• Wycieczki fakultatywne i rejsy w Tajlandii
 • Phi Phi wycieczka
 • Phi Phi wycieczka
 • Phi Phi nurkowanie
 • Phi Phi wycieczka po wyspach
 • Phi Phi plaża
 • PhiPhi rejs wycieczka po wyspach
 • Krabi Emerald Pool wycieczka
 • Krabi plaża
 • Krabi plaża
 • Phi Phi małpia plaża
 • Big Budda Phuket

Prywatna wycieczka do Tajlandii – Rajskie wyspy południa – 16 dni

Cena od: 540,00 

Indywidualnie dla Ciebie objazdowa wycieczka po Tajlandii.
(już od 2 do max.12 os.)

Tajlandia – Rajskie wyspy – Phuket – Phi Phi – Krabi

Cas trwania wycieczki 16 dni z przelotami
UWAGA: 13 noclegów ze śniadaniem + transfery  i bilety promowe cenie wycieczki!

Wpłać zaliczkę 200,00  za osobę

Opis

Bangkok - Krabi - Phi Phi - Phuket - Bangkok

Prywatna wycieczka do Tajlandii - 16dni

Dostępne terminy: dowolnego dnia tygodnia od 01.05.2022 do 06.05.2023 (dokładne terminy dostępne w kalendarzu)

Uwaga: w przypadku wycieczek jak ta czyli bez opcji polskiego przewodnika ważne jest aby przynajmniej jedna osoba komunikowała się w języku angielskim w stopniu podstawowym. Związane jest to z samodzielnym meldowaniem i wymeldowywaniem w hotelach, poruszaniem po lotniskach itp. Oczywiście nasi lokalni  kierowcy będą dokładnie poinstruowani i zaprowadzą was na miejsce docelowe.
Zawsze można liczyć na naszą zdalna pomoc w sytuacjach awaryjnych.

W skrócie atuty wycieczki!

 • niezależne indywidualne zwiedzanie we własnym gronie znajomych lub rodziny,
 • polski przewodnik, brak
 • na życzenie opcjonalnie prywatne wycieczki fakultatywne z polskim przewodnikiem w wybranych lokalizacjach,
 • gotowy ciekawy program wycieczki wraz z fakultetami.
 • zwiedzane lokalizacje:
  Niezwykły Bangkok, pałace królewskie, Khao San Road, Bangkok nocą, największy targ w Bangkoku, rejsy i inne,
  Krabi cudowne krajobrazy i plaże,
  Phi Phi najpiękniejsze wyspy Tajlandii,
  Phuket, największa i najbardziej znana wyspa Tajlandii,
 • noclegi w hotelach (o standardzie ****) z klimatyzacją,  śniadaniami, basenem, dostępem do internetu.
Tajskie wakacje - Wycieczki Tajlandia - Rajskie wyspy Phi Phi

Plan prywatnej wycieczki objazdowej do Tajlandii 🙂

Dzień 1.
Początek wycieczki.
Wylot z wybranego lotniska do stolicy Tajlandii Bangkoku.
Dzień 1.
Dzień 2.
Powitanie z Bangkokiem.
Przylot do Bangkoku na lotnisko Suvarnabhumi oraz transfer i zakwaterowanie do hotelu.
Polecamy wieczorny spacer na Khao San Road w formie krótkiego zwiedzania i wstępnego zapoznania się z Bangkokiem.
Dzień 2.
Dzień 3.
Zwiedzanie Bangkoku.
Zwiedzanie największych atrakcji Bangkoku (kolejność i miejsca mogą być nieco inne w zależności od aktualnej sytuacji w Bangkoku.
Świątynia Szmaragdowego Buddy będąca najważniejszym sanktuarium w kraju. Pałac Królewski, historyczna siedziba królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy gdzie znajduje się jeden z największych na świecie, mierzący 46m. posąg Buddy. Wycieczka łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta.
Chińska dzielnica w Bangkoku, gdzie można zjeść fantastyczne dania w jednym z setek street food i restauracji oraz zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy.

