“Przygoda z Tajlandią” – Prywatna wycieczka objazdowa do Tajlandii – Bangkok – Chiang Mai – Phuket – Khao Sok – Ko Samui 17 dni

(1 opinia klienta)

Cena od: 629,00 

Indywidualna prywatna wycieczka objazdowa do Tajlandii.
(realizujemy już od 2os.!)

“Przygoda z Tajlandią” to indywidualna wycieczka do
najpiękniejszych miejsc w Tajlandii.

Bangkok, Kanchanaburi, Ayutthaya, Chang Mai, Chiang Rai, Phuket, Khao Sok, Ko Samui

Czas trwania wycieczki 17 dni (zgodna z rozkładem lotów czarterowych z Rainbow).
UWAGA: 14 noclegów ze śniadaniem + wszelkie transfery hotelowe
i bilety promowe w cenie wycieczki!
Cena: od 629€/os.

Opcje dodatkowe:

Wpłać zaliczkę 200,00  za osobę

Opis

“Przygoda z Tajlandią” – Prywatna wycieczka objazdowa do Tajlandii – Bangkok – Chiang Mai – Phuket – Khao Sok – Ko Samui 17 dni

Prywatna wycieczka objazdowa do Tajlandii.

Dostępne terminy: dowolnego dnia tygodnia od 01.07.2022 do 06.05.2023 (dokładne terminy dostępne w kalendarzu)

Uwaga: w przypadku wycieczek jak ta czyli bez opcji polskiego przewodnika na części lub całej trasie wycieczki ważne jest aby przynajmniej jedna osoba komunikowała się w języku angielskim w stopniu podstawowym. Związane jest to z samodzielnym meldowaniem i wymeldowywaniem w hotelach, poruszaniem po lotniskach itp. Oczywiście nasi lokalni  kierowcy będą dokładnie poinstruowani i zaprowadzą was na miejsce docelowe.
Zawsze można liczyć na naszą zdalna pomoc w sytuacjach awaryjnych. Wycieczka dostępna w opcji Last Minute.

W skrócie atuty wycieczki!

 • niezależne indywidualne zwiedzanie we własnym gronie znajomych lub rodziny,
 • pełna i profesjonalna organizacja pobytu, uczestnicy odbierani i przewożeni między hotelami, lotniskami oraz innymi lokalizacjami zgodnie z planem wycieczki,
 • polski przewodnik, dodatkowo płatna opcja wykupienia w wybranych lokalizacjach lub na całą wycieczkę,
 • opcjonalnie prywatne wycieczki fakultatywne z polskim przewodnikiem w wybranych lokalizacjach,
 • ciekawe programy wycieczek fakultatywnych we wszystkich lokalizacjach.

Zwiedzane lokalizacje:

Niezwykły Bangkok, pałace królewskie, Khao San Road, Bangkok nocą, największy targ w Bangkoku, rejsy i inne atrakcje,
Ayutthaya i jej niezwykłe ruiny świątyń,
Kanchanaburi i słynny “Most na Rzece Kwai”
Chiang Mai czyli kulturalne centrum Tajlandii,
Phuket najbardziej znana wyspa Tajlandii,
Khao Sok przepiękny Park Narodowy ze słodkowodnym sztucznym jeziorem.
Ko Samui druga do do wielkości wyspa Tajlandii,

noclegi w hotelach (o standardzie ****) z klimatyzacją,  śniadaniami, basenem, dostępem do internetu.Plan wycieczki objazdowej w Tajlandii.

Dzień 1.
Początek wycieczki
Wylot z wybranego lotniska do stolicy Tajlandii Bangkoku.
Dzień 1.
Dzień 2.
Powitanie w Bangkoku
Przylot do Bangkoku na lotnisko Suvarnabhumi oraz transfer i zakwaterowanie do hotelu.
Zbiórka uczestników na lotnisku o godzinie 16:00 (chyba że wcześniej ustalenia będą inne).
Kierowca z informacją będzie czekał przy głównym wyjściu (dokładne instrukcje otrzymacie mailowo przed wylotem).
Dzień 2.
Dzień 3.
Zwiedzanie Bangkoku
Zwiedzanie Bangkoku samodzielnie lub z polskim przewodnikiem.

