Wczasy + mini wycieczka w Tajlandii – Bangkok z Kanchanaburi i Ayutthaya oraz wypoczynek – 8 noclegów

(1 opinia klienta)

od: 310,00 

Twoja prywatny wypoczynek w Tajlandii.
(realizowana już od 2 os.!)

Najlepsza wycieczka na szybki wypoczynek w Tajlandii!

„Wczasy w Tajlandii + mini wycieczka

Wycieczka objazdowa po Bangkoku i okolicy oraz wypoczynek na pięknych plażach.

Wiele niezwykłych miejsc do zwiedzenia.
Bangkok, Kanchanaburi z Mostem na Rzece Kwai, ruiny Ayutthaya i rozrywkowa Pattaya.

UWAGA: 8 noclegów ze śniadaniem + wszelkie transfery hotelowe w cenie wycieczki!

Wycieczka zgodna z dowolnymi lotami do Tajlandii, w tym z czarterami!

Cena: 395€/os. 310€/os.
(rabaty naliczane od 4 osób)

Bilety lotnicze: *

Wybór standardu hoteli: *

Podaj preferencje odnośnie pokoi.

Miejsce na wypoczynek *

Wycieczki fakultatywne z polskim przewodnikiem:

Szczegóły wycieczek fakultatywnych w opisie oferty i w zakładce wycieczki fakultatywne!

Pozostałe wycieczki fakultatywne z lokalnymi przewodnikami:

Wpłać zaliczkę 200,00  za osobę

Opis

Wczasy + mini wycieczka w Tajlandii – Bangkok z Kanchanaburi i Ayutthaya oraz wypoczynek – 8 noclegów

Wycieczka objazdowa do Tajlandii 8 lub14 nocy!

TERMINY WYCIECZKI: Dowolnego dnia tygodnia (terminy dostępne w kalendarzu)
REZERWACJE WSTĘPNE: Dokonanie rezerwacji wstępnej jest zupełnie darmowe i bez zobowiązań.
BILETY LOTNICZE: Ceny od 2950zł/os. w obie strony, aby otrzymać oferty biletów lotniczych do i wewnątrz Tajlandii kliknij zakładkę LOTY >>> .

W skrócie atuty wycieczki!

 • niezależne indywidualne zwiedzanie we własnym gronie znajomych lub rodziny,
 • polski przewodnik, (opcjonalnie za dopłatą)
 • na życzenie opcjonalnie prywatne wycieczki fakultatywne z polskim przewodnikiem w wybranych lokalizacjach,
 • fantastyczny program wycieczki wraz z fakultetami.
 • zwiedzane lokalizacje:
  niezwykły Bangkok wycieczka fakultatywna całodniowa po Bangkoku i jego największych atrakcjach
  Kanchanaburi* most na rzece Kwai, pociąg retro i wodospady w parku Erawan.
 • wypoczynek  Pattaya, Rayong, Ko Samet do wyboru.
Ko Chang wycieczki do Tajlandii
Ko Samet - Wczasy w Tajlandii

Cena wycieczki obejmuje:

 • Wszelka pomoc przy formalnościach, pomagamy przy zakupie najlepszych biletów lotniczych, ubezpieczeniach itp.
 • transfery: pełna obsługa, z lotniska, między miastami i hotelami, z lotnisk oraz terminali promowych wraz z biletami promowymi.
 • 8 noclegów ze śniadaniami w wybranym standardzie
  – 2 noclegi Bangkok,
  – 1 nocleg Kanchanaburi*
  – 5 noclegów na wypoczynek w jednej z lokalizacji – Pattaya, Rayong, wyspa  Ko Samet.
 • posiłki w cenie: śniadania,
Wczasy w Tajlandii - Kanchanaburi i wodospady Erawan
Wyspa Ko Samet z lotu ptaka

Koszty dodatkowe:

 • Międzynarodowe bilety lotnicze:
  Polska – Tajlandia
  z wybranego lotniska w Polsce lub Europie
 • Krajowe bilety wewnątrz Tajlandii o ile wymaga tego plan wycieczki.
  Sprawdź naszą ofertę biletów lotniczych do Tajlandii >>>
 • Ubezpieczeniem turystyczne uczestników.
  UWAGA: Zapewniamy kompleksową pomoc zakupu biletów wraz z
  ubezpieczeniem.
  Polecamy również  samodzielnie wyszukać najlepsze bilety klikając tu: >>>

Wycieczki fakultatywne:

