajowe bilety lotnicze!

Wpłać zaliczkę 499,00  za osobę

Opis

Bangkok – Ayutthaya – Chiang Mai – Krabi – Phi Phi – Phuket – 16 dni

Dostępne terminy: 14.05.2022 | 11.06.2022 | 09.07.2022 | 06.08.2022 | 15.10.2022 | 29.10.2022 | 12.11.2022 | 26.11.2022 | 03.12.2022 | 07.01.2023 | 21.01.2023 | 04.02.2023 | 18.02.2023 | 04.03.2023 | 18.03.2023 | 01.04.2023 | Kolejne terminy wkrótce…

Wycieczka objazdowa po Tajlandii

W skrócie atuty wycieczki!

 • mała grupa uczestników max. 12 osób,
 • polski przewodnik, pilot który będzie dostępny podczas trwania całej wycieczki,
 • program wycieczki
  niezwykły Bangkok, pałace królewskie, China Town, rejsy…
  Bangkok nocą, największy targ w Bangkoku, Khao San Road i inne
  Ayutthaya zwiedzanie ruin starych świątyń,
  przejazd nocnym pociągiem do Chiang Mai
  Chiang Mai czyli kulturalne centrum Tajlandii,
  Krabi cudowne krajobrazy i plaże,
  Phi Phi najpiękniejsze wyspy Tajlandii,
  Phuket najbardziej znana wyspa Tajlandii,
 • noclegi w hotelach z dostępem do internetu oraz śniadaniami.
BANGKOK - PATTAYA - PIĘĆ WYSP - 15 DNI
Tajlandia rejs po rajskich wysach Phi Phi

Plan wycieczki objazdowej w Tajlandii

Dzień 1.
Początek wycieczki
Wylot z wybranego lotniska do stolicy Tajlandii Bangkoku.
Dzień 1.
Dzień 2.
Powitanie w Bangkoku
Przylot do Bangkoku na lotnisko Suvarnabhumi oraz transfer i zakwaterowanie do hotelu.
Khao San Road dla chętnych w formie krótkiego wieczornego zwiedzania Bangkoku.
Dzień 2.
Dzień 3.
Zwiedzanie Bangkoku
Zwiedzanie największych atrakcji Bangkoku (kolejność i miejsca mogą być nieco inne w zależności od aktualnej sytuacji w Bangkoku.
Świątynia Szmaragdowego Buddy będąca najważniejszym sanktuarium w kraju. Pałac Królewski, historyczna siedziba królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy gdzie znajduje się jeden z największych na świecie, mierzący 46m. posąg Buddy. Wycieczka łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta.
Chińska dzielnica w Bangkoku, gdzie można zjeść fantastyczne dania w jednym z setek street food i restauracji oraz zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy.

