“Tajlandia na Pierwszy Raz” Bangkok oraz rajskie wyspy południa – prywatna wycieczka objazdowa 17 dni (14 noclegów)

(3 opinie klienta)

Cena od: 620,00 

Indywidualnie dla Ciebie objazdowa wycieczka po Tajlandii.
(realizujemy już od 2os.!)

“TAJLANDIA NA PIERWSZY RAZ”

To wyjątkowa wycieczka objazdowa jest idealna dla osób odwiedzających Tajlandię po raz pierwszy.
Odwiedzane miejsca: Bangkok, Kanchanaburi, Ayutthaya, Krabi oraz rajskie wyspy Phi Phi oraz Phuket

Czas trwania wycieczki 17 dni z przelotami (zgodna z rozkładem lotów czarterowych z Rainbow)
UWAGA: 14 noclegów ze śniadaniem + transfery i bilety promowe cenie wycieczki!
Cena: od
620€/os.

Opcje dodatkowe:

Wpłać zaliczkę 200,00  za osobę

Opis

“Tajlandia na Pierwszy Raz” Bangkok oraz rajskie wyspy południa – prywatna wycieczka objazdowa 17 dni (14 noclegów)

Indywidualna prywatna wycieczka do Tajlandii.

Dostępne terminy: dowolnego dnia tygodnia od 01.05.2022 do 06.05.2023 (terminy dostępne w kalendarzu)

Uwaga: w przypadku wycieczek jak ta czyli bez opcji polskiego przewodnika na części lub całej trasie wycieczki ważne jest aby przynajmniej jedna osoba komunikowała się w języku angielskim w stopniu podstawowym. Związane jest to z samodzielnym meldowaniem i wymeldowywaniem w hotelach, poruszaniem po lotniskach itp. Oczywiście nasi lokalni  kierowcy będą dokładnie poinstruowani i zaprowadzą was na miejsce docelowe.
Zawsze można liczyć na naszą zdalna pomoc w sytuacjach awaryjnych. Wycieczka dostępna w opcji Last Minute.

W skrócie atuty wycieczki!

 • niezależne indywidualne zwiedzanie we własnym gronie znajomych lub rodziny,
 • pełna i profesjonalna organizacja pobytu, uczestnicy odbierani i przewożeni między hotelami, lotniskami oraz innymi lokalizacjami zgodnie z planem wycieczki,
 • polski przewodnik, dodatkowo płatna opcja wykupienia w wybranych lokalizacjach lub na całą wycieczkę,
 • opcjonalnie prywatne wycieczki fakultatywne z polskim przewodnikiem w wybranych lokalizacjach,
 • ciekawe programy wycieczek fakultatywnych we wszystkich lokalizacjach.

Zwiedzane lokalizacje:

Niezwykły Bangkok i okolice, zwiedzanie największych atrakcji w Bangkoku i okolicy, rejsy, zabytki, wycieczki do Kanchanaburi na wodospady i słynny most na rzece Kwai, zwiedzanie zabytkowych ruin w Ayutthaya i wiele innych.
Krabi cudowne krajobrazy i plaże, rajskie wyspy i rafy koralowe
Phi Phi najpiękniejsze wyspy Tajlandii, snurkowanie i bajeczne plaże,
Phuket najbardziej znana wyspa Tajlandii, zwiedzanie wyspy i okolic, Park Narodowy Khao Sok, wyspa Jamesa Bonda i inne atrakcje zatoki Phang Nga,

noclegi w hotelach (o standardzie 3 i 4*) z klimatyzacją,  śniadaniami, basenem, dostępem do internetu.

