“Rajska Tajlandia” – indywidualna wycieczka objazdowa (Pattaya, Bangkok, Krabi, Phi Phi, Phuket i inne) 17 dni (14 noclegów)

(2 opinie klienta)

Cena od: 650,00 

Twoja prywatna wycieczka objazdowa do Tajlandii.
(realizujemy już od 2os.!)

“RAJSKA TAJLANDIA”
Prywatna wycieczka objazdowa po najciekawszych miejscach w Tajlandii.

Czas trwania wycieczki 17 dni z przelotami (zgodna z rozkładem lotów czarterowych z Rainbow)
(
Pattaya, Bangkok, Ayutthaya, Kanchanaburi, Krabi, Phi Phi, Phuket, Khao Sok)
UWAGA: 14 noclegów ze śniadaniem + wszelkie transfery hotelowe w cenie wycieczki!
Cena:
650€/os.

Opcje dodatkowe:

Wpłać zaliczkę 200,00  za osobę

Opis

Pattaya - Bangkok - Kanchanaburi - Ayutthaya - Krabi - Phi Phi - Phuket - 17 dni

"Rajska Tajlandia" - Czyli rajska prywatna wycieczka objazdowa do Tajlandii.

Dostępne terminy: dowolnego dnia tygodnia od 30.10.2022 do 06.05.2024 (wybór terminów w kalendarzu)

UWAGA: Na części tej wycieczki czyli zwiedzanie Bangkoku – Kanchanaburi oraz Ayuuthaya (4,5,6 dzień) odbywać się będzie w towarzystwie polskiego przewodnika podczas 3 dniowej podróży. Zależnie od ilości uczestników będzie realizowana luksusowym SUV’em lub luksusowym busem. (dla 2-4 osób SUV, od 5 do 8 bus). Osoby które nie wykupią opcji polskiego przewodnika będą zwiedzały Bangkok i okolice samodzielnie.

Uwaga: w przypadku wycieczek jak ta czyli bez opcji polskiego przewodnika na części lub całej trasie wycieczki ważne jest aby przynajmniej jedna osoba komunikowała się w języku angielskim w stopniu podstawowym. Związane jest to z samodzielnym meldowaniem i wymeldowywaniem w hotelach, poruszaniem po lotniskach itp. Oczywiście nasi lokalni  kierowcy będą dokładnie poinstruowani i zaprowadzą was na miejsce docelowe.
Zawsze można liczyć na naszą zdalna pomoc w sytuacjach awaryjnych. Wycieczka dostępna w opcji Last Minute.

W skrócie atuty wycieczki!

 • niezależne indywidualne zwiedzanie we własnym gronie znajomych lub rodziny,
 • pełna i profesjonalna organizacja pobytu, uczestnicy odbierani i przewożeni między hotelami, lotniskami oraz innymi lokalizacjami zgodnie z planem wycieczki,
 • polski przewodnik częściowo dostępny, dodatkowo płatna opcja wykupienia w wybranych lokalizacjach lub na całą wycieczkę,
 • opcjonalnie prywatne wycieczki fakultatywne z polskim przewodnikiem w wybranych lokalizacjach,
 • ciekawe programy wycieczek fakultatywnych we wszystkich lokalizacjach.

Zwiedzane lokalizacje:

Pattaya czyli najbarwniejsze miejsce w Tajlandii,
Niezwykły Bangkok, pałace królewskie, Khao San Road, Bangkok nocą, największy targ w Bangkoku, rejsy i inne,
Kanchanaburi i słynny “Most na Rzece Kwai”
Ayutthaya i jej niezwykłe ruiny świątyń,
Krabi cudowne krajobrazy i plaże,
Phi Phi najpiękniejsze wyspy Tajlandii,
Phuket najbardziej znana i przepiękna wyspa w Tajlandii,

noclegi w hotelach (o standardzie ****) z klimatyzacją,  śniadaniami, basenem, dostępem do internetu.

 

Plan wycieczki objazdowej "Rajska Tajlandia" z polskim przewodnikiem.

