• Katamaran Phuket Tajlandia
 • katamaran Tajlandia k35 3
 • Krabi plaża
 • Katamaran Lagoon 42 Phuket
 • katamaran Tajlandia k35 8
 • katamaran Tajlandia k35
 • Phi Phi nurkowanie
 • Big Budda Phuket
 • Phi Phi wycieczka po wyspach
 • PhiPhi rejs wycieczka po wyspach
 • Phi Phi małpia plaża
 • Tajlandia rejs po rajskich wysach

Tajlandia – Prywatna wycieczka objazdowa + rejs luksusowym katamaranem 52 – 16 dni

Cena od: 3.020,00 

Tajlandia prywatna wycieczka objazdowa
Bangkok, Phuket, Phi Phi, Krabi

+ 5 dniowy rejs ekskluzywnym katamaranem w zatoce Phang Nga

Czas trwania całej wycieczki 16 dni z przelotami (13 noclegów).
2 noclegi Bangkok > 2 noclegi Phuket > 4 noclegi katamaran > 2 noclegi Phi Phi > 3 noclegi Phuket

Opis

Tajlandia – Prywatna wycieczka objazdowa + rejs luksusowym katamaranem 52 – 16 dni

Dostępne terminy: od 12.11.2022 | 12.01.2023

W skrócie atuty prywatnej wycieczki objazdowej z resem!

 • własna grupa uczestników max. 8 osób,
 • polski przewodnik, dostępny podczas lądowej części wycieczki
 • bardzo bogaty program wycieczki wraz z fakultetami.
 • zwiedzane lokalizacje:
  Niezwykły Bangkok, pałace królewskie, Khao San Road, Bangkok nocą, największy targ w Bangkoku, rejsy i inne,
  Phuket, największa i najbardziej znana wyspa Tajlandii,
  Krabi cudowne krajobrazy i plaże,
  Phi Phi najpiękniejsze wyspy Tajlandii,
  – i cała masa wysp i cudów zatoki Phang Nga
 • noclegi luksusowych hotelach z basenami dostępem do internetu i dobrymi śniadaniami.
 • Eclipse 52 to luksusowy katamaran wyczarterowany na 4 dni wraz z zawodowym skipperem (sternikiem/kapitanem) oraz szefem kuchni.
  Mobilny internet: na pokładzie za darmo!
  Więcej informacji o katamaranie
Tajlandia rejs po rajskich wysach

Eclipse 52 to luksusowy i nowoczesny katamaran.

Katamaran Eclipse 52 to wyjątkowo luksusowa jednostka z bogatym wyposażeniem od klimatyzacji, odsalarki zaczynając, a na pontonie z silnikiem kończąc.
Salon – szklane drzwi prowadzą z kokpitu do znajdującego się
na tym samym poziomie salonu, który jest przestronny i funkcjonalny.
Kuchnia
w kształcie litery U jest również bardzo funkcjonalna, posiada trzypalnikową kuchenkę Eno oraz zlew. Znajdują się tu również dwie lodówki oraz pełne wyposażenie dodatkowe od szklanek, talerzy i sztućców po garnki patelnie i inne przydatne urządzenia takie jak ekspres do kawy, toster czy czajnik.

Kokpit sternika znajduje się na górnym pokładzie widokowym.

Katamaran posiada cztery przestronne podwójne kabiny oraz cztery prywatne łazienki z kabinami prysznicowymi, jest w stanie pomieścić 10 gości plus 3 osobowa załogę.

Plan wycieczki objazdowej oraz rejsu w zatoce Phang Nga 🙂

Dzień 1.
Początek wycieczki.
Wylot z wybranego lotniska do stolicy Tajlandii Bangkoku.
Dzień 1.
Dzień 2.
Powitanie z Bangkokiem.
Przylot do Bangkoku na lotnisko Suvarnabhumi oraz transfer i zakwaterowanie do hotelu.
Polecamy wieczorny spacer na Khao San Road w formie krótkiego zwiedzania i wstępnego zapoznania się z Bangkokiem.
Dzień 2.
Dzień 3.
Zwiedzanie Bangkoku.
Zwiedzanie największych atrakcji Bangkoku (kolejność i miejsca mogą być nieco inne w zależności od aktualnej sytuacji w Bangkoku.
Świątynia Szmaragdowego Buddy będąca najważniejszym sanktuarium w kraju. Pałac Królewski, historyczna siedziba królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy gdzie znajduje się jeden z największych na świecie, mierzący 46m. posąg Buddy. Wycieczka łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta.
Chińska dzielnica w Bangkoku, gdzie można zjeść fantastyczne dania w jednym z setek street food i restauracji oraz zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy.