Wieczorem proponujemy wycieczkę po nocnym Bangkoku, przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront i zwiedzanie "State Tower" znanym z filmu "Kac Vegas w Bangkoku". Na miejscu można zjeść kolacje serwowaną i składającą się z tradycyjnych tajskich dań.
Dzień 3.
Dzień 4.
Zwiedzanie Ayutthaya i wyjazd nocnym pociągiem do Chiang Mai.
Śniadanie oraz wykwaterowanie z hotelu. Następnie busem (lub opcjonalnie promem z lunchem) udamy się do Ayutthaya, dawnej stolicy Tajlandii (niegdyś Syjamu). Będzie tu można podziwiać ruiny dawnych świątyń i zabytkowych budynków.
Odwiedzimy m.in. ruiny Wat Phra Sri Sanpetch, Wat Chai Watthanaram, Wat Mahathat, Wat Phra Ram, Wat Ratchaburana, Wat Lokayasutharam.
Wieczorem ok. godz. 22-23 udamy się na stację kolejowa skąd nocnym pociągiem pojedziemy do Chiang Mai gdzie dotrzemy ok. południa. W Chiang Mai nie bez powodu nazywanym kulturalną stolicą Tajlandii będzie można podziwiać przepiękne świątynie jak i inne niezwykłe budowle i zabytki.
Po przybyciu zakwaterowanie w hotelu oraz czas wolny, który można przeznaczyć zwiedzanie okolic oraz dobry posiłek.
Dzień 4.
Dzień 5.
Chiang Mai i niezwykłe zabytki
Po przybyciu ok południa i zakwaterowaniu w hotelu, popołudniu czas wolny, a dla chętnych zwiedzanie tzw. "Starego Miasta" jest to obszar w kwadracie, ograniczonym średniowiecznymi ceglanymi murami miejskimi z bramami w każdą stronę świata. Jakiś czas temu zostały odrestaurowane i podświetlone. Obejście zajmuje ok 2-3 godzin ale można przysiąść w jednej z licznych knajpek przy placu Tha Phae gdzie znajduje się również brama o tej samej nazwie. W tym miejscu znajduje się tyle atrakcji że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie 🙂
Dzień 5.
Dzień 6.
Zwiedzanie Chiang Mai (dzień drugi).
Dla chętnych po śniadaniu wycieczki fakultatywne (za dodatkową opłatą na miejscu). Do wyboru będzie kilka do wyboru, m.in. spływ rzeką White Mae Taeng, odwiedzenie rezerwatu słoni. Zwiedzanie największego parku narodowego północnej Tajlandii lub zjazd na rowerach Górskich z punktu widokowego mierzącego 1500m. Pełna oferta wycieczek i ich programy będą dostępne na miejscu oraz w zakładce wycieczki fakultatywne.
Czas trwania wycieczek w Chiang Mai zależnie od typu od 4 do 13 godzin.
Ceny od ok. 100 do 800 zł/os. (płatne na miejscu w THB)
Powrót do hotelu i czas wolny.
Dzień 6.
Dzień 7.
Przelot do Krabi
Śniadanie oraz wykwaterowanie z hotelu do godziny 10:00, a następnie udamy się na międzynarodowe lotnisko w Chiang Mai skąd wylecimy na wyspę Phuket (lot ok 2 godz.). Krabi gdzie po zakwaterowaniu w hotelu czas wolny na relaks i kolację w jednej z plażowych restauracji. Bez wątpienia wieczory potrafią być wyjątkowo urokliwe i romantyczne jeśli trafimy na pełnię księżyca.
Dzień 7.
Dzień 8.
Zwiedzanie okolic Krabi
Śniadanie oraz dla chętnych wycieczka fakultatywna (za dodatkową opłatą na miejscu). Całodzienna wyprawa na wycieczkę objazdowa po Krabi. Zobaczymy między innymi świątynie Wat Tham Suea gdzie wejdziemy (oczywiście tylko chętni), a w zasadzie wespniemy się po 1200 schodach na punkt widokowy z którego rozpościera się przepiękny widok na Krabi. Następnie pojedziemy do niezwykłego miejsca jakim są krystalicznie czyste słodkowodne leśne jeziorka Emerald Pool. Pełny program wycieczki będzie dostępny na miejscu.

Powrót do hotelu, czas wolny.
Dzień 8.
Dzień 9.
Krabi i zwiedzanie najładniejszych plaż Railay Beach i Phra nang Cave Beach
Oczywiście po śniadaniu dla chętnych wycieczka fakultatywna (za dodatkową opłatą na miejscu). Wspaniała wyprawa łodzią na cudowne plaże na których spędzimy dzień niezwykłej przygody z Tajlandią (plaże leżą na półwyspie do którego nie ma dostępu drogą lądowej ze względu na górzysty teren). Dodatkowo odwieczimy wysepki ze słynna "Chicken Island" Na miejscu jest sporo atrakcji, rafa do nurkowania, kajaki, można spróbować sił we wspinaczce na niezwykle urokliwych i wysokich na kilkadziesiąt metrów ścianach. Przede wszystkim jednak będzie można odpocząć na przepięknych plażach i ponurkować na rafach.
Dzień 9.
Dzień 10.
Rejs na wyspy Phi Phi
Dobre śniadanie oraz wykwaterowanie z hotelu do godziny 10:45, następnie udamy się busem do portu skąd promem popłyniemy na wyspy Phi Phi uważane przez wielu za najpiękniejsze rajskie wyspy na świecie. O tym czy jest to prawda można będzie przekonać się na miejscu gdzie udamy się do hotelu 20m od przepięknej plaży. Na wyspie nie ma transportu samochodowego, więc czeka nas kilkuminutowy spacer ok 250m. W związku z tym że wieczorem jest czas odpływu kąpiel na plaży będzie raczej niemożliwa, natomiast jest to doskonały czas na poznanie nieco wyspy, spacer i kolację. Na wyspie otwarte jest naprawdę bardzo wiele restauracji w których można zjeść niemal wszystko.
Powrót do hotelu, nocleg wg uznania.
Dzień 10.
Dzień 11.
Zwiedzanie wysepek Phi Phi oraz nurkowanie na rafach.
Po dobrym śniadaniu wycieczka fakultatywna (za dodatkową opłatą na miejscu). Zwiedzanie prywatna łodzią pobliskich wysepek, zobaczymy słynna Maya Bay, cudowną Phi Le Lagoon po wpłynięciu do której wiele osób dostaje małego zawrotu głowy. W tych cudownych miejscach będzie można wskoczyć do wody i podziwiać podwodny świat. Udamy się również na rafę na południu Phi Phi gdzie będzie można zanurkować w towarzystwie wielu ryb w tym również małych rekinów, które jednak nie stwarzają żadnego zagrożenia. Zdecydowanie będzie to dzień spędzony w rajskim otoczeniu, dla wielu pozostanie w pamięci na wiele lat jako dzień wyjątkowy.
Dzień 11.
Dzień 12.
Rejs na wyspę Phuket (Patong Beach).
Rano po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu do godziny 10 i rejs promem na wyspę Phuket oraz transfer do hotelu w bezpośredniej bliskości plaży Patong Beach.
Po zakwaterowaniu czas wolny na odpoczynek i posiłek. Dla wszystkich chętnych wieczorne zwiedzanie Patong Beach, a w zasadzie najbardziej rozrywkowej ulicy na Phuket czyli Bangla Road (Thanon Bangla). Znajdują się tam dziesiątki klubów, barów i dyskotek oczywiście z całą masą dodatkowych atrakcji.
Powrót do hotelu wg uznania.
Dzień 12.
Dzień 13.
Zwiedzanie Phuket.
Śniadanie oraz dla chętnych wycieczka fakultatywna (za dodatkową opłatą na miejscu). Wycieczka po Phuket, a w programie między innymi Big Budda (największy posąg Buddy na wyspie) gdzie po drodze odwiedzimy słonie na których chętni mogą odbyć krótką przejażdżkę.
Następnie zwiedzanie niezwykłej świątyni Wat Phra Nang Sang oraz leżącej w pobliżu przepięknej Wat Chalong. Zobaczymy przepiękny punkt widokowy Promthep Cape, wodospady i wiele innych. Dokładny plan wycieczki do ustalenia przed wyjazdem (istnieje możliwość wyboru różnych atrakcji).