Dzień 1.
Początek wycieczki
Wylot z wybranego lotniska do stolicy Tajlandii Bangkoku.
Dzień 1.
Dzień 2.
Powitanie w Bangkoku oraz transfer do Pattaya.
Przylot do Bangkoku na lotnisko Suvarnabhumi oraz transfer oraz zakwaterowanie w hotelu w Pattaya. Gorąco polecamy wieczorne zwiedzanie słynnej "Walking Street" oraz tajski masaż, który doskonale poprawia samopoczucie po wielogodzinnej podróży.
Dzień 2.
Dzień 3.
Pattaya i jej atrakcje.
Dzień pełen atrakcji i zwiedzania okolic Pattaya.
Z myślą o różnych gustach przygotowaliśmy do wyboru dwie wycieczki fakultatywne (za dodatkową opłatą na miejscu)
- pierwsza na przepiękną wyspę Ko Lan gdzie można spędzić dzień na wspaniałych plażach kąpiąc się i sącząc drinki z palemką.
- druga to wycieczka do największego w Tajlandii i uznanego za jeden z 10 najpiękniejszych ogrodów botanicznych Świata "Nong Nooch"
Na wyspę Ko Lan popłyniemy niewielkim promem ok godziny 9-10:00 i wrócimy ostatnim promem ok godziny 17:00. W programie zwiedzanie wyspy na skuterach, podjazd na punkt widokowy oraz przejazd na przepiękną plażę „Monkey beach Koh Larn”. Do wyboru skutery (ok 200-300THB/dzień) lub TukTuk ( 200THB w jedną stronę). Do ogrodów botanicznych pojedziemy busem o godzinie 10:00 (dojazd i zwiedzanie zajmie ok 5 godzin). Powrót do hotelu, nocleg.

W ofercie jest również opcja całodniowej wycieczki na rajską wyspę Ko Samet (ok 80km) z nurkowaniem na rafie koralowej. Oczywiście wycieczki z opcją polskiego przewodnika lub bez.

Oferta wycieczek fakultatywnych w Pattaya dostępna na naszej stronie"Wycieczki fakultatywne" .
Dzień 3.
Dzień 4.
Zwiedzanie Bangkoku z polskim przewodnikiem.
UWAGA: Zwiedzanie Bangkoku - Kanchanaburi oraz Ayuuthaya w towarzystwie polskiego przewodnika podczas całej 3 dniowej podróży. Zależnie od ilości uczestników będzie realizowana luksusowym SUV'em lub luksusowym busem. (dla 2-4 osób SUV, od 5 do 8 bus)

Osoby chcące zwiedzać Bangkok bez polskiego przewodnika będą miały transfer do hotelu w Bangkoku ok. godziny 11:00.

Osoby zwiedzające Bangkok z polskim przewodnikiem
Ok. godziny 7:30 po śniadaniu wyjazd z Pattaya do Bangkoku.
Zwiedzanie największych atrakcji Bangkoku (kolejność i miejsca mogą być różne zależnie od waszych preferencji).

Przeważnie zaczynamy od rejsu oraz Świątyni Wat Arun robiącej niesamowite wrażenie na zwiedzających. Dalej oraz Wat Pho z leżącym 46 metrowym złotym Buddą. Kolejny etap to Pałac Królewski i Świątynia Szmaragdowego Buddy będąca najważniejszym sanktuarium w kraju. Pałac Królewski to oczywiście historyczna siedziba królów Tajlandii. Wycieczka łodzią po rzece i kanałach Bangkoku, które były, a poniekąd są nadal podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta.
Chińska dzielnica w Bangkoku, gdzie można zjeść fantastyczne dania w jednym z setek street food i restauracji oraz zrobić zakupy na ulicznych straganach..

Wieczorem proponujemy wycieczkę po nocnym Bangkoku, przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront i zwiedzanie "State Tower" znanym z filmu "Kac Vegas w Bangkoku". Na miejscu można zjeść kolacje serwowaną i składającą się z tradycyjnych tajskich dań.
Oczywiście bezapelacyjnie należy się wybrać na słynna "Khao San Road" gdzie czeka również wiele atrakcji.

Nocleg w Bangkoku.
Dzień 4.
Dzień 5.
Pływający targ "Damnoen Saduak" Kanchanaburi - pociąg retro oraz wodospady.
Dla osób z wykupioną usługą polskiego przewodnika po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu ok. godziny 7:00. Wyjazd do kanchanaburi z dwoma przystankami dwa znane rynki Floating Market (Damnoen Saduak) oraz Mae Klong Fresh Market (znany jako market na torach kolejowych).

Kolejnym etapem wycieczki będzie Kanchanaburi gdzie znajduje się słynny most na rzece Kwai. W pierwszej kolejności udamy się jednak do Krasae Cave gdzie znajdują się znane przedwojenne tory kolejowe na zboczu góry po których jeździ codziennie pociąg z turystami.