Wieczorem proponujemy wycieczkę po nocnym Bangkoku, przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront i zwiedzanie "State Tower" znanym z filmu "Kac Vegas w Bangkoku". Na miejscu można zjeść kolacje serwowaną i składającą się z tradycyjnych tajskich dań.
Dzień 3.
Dzień 4 - 5
Przylot na Phuket (Patong beach)
Przelot z Bangkoku na Phuket oraz zakwaterowanie w hotelu na Patong Beach. Wieczorny spacer, zwiedzanie słynnej Thanon Bangla i czas wolny.
W trakcie pobytu dla chętnych wycieczka objazdowa po wyspie oraz zwiedzanie jej najpopularniejszych atrakcji (ok.6h)
Dzień 4 - 5
Dzień 6-10.
Zaokrętowanie na katamaranie i start rejsu.
Rano po śniadaniu godzinne zebranie i omówienie wszystkich szczegółów związanych z zaokrętowaniem, zakupem prowiantu, napojów i wszystkimi innymi sprawami jakie trzeba będzie załatwić. Wykwaterowanie z hoteli ok godziny 11, następnie udamy się busem do mariny z przystankiem na zakupy w MAKRO lub Tesco (obecnie Lotus's).
Około godziny 13-14 powinniśmy znaleźć się na jednostce, a wyruszyć ok 15-16 na pierwszy nocleg, który spędzimy na kotwicy w otoczeniu rajskich klimatów zatoki Phang Nga.
Trasa naszego rejsu to zatoka Phang Nga czyli to co leży na wschód od Phuket i na zachód i południe od Krabi.

Przeważnie zaczynamy od północy ale wszystko zależy od wiatru i pogody. Odwiedzimy m.in. Koh Hong, Khao Phing Kan (James Bond Island), KrabiKo Kai (Chicken Island), Panyi, Hong, Rai Leh, Koh Phi Phi Don, Phi Phi Le, Khai Nui, Nakha Yai i sporo innych ciekawych miejsc.

Długość trasy to zależnie od czasu trwania wycieczki od 50 do 90Mm (średnio ok. 20-30Mm dziennie), którą pokonamy w ciągu 4 dni żeglugi bez stresu i na niemal zawsze spokojnych wodach (czytaj bez dużych fal).

Niewątpliwie wycieczki połączone z rejsem to doskonały pomysł na zwiedzanie najpiękniejszych miejsc w Tajlandii. W zależności od programu wycieczki w trakcie jej lądowej części będziesz miał okazje zwiedzić Bangkok, Kanchanaburi, Chiang Mai, Ko Samui i wiele innych miejsc. Rejs to okazja na poznanie zatoki Phang Nga, która skrywa mnóstwo niespodzianek, znajduje się tu wyspa Khao Phing Kan zwana wyspą Jamesa Bonda, która zachwyciła scenarzystów ponad 30 znanych filmów w tym kultowych przebojów z Agentem 007 czy Gwiezdnych Wojen.  Niewątpliwą atrakcją są niemal dziewicze wyspy takie jak Koh Phak Bia czy Hong Island z pięknymi piaszczystymi plażami i palmami. Te oraz inne niezwykłe miejsca to wspaniałe perełki przyrodnicze zapadające mocno w pamięci.

Jakie atrakcje czekają na uczestników rejsu?

Zdecydowanie wiele, rejs to idealne połączenie odpoczynku z aktywnym zwiedzaniem, pływaniem i nurkowaniem. Często w trakcie przemieszczania zatrzymamy się przy małej bezludnej wysepce, zanurkujemy w wielu z niezliczonych raf koralowych. Wreszcie odwiedzimy takie znane miejsca jak Krabi z jego atrakcjami czyli plażą Rally Beach, okolicznymi wyspami w tym Chicken Island (Wyspę Kurczaka).

Oczywiście udamy się również na najbardziej znane i przez wielu uważane za najpiękniejsze wyspy Tajlandii czyli Phi Phi (więcej o wyspach PhiPhi znajdziesz tu). Chętni będą mogli spędzić tu noc w hotelu.

Bezludne wysepki często o szerokości kilkudziesięciu metrów z dziewiczymi plażami to wyjątkowe i przeważnie niezwykle urokliwe miejsca. Dzięki niezależności dotrzemy do wielu miejsc do których zwykli turyści nie mają szansy dotrzeć.