UWAGA:
Zwiedzanie Bangkoku - Kanchanaburi oraz Ayuuthaya w towarzystwie polskiego przewodnika podczas całej 3 dniowej podróży. Zależnie od ilości uczestników będzie realizowana luksusowym SUV'em lub luksusowym busem (dla 2-4 osób SUV, od 5 do 8 bus).
Istnieje oczywiście możliwość wykupienia wycieczki fakultatywnej z polskim przewodnikiem jedynie na jeden dzień zwiedzania samego Bangkoku.

Zwiedzanie największych atrakcji Bangkoku (kolejność i miejsca mogą być nieco inne w zależności od aktualnej sytuacji w Bangkoku.
Świątynia Szmaragdowego Buddy będąca najważniejszym sanktuarium w kraju. Pałac Królewski, historyczna siedziba królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy gdzie znajduje się jeden z największych na świecie, mierzący 46m. posąg Buddy. Wycieczka łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta.
Chińska dzielnica w Bangkoku, gdzie można zjeść fantastyczne dania w jednym z setek street food i restauracji oraz zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy.

Wieczorem proponujemy wycieczkę po nocnym Bangkoku, przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront i zwiedzanie "State Tower" znanym z filmu "Kac Vegas w Bangkoku". Na miejscu można zjeść kolacje serwowaną i składającą się z tradycyjnych tajskich dań.

Osoby chcące samodzielnie zwiedzać Bangkok mogą skorzystać z lokalnych wycieczek fakultatywnych lub naszych instrukcji i informacji jak zwiedzać Bangkok, które udostępnimy przed wyjazdem.
Dzień 3.
Dzień 4.
Zwiedzanie okolic Bangkoku czyli Kanczanaburi i Ayutthaya.
W programie zwiedzania z opcją polskiego przewodika:
Pływający targ "Damnoen Saduak" Kanchanaburi - pociąg retro oraz wodospady oraz ruiny dawnych świątyń w Ayutthaya.

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu ok. godziny 7:00. Wyjazd do Kanchanaburi z dwoma przystankami po drodze. Będą to dwie atrakcje turystyczne czyli rynki Floating Market (Damnoen Saduak inaczej pływający rynek)) oraz Mae Klong Fresh Market (znany jako market na torach kolejowych).

Kolejny etap wycieczki czyli Kanchanaburi gdzie znajduje się słynny most na rzece Kwa oraz cudowne wodospady w Parku Narodowym Erawan. W pierwszej kolejności udamy się jednak do Krasae Cave gdzie znajdują się słynne przedwojenne tory kolejowe na zboczu góry po których przejeżdża codziennie pociąg z turystami.
Dalej udamy się do wodospadów w Parku Narodowym Erawan, a ok. godziny 17-18 powinniśmy dotrzeć do mostu na rzece Kwai gdzie znajduje się nasz hotel i czeka nas nocleg. Wieczorem zwiedzanie mostu i kolacja w pływającej restauracji.

Dla osób zwiedzających Bangkok bez polskiego przewodnika
Możliwość skorzystania z lokalnych wycieczek fakultatywnych lub zwiedzanie miasta na podstawie instrukcji oraz informacji, które dostarczymy przed przylotem do Bangkoku.
W przypadku tej opcji nocleg odbędzie się oczywiście w Bangkoku w tym samym hotelu co pierwszy.
Dzień 4.
Dzień 5.
Zwiedzanie Ayutthaya wyjazd do Chiang Mai
Zależnie od wybranej opcji w poprzednim dniu:
Dla osób zostających w Bangkoku wykwaterowanie z hotelu ok 11-12 , transfer na lotnisko w Bangkoku i przelot do Chiang Mai, gdzie nastąpi transfer do hotelu (ok 14-16).