Powrót do hotelu przed godziną 18, wieczorem czas wolny na relaks i spacery.
Dzień 13.
Dzień 14.
Relaks i wypoczynek na cudownej wyspie Phuket oraz skutery dla chętnych.
To będzie dzień relaksu i odpoczynku przed zakończeniem naszej wycieczki.Oczywiście dla spragnionych przygody wycieczka na skuterach pod hasłem "Plaże Phuket"(za dodatkową opłatą na miejscu).
W planie zwiedzanie plaż wyspy Phuket oraz wodospad Ton Sai. Odwiedzimy najładniejsze plaże zachodniego Phuket, oczywiście nie wszystkie ale te najciekawsze. Dokładny plan przejazdu do ustalenia na miejscu.
Dla zmęczonych dobrym pomysłem będzie pozostanie na plaży Patong w jednym z licznych zacienionych "leżakowisk" gdzie można się zrelaksować, odpocząć. Czeka tu również mnóstwo atrakcji, można wypożyczyć skutery wodne, polecieć na spadochronie za motorówką czy nartach wodnych.
Dzień 14.
Dzień 15.
Ostatni dzieńw Tajlandii
Ostatnie śniadanie w Tajlandii przed wylotem i wykwaterowanie z hotelu do godziny 9:00-11:00 zależnie od godziny wylotu z lotniska w Phuket do Bangkoku.
Transfer i przelot na lotnisko międzynarodowe Suvarnabhumi, gdzie nastąpi wylot powrotny i zakończenie pobytu w Tajlandii.
Dzień 15.
Dzień 16.
Przylot na wybrane lotnisko w Polsce i zakończenia wycieczki
Dzień 16.

Kilka zdjęć z miejsc które odwiedzimy!

mapa-wyciezka-objazdowa---z-Chiang-Mai-i-Phuket

Kilka przydatnych informacji na tematy formalne i organizacyjne.