Dalej udamy się do słynnych wodospadów w Parku Narodowym Erawan. Około godziny 17-18 powinniśmy dotrzeć do słynnego mostu na rzece Kwai gdzie znajduje się nasz hotel. Wieczorem zwiedzanie mostu i kolacja w pływającej restauracji.

Osoby zwiedzające Bangkok samodzielnie będą mogły zwiedzać miasto wg naszej listy ciekawych miejsc, dla nich nocleg w Bangkoku.
Dzień 5.
Dzień 6.
Wyjazd do Ayutthaya oraz lot do Krabi.
Ok. godziny 8:00 śniadanie i o 9 wyjazd do Ayutthaya gdzie zobaczysz niezwykłe ruiny dawnych świątyń.
Po zwiedzeniu zabytków Ayutthaya nastąpi transfer na lotnisko w Bangkoku wylot do Krabi.

Po przylocie zakwaterowanie w hotelu w okolicach Ao Nang Beach przy plaży oraz licznych restauracjach oraz salonach masażu.
Dzień 6.
Dzień 7.
Bajkowe Krabi
Śniadanie oraz dla chętnych wycieczki fakultatywne po atrakcjach Krabi dostępne w zakładce wycieczki fakultatywne. na naszej stronie.

W programach wiele atrakcji od wycieczek plażowo wyspowych po świątynie Wat Tham Suea lub niezwykłe krystalicznie czyste słodkowodne leśne jeziorka Emerald Pool.
Dzień 7.
Dzień 8.
Poznajemy niezwykłe Krabi
Drugi dzień pobytu w Krabi, polecamy relaks oraz zwiedzanie.

Polecamy wycieczki fakultatywne łodziami na cudowne plaże i wyspy na których spędzicie ostatni dzień niezwykłej przygody w Krabi (plaże leżą na półwyspie do którego nie ma dostępu drogą lądowej ze względu na górzysty teren). W pobliżu znajdują się wyspy ze słynna wyspą kurczaka Ko Kai (Chicken Island). Na miejscu jest sporo atrakcji, rafa do nurkowania, kajaki, można spróbować sił we wspinaczce na niezwykle urokliwych i wysokich na kilkadziesiąt metrów ścianach. Przede wszystkim jednak będzie można odpocząć na przepięknych plażach Railay Beach i Phra Nang Beach.
Dzień 8.
Dzień 9.
Rejs na wyspy Phi Phi
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i następnie transfer do portu skąd szybkim promem popłyniecie na wyspy Phi Phi uważane przez wielu za najpiękniejsze rajskie wyspy na świecie. O tym czy jest to prawda można będzie przekonać się na miejscu. Na wyspie nie ma transportu samochodowego, więc czeka was kilkuminutowy spacer do hotelu.
Bez wątpienia wieczór to doskonały czas na poznanie nieco wyspy, spacer i kolację. Na wyspie otwarte jest niezliczenie wiele restauracji w których można posmakować niemal każdej tajskiej potrawy.
Dzień 9.
Dzień 10.
Zwiedzanie wysepek Phi Phi oraz nurkowanie na rafach.
Po śniadaniu proponujemy wycieczkę fakultatywną czyli zwiedzanie pobliskich wysepek prywatna łodzią lub w grupie dużą szybką łodzią. W programie wycieczki słynna Maya Bay i cudowna Phi Le Lagoon po wpłynięciu do której wiele osób dostaje małego zawrotu głowy. W tych cudownych miejscach będzie można wskoczyć do wody i podziwiać podwodny świat. Niezapomniane nurkowanie na rafie w południowej części Phi Phi gdzie można spotkać sporo małych rekinów, które jednak nie stwarzają zagrożenia dla ludzi.
Oczywiście wycieczki fakultatywne na wyspach Phi Phi dostępne w zakładce wycieczki fakultatywne na naszej stronie.
Dzień 10.
Dzień 11.
Phi Phi Dzień drugi
Podobnie jak w poprzednim dniu do wyboru relaks na plaży, spacery i zwiedzanie wyspy, kajaki, wycieczki fakultatywne...
Dzień 11.
Dzień 12.
Rejs na wyspę Phuket (Patong Beach).
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu rejs promem na wyspę Phuket oraz transfer do hotelu w bezpośredniej bliskości plaży Patong Beach. Kolację można zjeść w hotelowej restauracji lub w jednym z niezliczonych pobliskich street foodów.
Polecamy wieczorne zwiedzanie Patong Beach, a w zasadzie najbardziej rozrywkowej ulicy na Phuket czyli Bangla Road (Thanon Bangla). Znajdują się tam dziesiątki klubów, barów i dyskotek oczywiście z całą masą dodatkowych atrakcji.
Dzień 12.
Dzień 13.
Phuket, Big Budda, punkty widokowe, wycieczki
Bez wątpienia dla każdego coś miłego, atrakcji i możliwości wypoczynku na Phuket jest wiele, gorąco zachęcamy do zwiedzania jak największej liczby miejsc.