 

Plan indywidualnej, prywatnej wycieczki objazdowej do Tajlandii 🙂

Dzień 1.
Początek wycieczki.
Wylot z wybranego lotniska do stolicy Tajlandii Bangkoku.
Dzień 1.
Dzień 2.
Powitanie z Bangkokiem.
Przylot do Bangkoku na lotnisko Suvarnabhumi oraz transfer i zakwaterowanie do hotelu.
Polecamy wieczorny spacer na Khao San Road w formie krótkiego zwiedzania i wstępnego zapoznania się z Bangkokiem.
Dzień 2.
Dzień 3.
Zwiedzanie Bangkoku i okolic.
Zwiedzanie Bangkoku samodzielnie lub z polskim przewodnikiem.

UWAGA:
Zwiedzanie Bangkoku - Kanchanaburi oraz Ayuuthaya w towarzystwie polskiego przewodnika podczas całej 3 dniowej podróży. Zależnie od ilości uczestników będzie realizowana luksusowym SUV'em lub luksusowym busem (dla 2-4 osób SUV, od 5 do 8 bus).
Istnieje oczywiście możliwość wykupienia wycieczki fakultatywnej z polskim przewodnikiem jedynie na jeden dzień zwiedzania samego Bangkoku.

Zwiedzanie największych atrakcji Bangkoku (kolejność i miejsca mogą być nieco inne w zależności od aktualnej sytuacji w Bangkoku.
Świątynia Szmaragdowego Buddy będąca najważniejszym sanktuarium w kraju. Pałac Królewski, historyczna siedziba królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy gdzie znajduje się jeden z największych na świecie, mierzący 46m. posąg Buddy. Wycieczka łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta.
Chińska dzielnica w Bangkoku, gdzie można zjeść fantastyczne dania w jednym z setek street food i restauracji oraz zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy.

Wieczorem proponujemy wycieczkę po nocnym Bangkoku, przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront i zwiedzanie "State Tower" znanym z filmu "Kac Vegas w Bangkoku". Na miejscu można zjeść kolacje serwowaną i składającą się z tradycyjnych tajskich dań.

Osoby chcące samodzielnie zwiedzać Bangkok mogą skorzystać z lokalnych wycieczek fakultatywnych lub naszych instrukcji i informacji jak zwiedzać Bangkok, które udostępnimy przed wyjazdem.
Dzień 3.
Dzień 4.
Zwiedzanie okolic Bangkoku czyli Kanczanaburi i Ayutthaya.
W programie zwiedzania z opcją polskiego przewodika:
Pływający targ "Damnoen Saduak" Kanchanaburi - pociąg retro oraz wodospady oraz ruiny dawnych świątyń w Ayutthaya.

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu ok. godziny 7:00. Wyjazd do Kanchanaburi z dwoma przystankami po drodze. Będą to dwie atrakcje turystyczne czyli rynki Floating Market (Damnoen Saduak inaczej pływający rynek)) oraz Mae Klong Fresh Market (znany jako market na torach kolejowych).

Kolejny etap wycieczki czyli Kanchanaburi gdzie znajduje się słynny most na rzece Kwa oraz cudowne wodospady w Parku Narodowym Erawan. W pierwszej kolejności udamy się jednak do Krasae Cave gdzie znajdują się słynne przedwojenne tory kolejowe na zboczu góry po których przejeżdża codziennie pociąg z turystami.
Dalej udamy się do wodospadów w Parku Narodowym Erawan, a ok. godziny 17-18 powinniśmy dotrzeć do mostu na rzece Kwai gdzie znajduje się nasz hotel i czeka nas nocleg. Wieczorem zwiedzanie mostu i kolacja w pływającej restauracji.

Dla osób zwiedzających Bangkok bez polskiego przewodnika
Możliwość skorzystania z lokalnych wycieczek fakultatywnych lub zwiedzanie miasta na podstawie instrukcji oraz informacji, które dostarczymy przed przylotem do Bangkoku.
W przypadku tej opcji nocleg odbędzie się oczywiście w Bangkoku w tym samym hotelu co pierwszy.
Dzień 4.
Dzień 5.
Zwiedzanie Ayutthaya oraz Przelot do Krabi.
Zależnie od wybranej opcji w poprzednim dniu:
Dla osób zostających w Bangkoku wykwaterowanie z hotelu ok 11-12 , transfer na lotnisko w Bangkoku i przelot do Krabii, gdzie nastąpi transfer do hotelu (ok 15-16).