Dla osób zwiedzających Kanchanaburi i Ayutthaya z polskim przewodnikiem.
Poranny wyjazd ok. godziny 9:00 do Ayutthaya i zwiedzanie zabytkowych ruin dawnej stolicy Tajlandii. Następnie bezpośrednio ze stacji kolejowej w Ayutthaya przejazd nocnym pociągiem do Chiang Mai (ok.21:15 przyjazd do Chiang Mai ok. 10 rano).
Dzień 5.
Dzień 6.
Chiang Mai i niezwykłe zabytki
Gorąco polecamy wycieczki fakultatywne do największych atrakcji Chiang Mai. W programie zwiedzania Wat Phra That, Wat Phra That, Doi Suthep, Ratchaworawihan, Wat Chedi Luang, Wat Phra Singh Woramahawihan, Wat Suan Dok oraz inne atrakcje. Dokładne programy i cenny wycieczki dostępne na miejscu oraz na naszej stronie wycieczki fakultatywne.
Dzień 6.
Dzień 7.
Zwiedzanie Chiang Mai (dzień drugi).
Do wyboru kolejne wycieczki fakultatywne, np. spływ rzeką White Mae Taeng, odwiedzenie rezerwatu słoni. Zwiedzanie największego parku narodowego północnej Tajlandii czy zjazd na rowerach Górskich z punktu widokowego mierzącego 1500m.
Generalnie każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dokładne programy i cenny wycieczki dostępne na miejscu oraz na naszej stronie wycieczki fakultatywne.
Dzień 7.
Dzień 8.
Przelot na wyspę Phuket (Patong Beach).
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, a następnie transfer na międzynarodowe lotnisko w Chiang Mai i przelot na wyspę Phuket (lot ok 2 godz.). Po przylocie transfer do hotelu w bezpośredniej bliskości plaży Patong Beach. Kolację można zjeść w hotelowej restauracji lub w jednym z pobliskich street foodów lub restauracji.
Polecamy wieczorne zwiedzanie Patong Beach, a w zasadzie najbardziej rozrywkowej ulicy na Phuket czyli Bangla Road (Thanon Bangla). Znajdują się tam dziesiątki klubów, barów i dyskotek oczywiście z całą masą dodatkowych atrakcji.
Dzień 8.
Dzień 9.
Relaks i wypoczynek na cudownej wyspie Phuket.
Dla zmęczonych dobrym pomysłem będzie pozostanie na plaży, gdzie można znaleźć mnóstwo atrakcji, wypożyczyć skutery wodne, polecieć na spadochronie za motorówką czy zrelaksować się na plaży w cieniu palm.

Oczywiście znacznie bardziej polecamy wycieczki fakultatywne ze zwiedzaniem Phi Phi, zatoki Phang Nga, wyspa Jamesa Bonda i wiele innych.
Dzień 9.
Dzień 10.
Zwiedzanie Phuket.
Opcjonalnie polecamy wycieczkę fakultatywną (za dodatkową opłatą na miejscu). Wycieczka busem po Phuket w programie między innymi Big Budda (największy posąg Buddy na wyspie), po drodze zobaczysz słonie na których można mogą odbyć krótką przejażdżkę.
Następnie zwiedzanie niezwykłej świątyni Wat Phra Nang Sang oraz leżącej w pobliżu przepięknej Wat Chalong. Po drodze przepiękny punkt widokowy Promthep Cape, wodospady i wiele innych. Dokładny plan wycieczki do ustalenia przed wyjazdem (istnieje możliwość wyboru różnych atrakcji).

Oczywiście wycieczki fakultatywne na Phuket dostępne w zakładce wycieczki fakultatywne.
Dzień 10.
Dzień 11.
Wyjazd do Parku Narodowego Khao Sok oraz transfer na Ko Samui.
Rano po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i następnie przejazd do jednego z najpiękniejszych miejsc w Tajlandii czyli Parku Narodowego Khao Sok. Park powstał na terenach zalewowych, gdzie po wybudowaniu tamy powstało sztuczne jezioro o nieziemskiej urodzie. Wspaniałe strome szczyty gór wyrastają z krystalicznie czystej słodkiej turkusowej wody.
UWAGA: wynajem łodzi na rejs po jeziorze i inne atrakcje oferowane na miejscu są dodatkowo płatne.