 • Uwaga zarówno te sprzedawane na naszej stronie internetowej, jak i zakupione w lokalnych biurach i agencjach w Tajlandii są dodatkowo płatne. Chyba że zostały zawarte w programie i cenie wycieczki jako programowe!
 • Polski lub lokalny przewodnik jeśli nie jest zawarty w cenie wycieczki opcjonalnie można wykupić taka usługę na część lub całą wycieczkę.
 • Bilety wstępów do atrakcji, parków narodowych oraz wszelkie dodatkowe opłaty podczas wycieczek fakultatywnych są płatne dodatkowo. Dotyczy to również konieczność opłacenia biletów za przewodnika. Nie dotyczy tych wycieczek i wstępów, które zostały wyszczególnione w programie wycieczki jako zawarte w cenie!
 • Wyżywienie: poza śniadaniami zawartymi w cenie.
  Jedzenie w Tajlandii to jedna z największych atrakcji pobytu w tym kraju. Kuchnia tajska jest słynna na całym świecie, warto więc korzystać z jej różnorodności i próbować potraw w niezliczonej liczbie barów, restauracji i street foodów.

Plan wycieczki objazdowej w Tajlandii

Dzień 1.

Powitanie z Bangkokiem.

Przylot do Bangkoku przeważnie ma miejsce na lotnisko Suvarnabhumi. Oczywiście jeśli twój lot jest na drugie lotnisko Bangkoku Don Muang wystarczy podać to w uwagach dodatkowych. Po wylądowaniu na lotnisku będzie czekała na was osoba z kartką zawierającą imię i nazwisko. Następnie kierowca zabierze was bezpośrednio do hotelu gdzie można będzie się zameldować (przeważnie po godzinie 14).

——————————–

UWAGA:

 • Dla osób lądujących w godzinach porannych, przed godziną 10:00, opcjonalna możliwość rozpoczęcia zwiedzania Bangkoku tego samego dnia. Pozwoli to zaoszczędzić jeden dzień pobytu do wykorzystania.
 • Osoby lądujące w godzinach popołudniowych po zameldowaniu w hotelu mogą się nieco zrelaksować lub udać się na wieczorny spacer w pobliżu hotelu. Listę ciekawych miejsc w pobliżu hotelu oraz ich lokalizację wyślemy przed przylotem.
 • Zwiedzanie Bangkoku – Kanchanaburi oraz Ayuuthaya z noclegiem nad rzeką Kwai w towarzystwie (dwie opcje wyboru) polskiego lub lokalnego anglojęzycznego przewodnika. Zależnie od liczby uczestników, będzie realizowana luksusowym SUV’em lub busem (dla 2-4 osób SUV, od 5 osób bus). 
 • * Zwiedzanie z naszym przewodnikiem Ayutthaya i Kanchanaburi wraz z noclegiem nad rzeką Kwai w programie wycieczki jedynie z wykupioną dodatkowo wycieczką fakultatywną trzydniową.
 • Osoby chcące samodzielnie zwiedzać Bangkok pierwsze 3 noclegi będą miały w Bangkoku. Oczywiście mogą skorzystać z naszych instrukcji i informacji jak zwiedzać Bangkok na własną rękę lub lokalnych wycieczek fakultatywnych.

——————————–

Dzień 2.

Zwiedzanie Bangkoku i okolic z polskim lub lokalnym przewodnikiem.

UWAGA:

 • Trzydniowe zwiedzanie Bangkoku i okolic z noclegiem w Kanchanaburi nad rzeką Kwai wg poniższego planu, dostępne wyłącznie wykupioną 3 dniową wycieczką fakultatywną z polskim lub lokalnym przewodnikiem po Bangkoku i okolicach.

Tego dnia zwiedzanie rozpoczniemy od godziny 9:00-9:30, planowane zakończenie między godz. 17-18.

Bez wątpienia Bangkok to fascynująca metropolia o niesamowitych kontrastach, cudownych ludziach i zwyczajach, zupełnie oderwanych od europejskiej perspektywy postrzegania świata. Przeniesiemy się do „innego świata” odwiedzając piękne świątynie,  historyczne zabytki, znane miejsca jak i zwykłe ulice. Odkryjemy prawdziwe codzienne życie mieszkańców Bangkoku i to co można nazwać jego duchem. Podczas zwiedzania samego Bangkoku będziemy korzystać wyłącznie z komunikacji publicznej. Bedą to słynne Tuk Tuki, kolejka naziemna, metro i tramwaje wodne. Zdecydowanie pozwoli to na lepsze poznanie reali codziennego życie w Bangkoku.
Na początek, odwiedzimy Wat Arun – Świątynię Świtu, która z dumą wznosi się nad brzegiem rzeki Chao Phraya. Jej wyjątkowe zdobienie zapierają dech w piersiach niemal u wszystkich odwiedzających. Następnie udamy się do Wat Pho, słynącej z ogromnego, leżącego posągu Buddy, a także jako kolebki cenionych przez cały świat tradycyjnych masaży tajskich.