Dla osób zwiedzających Kanchanaburi i Ayutthaya z polskim przewodnikiem, rano ok godziny 9:00 nastąpi wyjazd do Ayutthaya i zwiedzanie zabytkowych ruin dawnej stolicy Tajlandii. Następnie transfer na lotnisko w Bangkoku ok. godziny 19:00 i lot do Krabi. Transfer z lotniska w Krabi do hotelu ok godziny 21-22.
Dzień 5.
Dzień 6.
Poznajemy Krabi.
Dzień relaksu i wypoczynku, można spędzić na spacerach, plaży, po prostu nieco odetchnąć i odpocząć.
Oczywiście jeśli będziecie pełni energiyi możecie wynająć skuter i wyruszyć na zwiedzanie okolicy. Pomysły na zwiedzanie Krabi znajdziecie na naszej stronie w zakładce Krabi
Dzień 6.
Dzień 7.
Zwiedzanie okolic Krabi
Wycieczki fakultatywne po atrakcjach Krabi dostępne w zakładce wycieczki fakultatywne. na naszej stronie. W programach wycieczek między innymi świątynie Wat Tham Suea gdzie można wejść, a w zasadzie wspiąć się po 1200 schodach na punkt widokowy z którego rozpościera się przepiękny widok na Krabi. Niezwykłe krystalicznie czyste słodkowodne leśne jeziorka Emerald Pool i wiele innych.
Dzień 7.
Dzień 8.
Krabi i zwiedzanie najładniejszych plaż Railay Beach i Phra nang Cave Beach
Polecamy wycieczkę fakultatywną łodzią na cudowne plaże oraz wyspy w tym słynna Ko Kai "Chicken Island" lezące w pobliżu krabi. Na miejscu jest sporo atrakcji, bajeczna rafa do nurkowania, kajaki, można spróbować sił we wspinaczce na niezwykle urokliwych i wysokich na kilkadziesiąt metrów ścianach. Przede wszystkim jednak będzie można odpocząć na przepięknych plażach Railay Beach i Phra Nang Beach.
Dzień 8.
Dzień 9.
Rejs na wyspy Phi Phi
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu transfer do portu skąd szybkim promem popłyniecie na wyspy Phi Phi uważane przez wielu za najpiękniejsze rajskie wyspy na świecie. O tym czy jest to prawda można będzie przekonać się na miejscu. Na wyspie nie ma transportu samochodowego, więc czeka was kilkusetmetrowy spacer do hotelu. W związku z tym że wieczorem jest czas odpływu kąpiel na plaży będzie raczej niemożliwa, natomiast jest to doskonały czas na poznanie nieco wyspy, spacer i kolację. Na wyspie otwarte jest naprawdę bardzo wiele restauracji w których można zjeść niemal wszystko.
Dzień 9.
Dzień 10.
Zwiedzanie wysepek Phi Phi oraz nurkowanie na rafach.
Po śniadaniu proponujemy wycieczkę fakultatywną czyli zwiedzanie pobliskich wysepek prywatna łodzią lub w grupie dużą szybką łodzią. W programie wycieczki słynna Maya Bay i cudowna Phi Le Lagoon po wpłynięciu do której wiele osób dostaje małego zawrotu głowy. W tych cudownych miejscach będzie można wskoczyć do wody i podziwiać podwodny świat. Niezapomniane nurkowanie na rafie w południowej części Phi Phi gdzie można spotkać sporo małych rekinów, które jednak nie stwarzają zagrożenia dla ludzi.
Oczywiście wycieczki fakultatywne na wyspach Phi Phi dostępne w zakładce wycieczki fakultatywne na naszej stronie. Ceny wycieczek zaczynają się od ok. 800THB (100zł).
Dzień 10.
Dzień 11.
Relaks i wyprawa na kajakach.
Po śniadaniu warto wybrać się kajakiem na "Małpią plażę". Jak nazwa wskazuje są tam małpy, a jeśli są małpy to należy pilnować wszystkiego. Nie jeden stracił plecak, drobne gadżety czy telefon. Jednak jeśli popłyniecie kajakiem można w nim zabezpieczyć cenne przedmioty i wskoczyć do wody. Stojąc na plaży w stronę wody na jej prawym końcu znajdziecie ładne miejsce do nurkowania pośród sporych ilości kolorowych rybek. Dla wprawnych wioślarzy proponujemy popłynąć dalej w stronę Nui Beach jest to piękna dzika plaża. Należy pamiętać o zabraniu nakrycia głowy i sporej ilości wody.
Dzień 11.
Dzień 12.
Rejs promem na wyspę Phuket (Patong Beach).
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, a następnie transfer promem na największa wyspę Tajlandii Phuket. Transfer z portu do hotelu w bezpośredniej bliskości plaży Patong Beach. Kolację można zjeść w hotelowej restauracji lub w jednym z pobliskich street foodów.
Polecamy wieczorne zwiedzanie Patong Beach, a w zasadzie najbardziej rozrywkowej ulicy na Phuket czyli Bangla Road (Thanon Bangla). Znajdują się tam dziesiątki klubów, barów i dyskotek oczywiście z całą masą dodatkowych atrakcji.
Dzień 12.
Dzień 13.
Zwiedzanie Phuket.
Opcjonalnie polecamy wycieczkę fakultatywną. Wycieczka busem po Phuket w programie między innymi Big Budda (największy posąg Buddy na wyspie), po drodze zobaczysz słonie na których można mogą odbyć krótką przejażdżkę.
Następnie zwiedzanie niezwykłej świątyni Wat Phra Nang Sang oraz leżącej w pobliżu przepięknej Wat Chalong. Po drodze przepiękny punkt widokowy Promthep Cape, wodospady i wiele innych. Dokładny plan wycieczki do ustalenia przed wyjazdem (istnieje możliwość wyboru różnych atrakcji).