W godzinach popołudniowych ok. 15-16 nastąpi wyjazd na Ko Samui drugą co do wielkości wyspę Tajlandii.Po ok 4:30 min. (przeprawa promowa) zameldowanie w hotelu.
Dzień 11.
Dzień 12-16.
Relaks na wyspie Ko Samui
Ostatnie pięć noclegów wycieczki spędzisz na wyspie Ko Samui gdzie można będzie relaksować się na przepięknych plażach oraz skorzystać z wielu fakultatywnych wycieczek oferowanych na miejscu. W ofercie zwiedzanie sąsiednich wysp, snurkowanie, i wiele innych atrakcji. Programy fakultetów dostępne będą na miejscu.
Dzień 12-16.
Dzień 16.
Ostatni dzień w Tajlandii
Wykwaterowanie z hotelu do godziny 10:00 (zależnie od godziny wylotu do Polski z Bangkoku może to być inna godzina).
Transfer na lotnisko i przelot do Bangkoku, gdzie nastąpi wylot powrotny do Polski.
Dzień 16.
Dzień 17.
Przylot na wybrane lotnisko w Polsce i zakończenia wycieczki
Dzień 17.

Kilka przydatnych informacji na tematy formalne i organizacyjne.

Cena i płatność za wycieczkę

 • Cena wycieczki podana jest w Euro – pozostałe ceny orientacyjnie w batach tajlandzkich i dla porównania w PLN
  sprawdź aktualny kurs EUR – PLN >> oraz kurs EUR – THB >>
 • Dodatkowo podajemy orientacyjne ceny w PLN dla łatwiejszego porównania.
 • podana cena wycieczki jest ceną brutto dla jednej osoby, jednak została skalkulowana przy założeniu że zakup będzie dotyczył  2 osób, podróżujących wspólnie i zakwaterowanych w pokojach dwu osobowych.
  W przypadku zakupu pojedynczego miejsca dla jednej osoby cena będzie wyższa z uwagi na fakt że koszty hotelowe będą obowiązywały jak dla dwóch osób (w hotelach w których będziemy nocować nie ma pokoi 1 osobowych).
 • płatność można dokonać w całości lub w 2 ratach:
  1. 1/2 (50% lub 200EUR zależnie od wycieczki) w ciągu 48h od otrzymania potwierdzenia rezerwacji,
  2. 2/2: (50% lub pozostała kwota) na miesiąc przed terminem rozpoczęcia wycieczki lub zaraz (do 48h) od otrzymania wszystkich potwierdzonych i opłaconych rezerwacji.
  Uwaga: wszystkie rezerwacje “Last Minute” (dokonane na mniej niż miesiąc do daty rozpoczęcia wycieczki) należy opłacić w całości jak najszybciej (max. 48h) na dane do przelewu, wysłane drogą mailową z potwierdzeniem rezerwacji (te dane dostępne są również w zakładce “Kontakt“).

Ubezpieczenia:

 • UWAGA: dzięki naszemu polskiemu partnerowi ubezpieczeniowemu możesz w pełni ubezpieczyć wycieczki zakupione na naszej stronie. Gorąco rekomendujemy kompleksowe ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży.
  Więcej informacji o ubezpieczeniu naszych wycieczek dowiedz się  klikając tu>>

Loty, transfery i inne informacje

 • Bilety lotnicze – Kupując bilety proszę zwracać uwagę na godziny lotów, wskazane aby przylot do Bangkoku odbył się do godziny 16:00 czasu lokalnego. Natomiast wylot powrotny z Bangkoku odbywał się najlepiej po godzinie 20:00 czasu lokalnego.
  Sprawdź ceny biletów lotniczych klikając tu>>

UWAGA: standardowo grupa kończy transferem na lotnisko do godziny 16:00!

 Indywidualny transfer na lotnisko w innych godzinach niż grupa jest płatny indywidualnie.