Kolejnym punktem programu będzie Pałac i Wat Phra Kaew.

To tu znajduje się słynny Szmaragdowy Budda. Zachwycimy się niezwykłą architekturą, malowidłami oraz bogactwem tajskiej sztuki i kultury.

Nie może zabraknąć wizyty na słynnej ulicy Khao San Road, gdzie poczujemy puls miasta, spróbujemy lokalnej kuchni i zakupimy pamiątki. Przejdziemy też przez tętniące życiem China Town, gdzie zanurzymy się w atmosferze kolorowych straganów, smakowitych potraw i tradycyjnych chińskich świątyń. W czasie wycieczki po Bangkoku oczywiście będzie również opcjonalny rejs po starych kanałach, które przypominają dawne czasy, kiedy miasto często nazywano „Wenecją Wschodu„. Tuk-tuki i promy na głównej rzece Bangkoku Chao Phraya umożliwią nam swobodne poruszanie się po mieście, a zarazem jako atrakcja sama w sobie zapewnią niesamowite widoki na sporą cześć Bangkoku.

——————————–

Opcje dodatkowe w trakcie zwiedzania to:

Wat Saket and the Golden Mount (znana również jako złota góra). „Jay Fai” czyli street food w Bangkoku znajdujący się w Czerwonym Przewodniku Michelin. Właścicielkę nazwano „królową omletów z krabem”, a jest nią ponad 75-letnia kobieta będąca szefową kuchni. Jay Fai, uważana za mistrzynię tajskiego street foodu, a konkretnie omleta z krabem. Niezwykłe jest to że pracuje i gotuje tak samo od wielu lat nie zważając na fakt że została wyróżniona w tak prestiżowy sposób. King Power Mahanakhon jest to najwyższy Sky Bar w Bangkoku mieszczący się na 78 piętrze, które zasadniczo jest dachem budynku. Znany jest ze szklanej podłogi pozwalającej zmierzyć się z własnymi lękami 🙂

——————————–

Dzień 3.

Zwiedzanie okolic Bangkoku, na początek rynki i wodospady.

Startujemy między 6:50-7:00, zakończenie wycieczki ok. godz. 17:00-18:30.

W tym dniu i zakwaterowanie poza Bangkokiem w przepięknym hotelu nad rzeką Kwai.
Naszą pierwszą przystankiem (ok. 90km od Bangkoku) będzie słynny rynek na torach kolejowych Maeklong Railway Market. To tu codziennie pociągi przejeżdżają tuż obok straganów z lokalnymi specjałami. Następnie odwiedzimy pływający rynek Damnoen Saduak, ( ok. 30 min jazdy) gdzie zanurzymy się w tajskiej atmosferze targu na wodzie, pełnego kolorowych łodzi i aromatów egzotycznych owoców i niezliczonych pamiątek. Po tych fascynujących doświadczeniach, przejedziemy do Kanchanaburi, aby zobaczyć przepiękne wodospady w parku Erawan.

Wodospady Erawan, siedem prawdziwych cudów w dżungli.

Bez wątpienia są jednym z najpiękniejszych przyrodniczych cudów Tajlandii. Będziecie mieli okazję kąpać się w krystalicznie czystych basenach wodospadów i podziwiać ich urokliwe otoczenie. Wodospady składają się z 7 poziomów w większości z nich można się kąpać i pływać. Na kolejne poziomy prowadzi trasa trekingowa, pokonanie której zajmuje ok.45 min. Oczywiście nie ma obowiązku wchodzenia na najwyższy. przy malowniczym 2 poziomie jest wspaniale miejsce na kąpiel, można tu również się zrelaksować, wypić kawę i zjeść posiłek.

Następnie odwiedzimy „Kolej Śmierci”.