Oczywiście wycieczki fakultatywne na Phuket dostępne w zakładce wycieczki fakultatywne.
Dzień 13.
Dzień 14.
Phuket do wyboru zwiedzanie, odpoczynek na plazy i sporty wodne.
Patong Beach to jedna z bardziej rozrywkowych plaż. Z uwagi na sporą liczbę turystów praktycznie zawsze można tu wypożyczyć skutery wodne, polatać na spadochronie za motorówką.
Możliwości jest bardzo dużo wiec warto korzystać.
Dzień 14.
Dzień 15.
Relaks i wypoczynek na cudownej wyspie Phuket oraz skutery dla chętnych.
Oczywiście dla chętnych polecamy wynajem skutera (wymagane prawo jazdy międzynarodowe kat. A!). Zwiedzanie plaż wyspy Phuket oraz wodospadu Ton Sai. Bez wątpienia na skuterze można odwiedzić największą ilość atrakcji i plaż. Dokładne plany przejazdów udostępnimy indywidualnie na maila.
Alternatywa będzie możliwość relaksu w cieniu palm plaży Patong i ładowania akumulatorów przed powrotem :).
Dzień 15.
Dzień 16.
Ostatni dzień w Tajlandii.
Wykwaterowanie z hotelu do godziny 9:00-11:00. Następnie
Transfer na lotnisko w Phuket i przelot do Bangkoku (lot ok. godziny), gdzie nastąpi wylot powrotny do Polski.
Dzień 16.
Dzień 17.
Przylot na wybrane lotnisko w Polsce i zakończenia wycieczki
Dzień 17.