Dzień 6-10.
Dzień 10.
Zakończenie rejsu na wyspach Phi Phi oraz zakwaterowanie w hotelu.
Po kilku dniach spędzonych na łodzi zapewne przyda się mały odpoczynek na rajskich wyspach przed powrotem do kraju.
Po opuszczeniu katamaranu ok godziny 12 udamy się do hotelu przy jednej z plaż. Będzie można pospacerować, popływać w basenie i zjeść coś dobrego.
Dzień 10.
Dzień 11.
Poznajemy cudowne wyspy Phi Phi
Rano po śniadaniu warto spędzić nieco czasu na plaży, dla chętnych ok godziny 10-12 możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych. Programy wycieczki to zwiedzenie pobliskich wysepek i lagun.
Dzień 11.
Dzień 12-15.
Powrót promem na Phuket gdzie spędzimy kolejne 3 noclegi
Około godziny 11 rejs powrotny na Phuket i zakwaterowanie w hotelu. Kolejne 3 noclegi na Phuket można poświęcić na relaks lub zwiedzanie.
Dzień 12-15.
Dzień 15.
Ostatni dzieńw Tajlandii
Wykwaterowanie z hotelu do godziny 8:00. Następnie o 8:30
Transfer na lotnisko w Phuket, popłyniemy promem z PhiPhi do Phuket. Następnie z portu na lotnisko busem (ok 4h cała trasa). Z Phuket przelot do Bangkoku (lot ok. 1 godziny), gdzie nastąpi wylot powrotny do Polski.
Dzień 15.
Dzień 16.
Przylot na wybrane lotnisko w Polsce i zakończenia wycieczki
Dzień 16.

Kilka przydatnych informacji na tematy formalne i organizacyjne.

Cena i płatność za wycieczkę

 • Cena wycieczki podana jest w Euro – pozostałe ceny orientacyjnie podajemy w euro, jednak w Tajlandii płacimy wyłącznie w THB.
  sprawdź aktualny kurs EUR – PLN >> oraz kurs EUR – THB >>
 • podana cena jest ceną brutto dla jednej osoby, ze względu na mieszany charakter imprezy (wycieczka i rejs) osoby rezerwujące pojedynczo będą zakwaterowane w hotelu z innymi samotnymi osobami, na katamaranie w kabinach pojedynczych.
  (opcjonalnie można dodatkowo dopłacić za pokój i kabinę dwuosobową dla jednej osoby – 800euro)
 • płatności można dokonać w całości lub w 2 ratach:
  1. 1/2 (50%) w ciągu 48h od otrzymania potwierdzenia rezerwacji,
  2. 2/2: (50%) co najmniej 40 dni przed terminem rozpoczęcia wycieczki (związane z formalnościami oraz ubezpieczeniem).
  Uwaga: wszystkie rezerwacje “Last Minute” (dokonane na mniej niż miesiąc do daty rozpoczęcia wycieczki) należy opłacić w całości jak najszybciej (max. 48h) na dane do przelewu, wysłane drogą mailową z potwierdzeniem rezerwacji (te dane dostępne są również w zakładce “Kontakt“).

Loty, transfery i inne informacje

 • Bilety lotnicze – Kupując bilety proszę zwracać uwagę na godziny lotów, wskazane aby przylot do Bangkoku odbył się do godziny 16:00 czasu lokalnego. Natomiast wylot powrotny z Bangkoku odbywał się najlepiej po godzinie 20:00 czasu lokalnego.
  Sprawdź ceny biletów lotniczych klikając tu>>

UWAGA: standardowo grupa kończy transferem na lotnisko na Phuket do godziny 14:00!

 Indywidualny transfer na lotnisko w innych godzinach niż grupa będzie płatny indywidualnie.

 • Bus – W trakcie podróży będziemy się poruszali nowym oczywiście klimatyzowanym modelem Toyoty Commuter o pojemności do 15 osób. Z racji na maksymalnie 12 uczestników wycieczki, będzie komfortowy zapas miejsca wewnątrz.
 • Kaucje – Niektóre hotele wymagają wpłacenia kaucji, która jest zwracana przy wymeldowaniu.
 • Wymiana pieniędzy – W Tajlandii obowiązuje bat tajlandzki, jego kurs w stosunku do PLN to ok 1 do 12,5 czyli za 100THB zapłacimy ok 12,50PLN. Proponujemy zarejestrować się na stronie wise.com dzięki temu serwisowi łatwiej i zdecydowanie taniej zapłacisz za nasze wycieczki oraz wszelkie zagraniczne przelewy. Pieniądze wyślesz do dowolnego kraju po bardzo korzystnym kursie oraz minimalnej prowizji (aktualnie to najtańszy sposób).
 • Bankomaty – Wypłata z bankomatów jest dość kosztowna, każda wypłata obarczona jest prowizja 250THB ok 30PLN i sam kurs wymiany jest delikatnie mówiąc średni.
 • Euro czy Dolary – Generalnie nie ma to znaczenia, kursy w wielu miejscach (poza lotniskami) są uczciwe. Jednak warto zabierać nominały po 100, ponieważ im mniejsze tym kurs spada, dla porównania nominały 20 mogą być o 10% tańsze od 100.
 • Karty kredytowe – w zasadzie poza większymi sieciami nigdzie nie zapłacimy kartą, dotyczy to nawet niektórych hoteli.