Zasadniczo jest to zabytkowy wiadukt przy zboczu góry znany jako Krasae Cave przy stacji Thamkra Sae. Ta część linii kolejowej,  została zbudowana przez jeńców wojennych w przeciągu 17 dni. Kolej była budowana przez armię japońską próbującą podbić Chiny w okresie „Drugiej Wojny Światowej”. Zwiedzimy również urokliwą jaskinię znajdującą się bezpośrednio przy wiadukcie, która służyła jako miejsce odpoczynku wycieńczonych jeńców.

——————————–

Dzień 4.

W programie dnia Most nad Rzeką Kwai oraz zwiedzanie Ayutthaya.

Zależnie od wybranej opcji, dla osób zwiedzających Bangkok na własną rękę wykwaterowanie z hotelu ok. 11-12. Następnie transfer na lotnisko w Bangkoku,  przelot do Phuket i transfer do hotelu.

Rozpoczęcie trzeciego dnia dla osób zwiedzających z przewodnikiem ok. godz. 8:00-8:30.

Na początek Most na Rzece Kwai. Zobaczymy świadectwo historii, które zainspirowało powstanie znanego filmu. Na miejscu odwiedzimy również muzeum, które pozwoli lepiej zrozumieć tragiczną historię budowniczych kolei śmierci, mostu na rzece Kwai i przebieg II wojny światowej w tym regionie świata. Następnie udamy się do Ayutthaya, dawnej stolicy Tajlandii, aby zobaczyć ruiny świątyń i zabytków wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Poznamy historię i kulturę tego magicznego miejsca i odwiedzimy kilka z ponad 20 dawnych świątyń z których pozostały jedynie ruiny.

Dawne świątynie

 • Wat Mahathat jest jedną z najważniejszych i najstarszych świątyń w Ayutthai. Znajduje się tutaj słynna głowa Buddy, którą zarosły korzenie drzewa, stając się ikoną miasta. Ruiny świątyni są bardzo efektowne i ciekawe.

 • Wat Phra Si Sanphet była to dawna królewska świątynia, a jej trzy ogromne chedi stanowiły serce kompleksu pałacowego. Wat Phra Si Sanphet to jedno z najważniejszych miejsc w Ayutthai, gdzie przechowywano relikwie Buddy. Do dziś zachowane ruiny świątyni wciąż emanują majestatycznym pięknem.

 • Wat Ratchaburana ta świątynia jest znana z bogato zdobionych wież stożkowych. Wat Ratchaburana została zbudowana w 1424 roku przez króla Borommaracha II dla upamiętnienia zmarłych braci.

 • Wat Chaiwatthanaram jest to jedna z najbardziej uroczych i dobrze zachowanych świątyń w Ayutthai. Wat Chaiwatthanaram została zbudowana w 1630 roku przez króla Prasata Thong jako miejsce medytacji i ofiarowania zasług przodkom królewskiego rodu. Jest położona nad brzegiem rzeki Chao Phraya i oferuje piękne widoki.
 • Wat Lokaya Sutharam ten kompleks świątynny jest znany ze swojej ogromnej figury leżącego Buddy, znanego jako Phra Phuttha Chaiya Mongkol. Figura ma ok. 42m długości i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zabytków w Ayutthai.

——————————–

Transfer na lotnisko lub miejsce docelowe zalezne od planu wycieczki.

Po zakończeniu wycieczki bezpośrednio z Ayutthaya zależnie od dalszego planu wycieczki  i ustaleń transfer do hotelu lub na lotnisko (ok. godz. 17-19). W przypadku lotniska skąd samolotem polecicie na dalszy etap wycieczki, na miejscu odbierze was kierowca z kartką i zawiezie do hotelu.
Wszystkie wycieczki fakultatywne w Bangkoku dostępne do wyboru pod kalendarzem lub w zakładce wycieczki fakultatywne wraz ze zdjęciami, programem oraz opisami dodatkowymi.

——————————–

Dzień 5-6.

Pattaya jedno z najpopularniejszych miejsc turystycznych w Tajlandii, gdzie zawsze jest tłoczno i zabawowo.

Polecamy opcjonalnie wypoczynek w bardzo spokojnym i cichym Rayong lub na małej rajskiej wyspie Ko Samet.

Miejsca które warto zwiedzić w trakcie wypoczynku w Pattaya lub Rayong to Sanktuarium Prawdy, mistyczne i imponujące miejsce, które jest kombinacją świątyni i galerii sztuki. Budowla jest w całości wykonana z drewna i zdobiona mistycznymi rzeźbami, snującymi opowieści związane z religią, filozofią i historią Tajlandii. To miejsce, które zapiera dech w piersiach i pozostawia niezapomniane wrażenia.