Cena wycieczki obejmuje.

 • Wszelka pomoc przy formalnościach, pomagamy przy zakupie najlepszych biletów lotniczych, ubezpieczeniach oraz wszelkich dodatków typu fakultety.
 • wszystkie transfery w cenie wycieczki: pełna obsługa, z lotniska, między miastami i hotelami, terminalami promowych wraz z biletami promowymi.
 • 14 noclegów ze śniadaniami
  – 3 noclegi Bangkok (opcjonalnie 1 nocleg Kanchanaburi)
  – 4 noclegi Krabi,
  – 3 noclegi Phi Phi,
  – 4 noclegi Phuket,
 • posiłki w cenie: śniadania,
 • pomoc polskiego rezydenta w Tajlandii (sytuacjach awaryjnych związanych z pobytem w Tajlandii).
Wycieczki rajskie wyspy - Tajskie wakacje

Koszty i opłaty dodatkowe:

 • Międzynarodowe bilety lotnicze:
  Polska – Tajlandia z wybranego miejsca wylotu wraz z obowiązkowym ubezpieczeniem zdrowotnym uczestników. Niestety ceny lotów z połowa 2022 wzrosły drastycznie i obecnie standardem jest (od 2800 do 5500 zł/os. w obie strony, zależnie od pory roku).
  UWAGA:
  Zapewniamy kompleksową obsługę zakupu biletów wraz z ubezpieczeniem całości imprezy turystycznej.
  Aby zlecić nam zakup dopisując informację w uwagach dodatkowych przy rezerwacji online.
  Możesz również samodzielnie wyszukać najlepsze ceny biletów  klikając tu>>
 • Wycieczki fakultatywne: uwaga zarówno te organizowane bezpośrednio przez nas, jak i lokalne biura i agentów są dodatkowo płatne na miejscu, o ile nie zostały zawarte w programie i cenie wycieczki jako programowe!
 • Polski przewodnik jeśli nie jest zawarty w cenie wycieczki opcjonalnie można wykupić taka usługę na część lub całą wycieczkę.
 • Bilety wstępów do atrakcji, parków narodowych oraz wszelkie dodatkowe opłaty podczas wycieczek fakultatywnych zawsze płatne dodatkowo, chyba że zostały wyszczególnione w programie wycieczki jako zawarte w cenie!
 • wyżywienie: (poza śniadaniami zawartymi w cenie) ceny wyżywienia są niższe niż w Polsce (dobry obiad zależnie od restauracji średnio można kupić za ok 70-150 THB /os czyli 9-20zł),
   – ceny piwa są wyższe i zaczynają się w sklepach od 50THB (ok 6zł)
   – generalnie alkohole są droższe niż w Polsce o ok 25-35%,

 • Informacje dodatkowe:
   DLA PALĄCYCH  papierosy są minimalnie tańsze niż w Polsce.
   WAŻNE! nigdzie nie kupisz e-papierosów ani IQOS’sów są zakazane w Tajlandii włącznie z zakazem ich wwożenia.
  (czyli na czas pobytu w Tajlandii trzeba przestawić się na tradycyjne fajki, a najlepiej rzucić:)
 • Krajowe bilety lotnicze:
  Bangkok – Krabi
  Phuket – Bangkok
  Aby zlecić nam zakup dopisując informację w uwagach dodatkowych przy rezerwacji online.
  Możesz samodzielnie wyszukać najlepsze ceny biletów  klikając tu>>
Wycieczka grupowa po Tajlandii
Wycieczki fakultatywne na zamówienie
Tajlandia-rejs-po-rajskich-wysach Wycieczki objazdowe w tajlandii

Kilka przydatnych informacji na tematy formalne i organizacyjne.