Wieczorem proponujemy wycieczkę po nocnym Bangkoku, przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront i zwiedzanie "State Tower" znanym z filmu "Kac Vegas w Bangkoku". Na miejscu można zjeść kolacje serwowaną i składającą się z tradycyjnych tajskich dań.
Dzień 3.
Dzień 4.
Przelot do Krabi.
Śniadanie oraz wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko w Bangkoku i przelot do Krabii. Zakwaterowanie w hotelu oraz czas wolny, który można przeznaczyć na spacer i kolację.
Dzień 4.
Dzień 5.
Poznajemy Krabi.
Dzień relaksu i wypoczynku, można spędzić na spacerach, plaży, po prostu nieco odetchnąć i odpocząć.
Oczywiście jeśli będziecie pełni energiyi możecie wynająć skuter i wyruszyć na zwiedzanie okolicy. Pomysły na zwiedzanie Krabi znajdziecie na naszej stronie w zakładce Krabi
Dzień 5.
Dzień 6.
Zwiedzanie okolic Krabi
Wycieczki fakultatywne po atrakcjach Krabi dostępne w zakładce wycieczki fakultatywne. na naszej stronie. W programach wycieczek między innymi świątynie Wat Tham Suea gdzie można wejść, a w zasadzie wspiąć się po 1200 schodach na punkt widokowy z którego rozpościera się przepiękny widok na Krabi. Niezwykłe krystalicznie czyste słodkowodne leśne jeziorka Emerald Pool i wiele innych.
Dzień 6.
Dzień 7.
Krabi i zwiedzanie najładniejszych plaż Railay Beach i Phra nang Cave Beach
Polecamy wycieczkę fakultatywną łodzią na cudowne plaże oraz wyspy w tym słynna Ko Kai "Chicken Island" lezące w pobliżu krabi. Na miejscu jest sporo atrakcji, bajeczna rafa do nurkowania, kajaki, można spróbować sił we wspinaczce na niezwykle urokliwych i wysokich na kilkadziesiąt metrów ścianach. Przede wszystkim jednak będzie można odpocząć na przepięknych plażach Railay Beach i Phra Nang Beach.
Dzień 7.
Dzień 8.
Rejs na wyspy Phi Phi
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu transfer do portu skąd szybkim promem popłyniecie na wyspy Phi Phi uważane przez wielu za najpiękniejsze rajskie wyspy na świecie. O tym czy jest to prawda można będzie przekonać się na miejscu. Na wyspie nie ma transportu samochodowego, więc czeka was kilkusetmetrowy spacer do hotelu. W związku z tym że wieczorem jest czas odpływu kąpiel na plaży będzie raczej niemożliwa, natomiast jest to doskonały czas na poznanie nieco wyspy, spacer i kolację. Na wyspie otwarte jest naprawdę bardzo wiele restauracji w których można zjeść niemal wszystko.
Dzień 8.
Dzień 9.
Zwiedzanie wysepek Phi Phi oraz nurkowanie na rafach.
Po śniadaniu proponujemy wycieczkę fakultatywną czyli zwiedzanie pobliskich wysepek prywatna łodzią lub w grupie dużą szybką łodzią. W programie wycieczki słynna Maya Bay i cudowna Phi Le Lagoon po wpłynięciu do której wiele osób dostaje małego zawrotu głowy. W tych cudownych miejscach będzie można wskoczyć do wody i podziwiać podwodny świat. Niezapomniane nurkowanie na rafie w południowej części Phi Phi gdzie można spotkać sporo małych rekinów, które jednak nie stwarzają zagrożenia dla ludzi.
Oczywiście wycieczki fakultatywne na wyspach Phi Phi dostępne w zakładce wycieczki fakultatywne na naszej stronie. Ceny wycieczek zaczynają się od ok. 800THB (100zł).
Dzień 9.
Dzień 10.
Relaks i wyprawa na kajakach.
Po śniadaniu warto wybrać się kajakiem na "Małpią plażę". Jak nazwa wskazuje są tam małpy, a jeśli są małpy to należy pilnować wszystkiego. Nie jeden stracił plecak, drobne gadżety czy telefon. Jednak jeśli popłyniecie kajakiem można w nim zabezpieczyć cenne przedmioty i wskoczyć do wody. Stojąc na plaży w stronę wody na jej prawym końcu znajdziecie ładne miejsce do nurkowania pośród sporych ilości kolorowych rybek. Dla wprawnych wioślarzy proponujemy popłynąć dalej w stronę Nui Beach jest to piękna dzika plaża. Należy pamiętać o zabraniu nakrycia głowy i sporej ilości wody.
Dzień 10.
Dzień 11.
Rejs promem na wyspę Phuket (Patong Beach).
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, a następnie transfer promem na największa wyspę Tajlandii Phuket. Transfer z portu do hotelu w bezpośredniej bliskości plaży Patong Beach. Kolację można zjeść w hotelowej restauracji lub w jednym z pobliskich street foodów.
Polecamy wieczorne zwiedzanie Patong Beach, a w zasadzie najbardziej rozrywkowej ulicy na Phuket czyli Bangla Road (Thanon Bangla). Znajdują się tam dziesiątki klubów, barów i dyskotek oczywiście z całą masą dodatkowych atrakcji.
Dzień 11.
Dzień 12.
Zwiedzanie Phuket.
Opcjonalnie polecamy wycieczkę fakultatywną. Wycieczka busem po Phuket w programie między innymi Big Budda (największy posąg Buddy na wyspie), po drodze zobaczysz słonie na których można mogą odbyć krótką przejażdżkę.
Następnie zwiedzanie niezwykłej świątyni Wat Phra Nang Sang oraz leżącej w pobliżu przepięknej Wat Chalong. Po drodze przepiękny punkt widokowy Promthep Cape, wodospady i wiele innych. Dokładny plan wycieczki do ustalenia przed wyjazdem (istnieje możliwość wyboru różnych atrakcji).