 • Bus – W trakcie podróży będziemy się poruszali nowym oczywiście klimatyzowanym modelem Toyoty Commuter o pojemności do 15 osób. Z racji na maksymalnie 12 uczestników wycieczki, będzie komfortowy zapas miejsca wewnątrz.
 • Kaucje – Niektóre hotele wymagają wpłacenia kaucji, która jest zwracana przy wymeldowaniu.
 • Wymiana pieniędzy – W Tajlandii obowiązuje bat tajlandzki, jego aktualny kurs jest tu…
 • Bankomaty – Wypłata z bankomatów jest dość kosztowna, każda wypłata obarczona jest prowizja 250THB ok 30PLN i sam kurs wymiany jest delikatnie mówiąc średni.
 • Euro czy Dolary – Generalnie nie ma to znaczenia, kursy w wielu miejscach (poza lotniskami) są uczciwe. Jednak warto zabierać nominały po 100, ponieważ im mniejsze tym kurs spada, dla porównania nominały 20 mogą być o 10% tańsze od 100.
 • Karty kredytowe – w zasadzie poza większymi sieciami nigdzie nie zapłacimy kartą, dotyczy to nawet niektórych hoteli.
 • Mobilny internet: polecamy zakup karty sim z internetem 5G od 15 GB danych, ceny ok 350THB.

Inne ważne informacje!

Wszystkie ważne dodatkowe wymogi związane z przylotem do Tajlandii znajdziesz klikając tu>>
Wizy
– nie obowiązują (na lotnisku po wylądowaniu wbijają stempelek w paszport, jest to zezwolenie na pobyt bez wizy na okres do 30 dni (lub 45 dni od listopada do marca).
Szczepienie COVID – brak obowiązku!
Paszport – potrzebny, ważność przynajmniej 6 miesięcy od dnia przylotu.
Inne szczepienia – nie ma obowiązku.
Komary, żywność, woda, czego nie pić i nie jeść. Woda tylko butelkowana (tajska woda w kranie nie nadaje się za bardzo do picia), jeść można wszystko z robakami włącznie, komary owszem są, jednak w Polsce jest znacznie więcej.
Ze względów na okoliczności i wydarzenia losowe (zamknięcie dróg, zła pogoda itp.) zastrzegamy sobie możliwość zmian w programie wycieczki.

Wycieczka fakultatywna Chiang Mai - Tajlandia
Wycieczki rajskie wyspy - Tajskie wakacje

Cena wycieczki obejmuje.

 • Wszelka pomoc przy formalnościach, pomagamy przy zakupie najlepszych biletów lotniczych, ubezpieczeniach oraz wszelkich dodatków typu fakultety.
 • wszystkie transfery w cenie wycieczki: pełna obsługa, z lotniska, między miastami i hotelami, terminalami promowych wraz z biletami promowymi.
 • 14 noclegów ze śniadaniami
  – 3 noclegi Bangkok,
  – 3 noclegi Chiang Mai,
  – 3 noclegi Phuket,
  – 5 noclegi Ko Samui,

 • posiłki w cenie: śniadania,
 • bilety promowe w cenie wycieczki.
 • pomoc w sytuacjach awaryjnych związanych z pobytem w Tajlandii,

Koszty i opłaty dodatkowe:

 • Międzynarodowe bilety lotnicze:
  Polska – Tajlandia z wybranego miejsca wylotu wraz z obowiązkowym ubezpieczeniem zdrowotnym uczestników. Niestety ceny lotów z połowa 2022 wzrosły drastycznie i obecnie standardem jest (od 2800 do 5500 zł/os. w obie strony, zależnie od pory roku).
  UWAGA:
  Zapewniamy kompleksową obsługę zakupu biletów wraz z ubezpieczeniem całości imprezy turystycznej.
  Aby zlecić nam zakup dopisując informację w uwagach dodatkowych przy rezerwacji online.
  Możesz również samodzielnie wyszukać najlepsze ceny biletów  klikając tu>>
 • Wycieczki fakultatywne: uwaga zarówno te organizowane bezpośrednio przez nas, jak i lokalne biura i agentów są dodatkowo płatne na miejscu, o ile nie zostały zawarte w programie i cenie wycieczki jako programowe!
 • Polski przewodnik jeśli nie jest zawarty w cenie wycieczki opcjonalnie można wykupić taka usługę na część lub całą wycieczkę.
 • Bilety wstępów do atrakcji, parków narodowych oraz wszelkie dodatkowe opłaty podczas wycieczek fakultatywnych zawsze płatne dodatkowo, chyba że zostały wyszczególnione w programie wycieczki jako zawarte w cenie!
 • wyżywienie: (poza śniadaniami zawartymi w cenie) ceny wyżywienia są niższe niż w Polsce (dobry obiad zależnie od restauracji średnio można kupić za ok 70-150 THB /os czyli 9-20zł),
   – ceny piwa są wyższe i zaczynają się w sklepach od 50THB (ok 6zł)
   – generalnie alkohole są droższe niż w Polsce o ok 25-35%,