Cena i płatność za wycieczkę

 • Cena wycieczki podana jest w Euro – pozostałe ceny orientacyjnie w batach tajlandzkich i dla porównania w PLN
  sprawdź aktualny kurs EUR – PLN >> oraz kurs EUR – THB >>
 • Dodatkowo podajemy orientacyjne ceny w PLN dla łatwiejszego porównania.
 • podana cena wycieczki jest ceną brutto dla jednej osoby, jednak została skalkulowana przy założeniu że zakup będzie dotyczył  2 osób, podróżujących wspólnie i zakwaterowanych w pokojach dwu osobowych.
  W przypadku zakupu pojedynczego miejsca dla jednej osoby cena będzie wyższa z uwagi na fakt że koszty hotelowe będą obowiązywały jak dla dwóch osób (w hotelach w których będziemy nocować nie ma pokoi 1 osobowych).
 • płatność można dokonać w całości lub w 2 ratach:
  1. 1/2 (50% lub 200EUR zależnie od wycieczki) w ciągu 48h od otrzymania potwierdzenia rezerwacji,
  2. 2/2: (50% lub pozostała kwota) na miesiąc przed terminem rozpoczęcia wycieczki lub zaraz (do 48h) od otrzymania wszystkich potwierdzonych i opłaconych rezerwacji.
  Uwaga: wszystkie rezerwacje “Last Minute” (dokonane na mniej niż miesiąc do daty rozpoczęcia wycieczki) należy opłacić w całości jak najszybciej (max. 48h) na dane do przelewu, wysłane drogą mailową z potwierdzeniem rezerwacji (te dane dostępne są również w zakładce “Kontakt“).

Ubezpieczenia:

 • UWAGA: dzięki naszemu polskiemu partnerowi ubezpieczeniowemu możesz w pełni ubezpieczyć wycieczki zakupione na naszej stronie. Gorąco rekomendujemy kompleksowe ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży.
  Więcej informacji o ubezpieczeniu naszych wycieczek dowiedz się  klikając tu>>

Loty, transfery i inne informacje

 • Bilety lotnicze – Kupując bilety proszę zwracać uwagę na godziny lotów, wskazane aby przylot do Bangkoku odbył się do godziny 16:00 czasu lokalnego. Natomiast wylot powrotny z Bangkoku odbywał się najlepiej po godzinie 20:00 czasu lokalnego.
  Sprawdź ceny biletów lotniczych klikając tu>>

UWAGA: standardowo grupa kończy transferem na lotnisko do godziny 16:00!

 Indywidualny transfer na lotnisko w innych godzinach niż grupa jest płatny indywidualnie.

 • Bus – W trakcie podróży będziemy się poruszali nowym oczywiście klimatyzowanym modelem Toyoty Commuter o pojemności do 15 osób. Z racji na maksymalnie 12 uczestników wycieczki, będzie komfortowy zapas miejsca wewnątrz.
 • Kaucje – Niektóre hotele wymagają wpłacenia kaucji, która jest zwracana przy wymeldowaniu.
 • Wymiana pieniędzy – W Tajlandii obowiązuje bat tajlandzki, jego aktualny kurs jest tu…
 • Bankomaty – Wypłata z bankomatów jest dość kosztowna, każda wypłata obarczona jest prowizja 250THB ok 30PLN i sam kurs wymiany jest delikatnie mówiąc średni.
 • Euro czy Dolary – Generalnie nie ma to znaczenia, kursy w wielu miejscach (poza lotniskami) są uczciwe. Jednak warto zabierać nominały po 100, ponieważ im mniejsze tym kurs spada, dla porównania nominały 20 mogą być o 10% tańsze od 100.
 • Karty kredytowe – w zasadzie poza większymi sieciami nigdzie nie zapłacimy kartą, dotyczy to nawet niektórych hoteli.
 • Mobilny internet: polecamy zakup karty sim z internetem 5G od 15 GB danych, ceny ok 350THB.

Inne ważne informacje!