Oczywiście wycieczki fakultatywne na Phuket dostępne w zakładce wycieczki fakultatywne.
Dzień 12.
Dzień 13.
Phuket do wyboru zwiedzanie, odpoczynek na plazy i sporty wodne.
Patong Beach to jedna z bardziej rozrywkowych plaż. Z uwagi na sporą liczbę turystów praktycznie zawsze można tu wypożyczyć skutery wodne, polatać na spadochronie za motorówką.
Możliwości jest bardzo dużo wiec warto korzystać.
Dzień 13.
Dzień 14.
Relaks i wypoczynek na cudownej wyspie Phuket oraz skutery dla chętnych.
Oczywiście dla chętnych polecamy wynajem skutera (wymagane prawo jazdy międzynarodowe kat. A!). Zwiedzanie plaż wyspy Phuket oraz wodospadu Ton Sai. Bez wątpienia na skuterze można odwiedzić największą ilość atrakcji i plaż. Dokładne plany przejazdów udostępnimy indywidualnie na maila.
Alternatywa będzie możliwość relaksu w cieniu palm plaży Patong i ładowania akumulatorów przed powrotem :).
Dzień 14.
Dzień 15.
Ostatni dzieńw Tajlandii
Wykwaterowanie z hotelu do godziny 9:00-11:00. Następnie
Transfer na lotnisko w Phuket i przelot do Bangkoku (lot ok. godziny), gdzie nastąpi wylot powrotny do Polski.
Dzień 15.
Dzień 16.
Przylot na wybrane lotnisko w Polsce i zakończenia wycieczki
Dzień 16.

Kilka przydatnych informacji na tematy formalne i organizacyjne.

Cena i płatność za wycieczkę

 • Cena wycieczki podana jest w Euro – pozostałe ceny orientacyjnie w batach tajlandzkich i dla porównania w PLN
  sprawdź aktualny kurs EUR – PLN >> oraz kurs EUR – THB >>
 • Dodatkowo podajemy orientacyjne ceny w PLN dla łatwiejszego porównania.
 • podana cena wycieczki jest ceną brutto dla jednej osoby, jednak została skalkulowana przy założeniu że zakup będzie dotyczył  2 osób, podróżujących wspólnie i zakwaterowanych w pokojach dwu osobowych.
  W przypadku zakupu pojedynczego miejsca dla jednej osoby cena będzie wyższa z uwagi na fakt że koszty hotelowe będą obowiązywały jak dla dwóch osób (w hotelach w których będziemy nocować nie ma pokoi 1 osobowych).
 • płatność można dokonać w całości lub w 2 ratach:
  1. 1/2 (50% lub 200EUR zależnie od wycieczki) w ciągu 48h od otrzymania potwierdzenia rezerwacji,
  2. 2/2: (50% lub pozostała kwota) na miesiąc przed terminem rozpoczęcia wycieczki.
  Uwaga: wszystkie rezerwacje “Last Minute” (dokonane na mniej niż miesiąc do daty rozpoczęcia wycieczki) należy opłacić w całości jak najszybciej (max. 48h) na dane do przelewu, wysłane drogą mailową z potwierdzeniem rezerwacji (te dane dostępne są również w zakładce “Kontakt“).