 • Informacje dodatkowe:
   DLA PALĄCYCH  papierosy są minimalnie tańsze niż w Polsce.
   WAŻNE! nigdzie nie kupisz e-papierosów ani IQOS’sów są zakazane w Tajlandii włącznie z zakazem ich wwożenia.
  (czyli na czas pobytu w Tajlandii trzeba przestawić się na tradycyjne fajki, a najlepiej rzucić:)
 • Krajowe bilety lotnicze:
  Chiang Mai – Phuket
  Ko Samui – Bangkok
  Aby zlecić nam zakup dopisując informację w uwagach dodatkowych przy rezerwacji online.
  Możesz samodzielnie wyszukać najlepsze ceny biletów  klikając tu>>
Wycieczka grupowa po Tajlandii
Wycieczka Chiang Mai
Tajlandia-rejs-po-rajskich-wysach Wycieczki objazdowe w tajlandii
Polski przewodnik - Wycieczka rejs po kanałach Bangkok

Wycieczki fakultatywne (nieobowiązkowe): 

 Bangkok:

 • Bangkok, zwiedzanie świątyń, Pałacu i rejsy po kanałach tramwajem wodnym, przejażdżka TukTuk’ami i wiele innych

Pozostałe miejsca:

 • Chiang Mai,
 • Phuket,
 • Khao Sok
 • Ko Samui

Wycieczki fakultatywne na naszej stronie w zakładce “Wycieczki fakultatywne” lub w lokalnych biurach na miejscu.

Kilka zdjęć z miejsc które odwiedzisz!

Podobne wycieczki - Tajlandia czeka na Ciebie!

Tajskie Wakacje to:

Transfery i busy

Oferujemy transfery między lotniskami i hotelami.

Wycieczki fakultatywne

Polski przewodnik, fantastyczne wycieczki objazdowe do najciekawszych miejsc w Tajlandii.

Rajskie wyspy

Zwiedzanie najpiękniejszych rajskich wysp tajskimi łodziami. Nurkowanie na rafach kompiel na malowniczych plażach.

Noclegi

Noclegi w hotelach apartamentach i domkach letniskowych na terenie całej Tajlandii.

Organizacja imprez i przyjęć okolicznościowych

Imprezy okolicznościowe, śluby i wesela na rajskich plażach.

Bilety i transfery lotnicze

Wsparcie przy zakupie biletów lotniczych oraz ubezpieczenia turystycznego.

Kontakt

Napisz do nas

Nasi partnerzy

1 opinia dla “Przygoda z Tajlandią” – Prywatna wycieczka objazdowa do Tajlandii – Bangkok – Chiang Mai – Phuket – Khao Sok – Ko Samui 17 dni

 1. “Przygoda z Tajlandią” to świetna opcja dla osób, które chcą zwiedzić Tajlandię w sposób swobodny i elastyczny. Podczas prywatnej wycieczki objazdowej zwiedziliśmy Bangkok i okolice, Chiang Mai, Phuket i Samui. Przewodnik był bardzo pomocny i wiedział wiele ciekawych rzeczy o każdym ze zwiedzanych miejsc. Hotele były lepsze niż się spodziewaliśmy. Naprawdę jesteśmy bardzo zadowoloni z tej wycieczki i polecam ją innym.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Anuluj