Wszystkie ważne dodatkowe wymogi związane z przylotem do Tajlandii znajdziesz klikając tu>>
Wizy
– nie obowiązują (na lotnisku po wylądowaniu wbijają stempelek w paszport, jest to zezwolenie na pobyt bez wizy na okres do 30 dni (lub 45 dni od listopada do marca).
Szczepienie COVID – brak obowiązku!
Paszport – potrzebny, ważność przynajmniej 6 miesięcy od dnia przylotu.
Inne szczepienia – nie ma obowiązku.
Komary, żywność, woda, czego nie pić i nie jeść. Woda tylko butelkowana (tajska woda w kranie nie nadaje się za bardzo do picia), jeść można wszystko z robakami włącznie, komary owszem są, jednak w Polsce jest znacznie więcej.
Ze względów na okoliczności i wydarzenia losowe (zamknięcie dróg, zła pogoda itp.) zastrzegamy sobie możliwość zmian w programie wycieczki.

Kilka zdjęć z miejsc które odwiedzimy!

Podobne wycieczki - Tajlandia czeka na Ciebie!

Tajskie Wakacje to:

Transfery i busy

Oferujemy transfery między lotniskami i hotelami.

Wycieczki fakultatywne

Polski przewodnik, fantastyczne wycieczki objazdowe do najciekawszych miejsc w Tajlandii.

Rajskie wyspy

Zwiedzanie najpiękniejszych rajskich wysp tajskimi łodziami. Nurkowanie na rafach kompiel na malowniczych plażach.

Noclegi

Noclegi w hotelach apartamentach i domkach letniskowych na terenie całej Tajlandii.

Organizacja imprez i przyjęć okolicznościowych

Imprezy okolicznościowe, śluby i wesela na rajskich plażach.

Bilety i transfery lotnicze

Wsparcie przy zakupie biletów lotniczych oraz ubezpieczenia turystycznego.

Kontakt

Napisz do nas

Nasi partnerzy

3 opinie dla “Tajlandia na Pierwszy Raz” Bangkok oraz rajskie wyspy południa – prywatna wycieczka objazdowa 17 dni (14 noclegów)

 1. Tajlandia to kraj pełen niezapomnianych wrażeń i niesamowitych miejsc, a wycieczka “Tajlandia na Pierwszy Raz” pozwoliła mi na ich pełne doświadczenie. Pobyt w Bangkoku był niezwykle emocjonujący, a zwiedzanie ulicznych targów, wizyta w świątyniach i degustacja pysznej, tradycyjnej tajskiej kuchni były absolutnym highlightem.

  Ale to, co najbardziej zapadło w pamięci, to rajskie wyspy południa. Plaże z białym piaskiem, turkusowa woda i palmy to tylko niektóre z atrakcji, które można tam znaleźć. Wyprawa na snorkeling pozwoliła zobaczyć piękną rafę koralową i mnóstwo kolorowych rybek, co było naprawdę niesamowitym przeżyciem.

  Ogólnie rzecz biorąc, Tajlandia to miejsce, które na pewno zapadnie nam w pamięci na długie lata i na pewno będziemy chcieli tam jeszcze wrócić. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru wycieczki “Tajlandia na Pierwszy Raz” i polecamy ją każdemu, kto chce poznać ten niezwykły kraj.

  Pozdrawiamy i do zobaczenia za rok 🙂

 2. Super Super Super…. Pozdrawiamy i polecamy bardzo gorąco. Pełna profeska organizacyjna i przy okazji najlepsza wycieczka na jaka się wybraliśmy do tej pory.

 3. Super wycieczka i bardzo fajnie zaplanowana, jedyny minus to że tak szybko zleciało to wycieczkowanie :), przydało by się jeszcze posiedzieć ze dwa tygodnie no ale cóż…
  Dzięki serdeczne za waszą pomoc i mam nadzieję do zobaczenia za rok.
  Pozdrawiamy już z domu z nieco zimnego Szczecina 🙂

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Anuluj