Ubezpieczenia:

 • UWAGA: dzięki naszemu polskiemu partnerowi ubezpieczeniowemu możesz w pełni ubezpieczyć wycieczki zakupione na naszej stronie. Gorąco rekomendujemy kompleksowe ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży.
  Więcej informacji o ubezpieczeniu naszych wycieczek dowiedz się  klikając tu>>

Loty, transfery i inne informacje

 • Bilety lotnicze – Kupując bilety proszę zwracać uwagę na godziny lotów, wskazane aby przylot do Bangkoku odbył się do godziny 16:00 czasu lokalnego. Natomiast wylot powrotny z Bangkoku odbywał się najlepiej po godzinie 20:00 czasu lokalnego.
  Sprawdź ceny biletów lotniczych klikając tu>>

UWAGA: standardowo grupa kończy transferem na lotnisko do godziny 16:00!

 Indywidualny transfer na lotnisko w innych godzinach niż grupa jest płatny indywidualnie.

 • Bus – W trakcie podróży będziemy się poruszali nowym oczywiście klimatyzowanym modelem Toyoty Commuter o pojemności do 15 osób. Z racji na maksymalnie 12 uczestników wycieczki, będzie komfortowy zapas miejsca wewnątrz.
 • Kaucje – Niektóre hotele wymagają wpłacenia kaucji, która jest zwracana przy wymeldowaniu.
 • Wymiana pieniędzy – W Tajlandii obowiązuje bat tajlandzki, jego aktualny kurs jest tu…
 • Bankomaty – Wypłata z bankomatów jest dość kosztowna, każda wypłata obarczona jest prowizja 250THB ok 30PLN i sam kurs wymiany jest delikatnie mówiąc średni.
 • Euro czy Dolary – Generalnie nie ma to znaczenia, kursy w wielu miejscach (poza lotniskami) są uczciwe. Jednak warto zabierać nominały po 100, ponieważ im mniejsze tym kurs spada, dla porównania nominały 20 mogą być o 10% tańsze od 100.
 • Karty kredytowe – w zasadzie poza większymi sieciami nigdzie nie zapłacimy kartą, dotyczy to nawet niektórych hoteli.
 • Mobilny internet: polecamy zakup karty sim z internetem 5G od 15 GB danych, ceny ok 350THB.

Inne ważne informacje!

Wszystkie ważne dodatkowe wymogi związane z przylotem do Tajlandii znajdziesz klikając tu>>
Wizy
– nie obowiązują (na lotnisku po wylądowaniu wbijają stempelek w paszport, jest to zezwolenie na pobyt bez wizy na okres do 30 dni).
Szczepienie COVID – teoretycznie można bez ale praktycznie może wymagać dodatkowych procedur po przyjeździe więc lepiej mieć.
Paszport – potrzebny, ważność przynajmniej 6 miesięcy od dnia przylotu.
Szczepienia poza COVID – nie ma obowiązku.
Komary, żywność, woda, czego nie pić i nie jeść – o tym wszystkim opowiemy na zebraniu pierwszego dnia.
Ze względów na okoliczności i wydarzenia losowe (zamknięcie dróg, zła pogoda itp.) zastrzegamy sobie możliwość zmian w programie wycieczki.

Tajlandia rejs po rajskich wysach Phi Phi

Cena prywatnej wycieczki na terenie Tajlandii .