Inne ważne informacje

Wszystkie dodatkowe wymogi związane z przylotem do Tajlandii znajdziesz klikając tu>>
Wizy
– nie obowiązują (na lotnisku po wylądowaniu wbijają stempelek w paszport, jest to zezwolenie na pobyt bez wizy na okres do 30 dni).
Szczepienie COVID wskazane – teoretycznie można bez ale lepiej mieć (dla niezaszczepionych mogą być dodatkowe testy).
Paszport – potrzebny, ważność przynajmniej 6 miesięcy od dnia przylotu.
Szczepienia poza COVID – nie ma obowiązku.
Komary, żywność, woda, czego nie pić i nie jeść – o tym wszystkim opowiemy na zebraniu pierwszego dnia.
Ze względów na okoliczności i wydarzenia losowe (zamknięcie dróg, zła pogoda itp.) zastrzegamy sobie możliwość zmian w programie wycieczki.

Cena wycieczki zawiera.

 • Wszelka pomoc przy formalnościach, pomagamy przy zakupie najlepszych biletów lotniczych, ubezpieczeniach itp.
 • transfery: pełna obsługa, z lotniska, między miastami i hotelami z lotnisk i mariny.
 • polski przewodnik podczas lądowej części wycieczki,
 • 13 noclegów ze śniadaniami
  – 2 noclegi Bangkok,
  – 2 nocleg Phuket
  – 4 noclegów na katamaranie
  – 2 noclegi Phi Phi
  – 3 noclegi Phuket
 • posiłki w cenie: śniadania w hotelach, na katamaranie pełne wyżywienie (.
 • krajowe bilety lotnicze w cenie wycieczki, (Bangkok > Phuket > Bangkok)

Wycieczki fakultatywne: 

 Bangkok:

 • Khao San, dzień 1 wieczorne zwiedzanie: 10euro/os.
 • Zwiedzanie świątyń, Pałacu i rejsy po kanałach tramwajem wodnym, przejażdżka TukTuk’ami po Bangkoku.

Pozostałe miejsca:

 • Phuket objazdowa
 • Phi Phi zwiedzanie Maya Bay i okolicznych wysepek

Koszty i opłaty dodatkowe:

 • Bilety lotnicze Polska – Tajlandia z wybranego miejsca wylotu wraz z obowiązkowym ubezpieczeniem zdrowotnym uczestników. (ok 1600 do 2800 zł/os. w obie strony, z Berlina można kupić już od 1200zł/os. w obie strony)
  UWAGA: pomagamy przy zakupie biletów lotniczych wraz z ubezpieczeniem,
  warto obserwować cen klikając tu>>
 • Wyżywienie: (poza śniadaniami zawartymi w cenie wycieczki)
 • Składka burtowa: składa się na nią po równo cała załoga i obejmuje ona:
  zakup wyżywienia na rejs czyli prowiant, napoje, woda itp.
  ubezpieczenie kaucji zwrotnej ok 20-25euro/os. (dzięki niemu nie będzie trzeba składać się na wysoką kaucję 5500euro, a jedynie po 100euro/os. zwracanej po rejsie),
  paliwo i opłaty wspólne np za marinę jeśli do takiej będziemy zawijać,
  Na składkę należy przygotować po ok 100euro/os. oczywiście wymienionych na THB, to co zostanie po rejsie równo rozdzielimy na załogantów.

 

Bilety wstępu do atrakcji, parków narodowych: do świątyń i innych atrakcji (200-500THB/os.) płatne dodatkowo przed wejściem,
Mobilny internet: w Tajlandii oferta dla turystów od ok 360THB za pakiety od 15GB.

Wycieczka grupowa po Tajlandii

Kilka zdjęć z miejsc które odwiedzimy!

Podobne wycieczki - Tajlandia czeka na Ciebie!

Tajskie Wakacje to:

Transfery i busy

Oferujemy transfery między lotniskami i hotelami.

Wycieczki fakultatywne

Polski przewodnik, fantastyczne wycieczki objazdowe do najciekawszych miejsc w Tajlandii.

Rejsy wycieczkowe

Zwiedzanie najpiękniejszych rajskich wysp tajskimi łodziami. Nurkowanie na rafach kompiel na malowniczych plażach.

Noclegi

Noclegi w hotelach apartamentach i domkach letniskowych na terenie całej Tajlandii.

Organizacja imprez i przyjęć okolicznościowych

Imprezy okolicznościowe, śluby i wesela na rajskich plażach.

Bilety i transfery lotnicze

Wsparcie przy zakupie biletów lotniczych oraz ubezpieczenia turystycznego.

Kontakt

Napisz do nas

Nasi partnerzy

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Tajlandia – Prywatna wycieczka objazdowa + rejs luksusowym katamaranem 52 – 16 dni”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.