Cena i płatność za wycieczkę

 • Cena wycieczki podana jest w Euro – pozostałe ceny orientacyjnie w batach tajlandzkich i dla porównania w PLN
  sprawdź aktualny kurs EUR – PLN >> oraz kurs EUR – THB >>
 • Dodatkowo podajemy orientacyjne ceny w PLN dla łatwiejszego porównania.
 • podana cena wycieczki jest ceną brutto dla jednej osoby, jednak została skalkulowana przy założeniu że zakup będzie dotyczył  2 osób, podróżujących wspólnie i zakwaterowanych w pokojach dwu osobowych.
  W przypadku zakupu pojedynczego miejsca dla jednej osoby cena będzie nieco wyższa z uwagi na fakt że koszty hotelowe będą obowiązywały jak dla dwóch osób (w hotelach w których będziemy nocować nie ma pokoi 1 osobowych).
 • płatność można dokonać w całości lub w 2 ratach:
  1. 1/2 (50%) w ciągu 48h od otrzymania potwierdzenia rezerwacji,
  2. 2/2: (50%) na miesiąc przed terminem rozpoczęcia wycieczki.
  Uwaga: wszystkie rezerwacje “Last Minute” (dokonane na mniej niż miesiąc do daty rozpoczęcia wycieczki) należy opłacić w całości jak najszybciej (max. 48h) na dane do przelewu, wysłane drogą mailową z potwierdzeniem rezerwacji (te dane dostępne są również w zakładce “Kontakt“).

Loty, transfery i inne informacje

 • Bilety lotnicze – Kupując bilety proszę zwracać uwagę na godziny lotów, wskazane aby przylot do Bangkoku odbył się do godziny 16:00 czasu lokalnego. Natomiast wylot powrotny z Bangkoku odbywał się najlepiej po godzinie 20:00 czasu lokalnego.
  Sprawdź ceny biletów lotniczych klikając tu>>

UWAGA: standardowo grupa kończy transferem na lotnisko do godziny 16:00!

 Indywidualny transfer na lotnisko w innych godzinach niż grupa jest płatny indywidualnie.

 • Bus – W trakcie podróży będziemy się poruszali nowym oczywiście klimatyzowanym modelem Toyoty Commuter o pojemności do 15 osób. Z racji na maksymalnie 12 uczestników wycieczki, będzie komfortowy zapas miejsca wewnątrz.
 • Kaucje – Niektóre hotele wymagają wpłacenia kaucji, która jest zwracana przy wymeldowaniu.
 • Wymiana pieniędzy – W Tajlandii obowiązuje bat tajlandzki, jego kurs w stosunku do PLN to ok 1 do 12,5 czyli za 100THB zapłacimy ok 12,50PLN. Proponujemy zarejestrować się na stronie wise.com dzięki temu serwisowi łatwiej i zdecydowanie taniej zapłacisz za nasze wycieczki oraz wszelkie zagraniczne przelewy. Pieniądze wyślesz do dowolnego kraju po bardzo korzystnym kursie oraz minimalnej prowizji (aktualnie to najtańszy sposób).
 • Bankomaty – Wypłata z bankomatów jest dość kosztowna, każda wypłata obarczona jest prowizja 250THB ok 30PLN i sam kurs wymiany jest delikatnie mówiąc średni.
 • Euro czy Dolary – Generalnie nie ma to znaczenia, kursy w wielu miejscach (poza lotniskami) są uczciwe. Jednak warto zabierać nominały po 100, ponieważ im mniejsze tym kurs spada, dla porównania nominały 20 mogą być o 10% tańsze od 100.
 • Karty kredytowe – w zasadzie poza większymi sieciami nigdzie nie zapłacimy kartą, dotyczy to nawet niektórych hoteli.

Inne ważne informacje

Wszystkie dodatkowe wymogi związane z przylotem do Tajlandii znajdziesz klikając tu>>
Wizy
– nie obowiązują (na lotnisku po wylądowaniu wbijają stempelek w paszport, jest to zezwolenie na pobyt bez wizy na okres do 30 dni).
Szczepienie COVID – teoretycznie można bez ale praktycznie wymaga to kwarantanny po przyjeździe więc lepiej mieć.
Paszport – potrzebny, ważność przynajmniej 6 miesięcy od dnia przylotu.
Szczepienia poza COVID – nie ma obowiązku.
Komary, żywność, woda, czego nie pić i nie jeść – o tym wszystkim opowiemy na zebraniu pierwszego dnia.
Ze względów na okoliczności i wydarzenia losowe (zamknięcie dróg, zła pogoda itp.) zastrzegamy sobie możliwość zmian w programie wycieczki.

Tajlandia na włąsną rękę
Bangkok wycieczka z polskim przewodnikiem

Cena wycieczki obejmuje:

 • Wszelka pomoc przy formalnościach, pomagamy przy zakupie najlepszych biletów lotniczych, ubezpieczeniach itp.
 • transfery: pełna obsługa, z lotniska, między miastami i hotelami, z lotnisk oraz terminali promowych wraz z biletami promowymi.
 • polski przewodnik: w trakcie całej wycieczki wliczony w cenę.
 • 13 noclegów ze śniadaniami
 • posiłki w cenie: śniadania,
  – 4 noclegi Bangkok
  – 9 noclegów
 • transfery: pełna obsługa, z lotniska, między hotelami, z lotnisk oraz terminali promowych wraz z biletami promowymi.
 • krajowe bilety lotnicze również w cenie wycieczki – trzy przeloty wewnątrz Tajlandii (Bangkok > Chiang Mai > Phuket oraz Krabi > Bangkok).