 • Wszelka pomoc przy formalnościach, pomagamy przy zakupie najlepszych biletów lotniczych, ubezpieczeniach itp.
 • transfery: pełna obsługa, z lotniska, między miastami i hotelami, z lotnisk oraz terminali promowych wraz z biletami promowymi.
 • 13 noclegów ze śniadaniami
  – 2 noclegi Bangkok,
  – 4 nocleg Krabi
  – 3 nocleg Phi Phi
  – 4 noclegi Phuket
 • posiłki w cenie: śniadania,
 • bilety promowe w cenie wycieczki, (Krabi > Phi Phi > Phuket)

Koszty i opłaty dodatkowe:

 • Bilety lotnicze Polska – Tajlandia z wybranego miejsca wylotu wraz z obowiązkowym ubezpieczeniem zdrowotnym uczestników. (ok 1600 do 2800 zł/os. w obie strony, z Berlina można kupić już od 1200zł/os. w obie strony)
  UWAGA: pomagamy przy zakupie biletów lotniczych wraz z ubezpieczeniem,
  warto obserwować ceny klikając tu>>
 • Krajowe bilety lotnicze: na trasie Bangkok > Krabi oraz Phuket > Bangkok. Cena ok 500 do 1800THB/os. cena zależy od sezonu, godziny itd.
 • Wyżywienie: (poza śniadaniami zawartymi w cenie wycieczki) ceny wyżywienia są niższe niż w Polsce (dobry obiad zależnie od restauracji średnio można kupić za ok 70-150 THB /os czyli 9-20zł),
   – ceny piwa i alkoholi są wyższe i zaczynają się w sklepach od 50THB za piwo 0,5 (ok 6zł), generalnie alkohole są droższe niż w Polsce od ok 25% i więcej (wina są znacznie droższe).
 • Informacje dodatkowe:
   DLA PALĄCYCH  papierosy są tańsze niż w Polsce.
   WAŻNE! nigdzie legalnie nie kupisz e-papierosów ani IQOS’sów są zakazane w Tajlandii włącznie z zakazem ich wwożenia.
  (czyli na czas pobytu w Tajlandii trzeba przestawić się na tradycyjne fajki, a najlepiej rzucić:)

Wycieczki fakultatywne (nieobowiązkowe): 

 Bangkok:

 • Khao San, dzień 1 wieczorne zwiedzanie: 200THB/os.
 • Zwiedzanie świątyń, Pałacu i rejsy po kanałach tramwajem wodnym, przejażdżka TukTuk’ami po Bangkoku: od 1500THB/os (Pałac i świątynie + China Town, cena od ilości osób. i rodzaju wycieczki)

Pozostałe miejsca:

 • Krabi (wycieczki fakultatywne od 200 do 2000THB/os.),
 • Phi Phi (wycieczki fakultatywne od 600 do 1200THB/os.),
 • Phuket (wycieczki fakultatywne od 450 do 2000THB/os.),

Bilety wstępu do atrakcji, parków narodowych: do świątyń i innych atrakcji (200-500THB/os.) płatne dodatkowo przed wejściem, chyba że zostały osobno wyszczególnione w opisie jako zawarte w cenie.
Mobilny internet: w Tajlandii oferta dla turystów od ok. 360THB za pakiety od 15GB.

Prywatna wycieczka Tajlandia
Wycieczka grupowa po Tajlandii

Kilka zdjęć z miejsc które odwiedzimy!

Podobne wycieczki - Tajlandia czeka na Ciebie!

Tajskie Wakacje to:

Transfery i busy

Oferujemy transfery między lotniskami i hotelami.

Wycieczki fakultatywne

Polski przewodnik, fantastyczne wycieczki objazdowe do najciekawszych miejsc w Tajlandii.

Rajskie wyspy

Zwiedzanie najpiękniejszych rajskich wysp tajskimi łodziami. Nurkowanie na rafach kompiel na malowniczych plażach.

Noclegi

Noclegi w hotelach apartamentach i domkach letniskowych na terenie całej Tajlandii.

Organizacja imprez i przyjęć okolicznościowych

Imprezy okolicznościowe, śluby i wesela na rajskich plażach.

Bilety i transfery lotnicze

Wsparcie przy zakupie biletów lotniczych oraz ubezpieczenia turystycznego.

Kontakt

Napisz do nas

Nasi partnerzy

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Prywatna wycieczka do Tajlandii – Rajskie wyspy południa – 16 dni”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.