Jednym z takich niewątpliwie jest Park Narodowy Khao Sok, jest to sztuczny zbiornik słodkowodny i służył za inspirację do wielu filmów w tym Avatara. Gorąco polecamy.
Dzień 13.
Dzień 14.
Relaks i wypoczynek na cudownej wyspie Phuket.
Oczywiście dla chętnych polecamy zwiedzanie plaż wyspy Phuket. Bez wątpienia dobrym pomysłem będzie pozostanie na plaży Patong gdzie można znaleźć mnóstwo atrakcji, wypożyczyć skutery wodne, polecieć na spadochronie za motorówką czy zrelaksować się na plaży w cieniu palm.
Dzień 14.
Dzień 15.
Zwiedzanie Phuket.
Opcjonalnie polecamy wycieczkę fakultatywną (za dodatkową opłatą na miejscu). Wycieczka busem po Phuket w programie między innymi Big Budda (największy posąg Buddy na wyspie), po drodze zobaczysz słonie na których można mogą odbyć krótką przejażdżkę.
Następnie zwiedzanie niezwykłej świątyni Wat Phra Nang Sang oraz leżącej w pobliżu przepięknej Wat Chalong. Po drodze przepiękny punkt widokowy Promthep Cape, wodospady i wiele innych. Dokładny plan wycieczki do ustalenia przed wyjazdem.
Dzień 15.
Dzień 16.
Ostatni dzień w Tajlandii
Ostatnie śniadanie w Tajlandii przed wylotem i wykwaterowanie z hotelu do godziny 9:00-11:00 zależnie od godziny wylotu..
Transfer na lotnisko i przelot do Bangkoku, gdzie nastąpi wylot powrotny do Polski.
Dzień 16.
Dzień 17.
Przylot na wybrane lotnisko w Polsce i zakończenia wycieczki
Dzień 17.

Nasze filmy z odwiedzanych miejsc.

Cena wycieczki obejmuje.

 • Wszelka pomoc przy formalnościach, pomagamy przy zakupie najlepszych biletów lotniczych, ubezpieczeniach oraz wszelkich dodatków typu fakultety.
 • wszystkie transfery w cenie wycieczki: pełna obsługa, z lotniska, między miastami i hotelami, terminalami promowych wraz z biletami promowymi.
 • 14 noclegów ze śniadaniami w hotelach (o standardzie ****) z klimatyzacją,  śniadaniami, basenem, dostępem do internetu.
  – 2 noclegi Pattaya,
  – 1 nocleg Bangkok
  – 1 nocleg Kanchanaburi
  – 3 noclegi Krabi,
  – 3 noclegi Phi Phi,
  – 4 noclegi Phuket,
 • posiłki w cenie: śniadania,
 • pomoc naszego polskiego rezydenta w Tajlandii (sytuacjach awaryjnych związanych z pobytem w Tajlandii).
Wycieczka wodospady Erawan
Wycieczki rajskie wyspy - Tajskie wakacje

Koszty i opłaty dodatkowe:

 • Międzynarodowe bilety lotnicze:
  Polska – Tajlandia z wybranego miejsca wylotu wraz z obowiązkowym ubezpieczeniem zdrowotnym uczestników. Niestety ceny lotów z połowa 2022 wzrosły drastycznie i obecnie standardem jest (od 2800 do 5500 zł/os. w obie strony, zależnie od pory roku).
  UWAGA:
  Zapewniamy kompleksową obsługę zakupu biletów wraz z ubezpieczeniem całości imprezy turystycznej.
  Aby zlecić nam zakup dopisując informację w uwagach dodatkowych przy rezerwacji online.
  Możesz również samodzielnie wyszukać najlepsze ceny biletów  klikając tu>>
 • Wycieczki fakultatywne: uwaga zarówno te organizowane bezpośrednio przez nas, jak i lokalne biura i agentów są dodatkowo płatne na miejscu, o ile nie zostały zawarte w programie i cenie wycieczki jako programowe!
 • Polski przewodnik jeśli nie jest zawarty w cenie wycieczki opcjonalnie można wykupić taka usługę na część lub całą wycieczkę.
 • Bilety wstępów do atrakcji, parków narodowych oraz wszelkie dodatkowe opłaty podczas wycieczek fakultatywnych zawsze płatne dodatkowo, chyba że zostały wyszczególnione w programie wycieczki jako zawarte w cenie!
 • wyżywienie: (poza śniadaniami zawartymi w cenie) ceny wyżywienia są niższe niż w Polsce (dobry obiad zależnie od restauracji średnio można kupić za ok 70-150 THB /os czyli 9-20zł),
   – ceny piwa są wyższe i zaczynają się w sklepach od 50THB (ok 6zł)
   – generalnie alkohole są droższe niż w Polsce o ok 25-35%,

 • Informacje dodatkowe:
   DLA PALĄCYCH  papierosy są minimalnie tańsze niż w Polsce.
   WAŻNE! nigdzie nie kupisz e-papierosów ani IQOS’sów są zakazane w Tajlandii włącznie z zakazem ich wwożenia.
  (czyli na czas pobytu w Tajlandii trzeba przestawić się na tradycyjne fajki, a najlepiej rzucić:)
 • Krajowe bilety lotnicze:
  Bangkok – Krabi
  Phuket – Bangkok
  Aby zlecić nam zakup dopisując informację w uwagach dodatkowych przy rezerwacji online.
  Możesz samodzielnie wyszukać najlepsze ceny biletów  klikając tu>>
Khao San Road
Wycieczka Chiang Mai
Tajlandia-rejs-po-rajskich-wysach Wycieczki objazdowe w tajlandii

Kilka przydatnych informacji na tematy formalne i organizacyjne.

Cena i płatność za wycieczkę

 • Cena wycieczki podana jest w Euro – pozostałe ceny orientacyjnie w batach tajlandzkich i dla porównania w PLN
  sprawdź aktualny kurs EUR – PLN >> oraz kurs EUR – THB >>
 • Dodatkowo podajemy orientacyjne ceny w PLN dla łatwiejszego porównania.
 • podana cena wycieczki jest ceną brutto dla jednej osoby, jednak została skalkulowana przy założeniu że zakup będzie dotyczył  2 osób, podróżujących wspólnie i zakwaterowanych w pokojach dwu osobowych.
  W przypadku zakupu pojedynczego miejsca dla jednej osoby cena będzie wyższa z uwagi na fakt że koszty hotelowe będą obowiązywały jak dla dwóch osób (w hotelach w których będziemy nocować nie ma pokoi 1 osobowych).
 • płatność można dokonać w całości lub w 2 ratach:
  1. 1/2 (50% lub 200EUR zależnie od wycieczki) w ciągu 48h od otrzymania potwierdzenia rezerwacji,
  2. 2/2: (50% lub pozostała kwota) na miesiąc przed terminem rozpoczęcia wycieczki lub zaraz (do 48h) od otrzymania wszystkich potwierdzonych i opłaconych rezerwacji.
  Uwaga: wszystkie rezerwacje “Last Minute” (dokonane na mniej niż miesiąc do daty rozpoczęcia wycieczki) należy opłacić w całości jak najszybciej (max. 48h) na dane do przelewu, wysłane drogą mailową z potwierdzeniem rezerwacji (te dane dostępne są również w zakładce “Kontakt“).

Ubezpieczenia:

 • UWAGA: dzięki naszemu polskiemu partnerowi ubezpieczeniowemu możesz w pełni ubezpieczyć wycieczki zakupione na naszej stronie. Gorąco rekomendujemy kompleksowe ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży.
  Więcej informacji o ubezpieczeniu naszych wycieczek dowiedz się  klikając tu>>

Loty, transfery i inne informacje

 • Bilety lotnicze – Kupując bilety proszę zwracać uwagę na godziny lotów, wskazane aby przylot do Bangkoku odbył się do godziny 16:00 czasu lokalnego. Natomiast wylot powrotny z Bangkoku odbywał się najlepiej po godzinie 20:00 czasu lokalnego.
  Sprawdź ceny biletów lotniczych klikając tu>>

UWAGA: standardowo grupa kończy transferem na lotnisko do godziny 16:00!