Koszty dodatkowe:

 • Bilety lotnicze: (Polska – Tajlandia ok 1800 do 2800 zł/os. w obie strony, z Berlina można kupić od 1400zł/os. w obie strony) z wybranego miejsca wylotu wraz z obowiązkowym ubezpieczeniem zdrowotnym uczestników.
  UWAGA: pomagamy przy zakupie biletów lotniczych wraz z ubezpieczeniem.
  Warto obserwować ceny klikając tu>>
 • Wyżywienie: (poza śniadaniami zawartymi w cenie wycieczki) ceny wyżywienia są niższe niż w Polsce (dobry obiad zależnie od restauracji średnio można kupić za ok 70-150 THB /os czyli 9-20zł),
   – ceny piwa i alkoholi są wyższe i zaczynają się w sklepach od 50THB za piwo 0,5 (ok 6zł), generalnie alkohole są droższe niż w Polsce od ok 25% i więcej (wina są znacznie droższe).
 • Informacje dodatkowe:
   DLA PALĄCYCH  papierosy są tańsze niż w Polsce.
   WAŻNE! nigdzie legalnie nie kupisz e-papierosów ani IQOS’sów są zakazane w Tajlandii włącznie z zakazem ich wwożenia.
  (czyli na czas pobytu w Tajlandii trzeba przestawić się na tradycyjne fajki, a najlepiej rzucić:)

Wycieczki fakultatywne (nieobowiązkowe)

 Bangkok:

 • Khao San, dzień 1 wieczorne zwiedzanie: 200THB/os.
 • Zwiedzanie świątyń, Pałacu i rejsy po kanałach tramwajem wodnym, przejażdżka TukTuk’ami po Bangkoku:  500THB/os (Pałac i świątynie + China Town)

Pozostałe miejsca:

 – Chiang Mai (od ok. 600/2500THB/os.),
 – Phuket wycieczka (ok 800-1000THB/os.),
 – wyspy Phi Phi (ok 600-1100THB/os.),
 – Krabi (ceny od 600 do 1500THB/os., zależnie od wycieczki).

Koszt wszystkich wycieczek fakultatywnych – Orientacyjny koszt wszystkich wycieczek fakultatywnych to ok. 4500THB czyli ok 500PLZ  lub 110 EURO, liczony na osobę (oczywiście wycieczki fakultatywne nie są obowiązkowe).

Bilety wstępu do atrakcji, parków narodowych: do świątyń i innych atrakcji (200-500THB/os.) płatne dodatkowo przed wejściem, chyba że zostały osobno wyszczególnione w opisie jako zawarte w cenie.
Mobilny internet: dla chętnych udostępniamy karty sim z internetem 5G bez limitu danych na okres trwania wycieczki (cena ok 400THB).

Tajlandia rajskie wyspy na własną rękę
Wycieczka grupowa po Tajlandii
Wycieczka objazdowa po Tajlandii
Tajlandia rejs po rajskich wysach-514

Tajskie Wakacje to:

Transfery i busy

Oferujemy transfery między lotniskami i hotelami.

Wycieczki fakultatywne

Polski przewodnik, fantastyczne wycieczki objazdowe do najciekawszych miejsc w Tajlandii.

Rajskie wyspy

Zwiedzanie najpiękniejszych rajskich wysp tajskimi łodziami. Nurkowanie na rafach kompiel na malowniczych plażach.

Noclegi

Noclegi w hotelach apartamentach i domkach letniskowych na terenie całej Tajlandii.

Organizacja imprez i przyjęć okolicznościowych

Imprezy okolicznościowe, śluby i wesela na rajskich plażach.

Bilety i transfery lotnicze

Wsparcie przy zakupie biletów lotniczych oraz ubezpieczenia turystycznego.

Kontakt

Napisz do nas

Nasi partnerzy

1 opinia dla Bangkok – Ayutthaya – Chiang Mai – Krabi – Phi Phi – Phuket – 16 dni

 1. Monia

  Kolejny program petarda, wszystkie miejsca zwiedzone w 19 roku, po przerwie miło będzie znów tam wrócić. Pozdrawiam Maciuś i Monia 🙂

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.