 Indywidualny transfer na lotnisko w innych godzinach niż grupa jest płatny indywidualnie.

 • Bus – W trakcie podróży będziemy się poruszali nowym oczywiście klimatyzowanym modelem Toyoty Commuter o pojemności do 15 osób. Z racji na maksymalnie 12 uczestników wycieczki, będzie komfortowy zapas miejsca wewnątrz.
 • Kaucje – Niektóre hotele wymagają wpłacenia kaucji, która jest zwracana przy wymeldowaniu.
 • Wymiana pieniędzy – W Tajlandii obowiązuje bat tajlandzki, jego aktualny kurs jest tu…
 • Bankomaty – Wypłata z bankomatów jest dość kosztowna, każda wypłata obarczona jest prowizja 250THB ok 30PLN i sam kurs wymiany jest delikatnie mówiąc średni.
 • Euro czy Dolary – Generalnie nie ma to znaczenia, kursy w wielu miejscach (poza lotniskami) są uczciwe. Jednak warto zabierać nominały po 100, ponieważ im mniejsze tym kurs spada, dla porównania nominały 20 mogą być o 10% tańsze od 100.
 • Karty kredytowe – w zasadzie poza większymi sieciami nigdzie nie zapłacimy kartą, dotyczy to nawet niektórych hoteli.
 • Mobilny internet: polecamy zakup karty sim z internetem 5G od 15 GB danych, ceny ok 350THB.

Inne ważne informacje!

Wszystkie ważne dodatkowe wymogi związane z przylotem do Tajlandii znajdziesz klikając tu>>
Wizy
– nie obowiązują (na lotnisku po wylądowaniu wbijają stempelek w paszport, jest to zezwolenie na pobyt bez wizy na okres do 30 dni (lub 45 dni od listopada do marca).
Szczepienie COVID – brak obowiązku!
Paszport – potrzebny, ważność przynajmniej 6 miesięcy od dnia przylotu.
Inne szczepienia – nie ma obowiązku.
Komary, żywność, woda, czego nie pić i nie jeść. Woda tylko butelkowana (tajska woda w kranie nie nadaje się za bardzo do picia), jeść można wszystko z robakami włącznie, komary owszem są, jednak w Polsce jest znacznie więcej.
Ze względów na okoliczności i wydarzenia losowe (zamknięcie dróg, zła pogoda itp.) zastrzegamy sobie możliwość zmian w programie wycieczki.

Kilka zdjęć z miejsc które odwiedzisz!

Podobne wycieczki - Tajlandia czeka na Ciebie!

Tajskie Wakacje to:

Transfery i busy

Oferujemy transfery między lotniskami i hotelami.

Wycieczki fakultatywne

Polski przewodnik, fantastyczne wycieczki objazdowe do najciekawszych miejsc w Tajlandii.

Rajskie wyspy

Zwiedzanie najpiękniejszych rajskich wysp tajskimi łodziami. Nurkowanie na rafach kompiel na malowniczych plażach.

Noclegi

Noclegi w hotelach apartamentach i domkach letniskowych na terenie całej Tajlandii.

Organizacja imprez i przyjęć okolicznościowych

Imprezy okolicznościowe, śluby i wesela na rajskich plażach.

Bilety i transfery lotnicze

Wsparcie przy zakupie biletów lotniczych oraz ubezpieczenia turystycznego.

Kontakt

Napisz do nas

Nasi partnerzy

2 opinie dla “Rajska Tajlandia” – indywidualna wycieczka objazdowa (Pattaya, Bangkok, Krabi, Phi Phi, Phuket i inne) 17 dni (14 noclegów)

 1. Wycieczka super fajna, nie ma opcji na takie zwiedzanie w innych biurach. Mieliśmy do wyboru zorganizować samemu albo zlecić to komuś no i wybraliśmy najlepiej jak się dało. Poza Phi Phi gdzie było za dużo ludzi wszystko inne super włącznie z pogodą. Dziękujemy za waszą pomoc, zwłaszcza za wspólne zwiedzanie Bangkoku. Pozdrawiamy i do zobaczenia za rok 🙂

 2. Bardzo profesjonalnie wykonane, wsparcie ze strony Krzyśka przy naszych dziwnych pomysłach nieocenione. Gorąco polecamy i bankowo widzimy się za rok!!!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Anuluj