Kolejną atrakcją są Ogrody Botaniczne Nong Nooch, raj dla miłośników przyrody. Znajdują się tam piękne ogrody, które zapierają dech w piersiach, z kolorowymi kwiatami, egzotycznymi roślinami i pięknymi fontannami. Możesz tu spacerować, cieszyć się świeżym powietrzem i podziwiać różnorodność botaniczną.

Nie możemy zapomnieć o punkcie widokowym w Pattayi, skąd można podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na miasto i Zatokę Tajlandzką. Możesz obserwować wieżowce, plaże i błękitne horyzonty.

Wspominając o Pattayi, nie można pominąć słynnej Walking Street. To centrum nocnego życia, które ożywa po zmroku. Możesz tu doświadczyć tętniącej energią atmosfery, kolorowych świateł, klubów, barów i restauracji. Walking Street oferuje również rozrywkę w postaci występów artystycznych, tańców i licznych atrakcji dla wszystkich, którzy chcą się dobrze bawić.

Pattaya to również piękne plaże, które przyciągają turystów z całego świata. Jomtien Beach i Pattaya Beach to popularne miejsca, gdzie można odpocząć w cieniu palm, kąpać się w turkusowych wodach i korzystać z różnorodnych sportów wodnych.

Dla osób zwiedzających Pattaya na własną rękę polecamy odwiedzenie atrakcji opisanych na naszej stronie w zakładce Pattaya.

Wszystkie wycieczki fakultatywne w Pattaya dostępne do wyboru pod kalendarzem lub w zakładce wycieczki fakultatywne wraz ze zdjęciami, programem oraz opisami dodatkowymi.

——————————–

Dzień 10.

Ostatni dzień w Tajlandii.

Wykwaterowanie z hotelu do godziny 12:00, jednak wymeldowanie i transfer powrotny do Bangkoku ustalany indywidualnie.

 

Kilka przydatnych informacji na tematy formalne i organizacyjne.

 • Noclegi w hotelach (do wyboru standardy 3, 4 lub 5 gwiazdek) wszystkie z klimatyzacją,  śniadaniami oraz dostępem do internetu. Dodatkowo 4 gwiazdkowe wzwyż z basenami.
  LISTĘ HOTELI ZNAJDZIESZ TUTAJ >>>
 • Wycieczki fakultatywne dokupione jako dodatkowe nie maja charakteru prywatnych i mogą odbywać się w towarzystwie innych uczestników, chyba że zostanie ustalone inaczej przy dokonywaniu rezerwacji.
 • Odwiedzane lokalizacje oznaczone * ” są możliwe do odwiedzenia przy wykupieniu dodatkowych wycieczek fakultatywnych.
 • Opisy i programy wycieczek fakultatywnych wybieranych pod kalendarzem, znajdują się w zakładce „Wycieczki fakultatywne„.
 • Wycieczki bez udziału polskiego przewodnika na części lub jej całej całej trasie wymaga znajomość podstaw języka angielskiego. Jest to związane z samodzielnym meldowaniem i wymeldowywaniem w hotelach, poruszaniem po lotniskach itp. Oczywiście nasi lokalni  kierowcy będą dokładnie poinstruowani i zaprowadzą was do recepcji hotelowej lub na inne miejsce docelowe takie jak terminal promowy czy lotnisko.
 • Pamiętaj że zawsze można liczyć na naszą zdalna pomoc w sytuacjach awaryjnych.

Płatność za wycieczkę:

Na wstępie polecamy założenie

Dzięki niemu najkorzystniej wypłacisz pieniądze w trakcie Twojej podróży, zapłacisz za wycieczkę jak i za wszystko inne!
Przelewy wypłacanie z bankomatów, przelewy i przewalutowania najkorzystniejsze w Tajlandii i na całym świecie z WISE.com.
Wise oferuje przewalutowania, wypłaty z bankomatów i przelewy do Tajlandii w najniższej cenie na rynku.
Klikając w link poniżej dodasz konto, a opłacając wycieczkę z wise.com bez żadnych opłat. Zyskasz dodatkowo 15 GBP na wypłaty z bankomatów i przewalutowania w przyszłości co zdecydowanie będzie przydatne w Tajlandii.
Sprawdź WISE.COM i zyskaj równowartość 15GBP.

 • Cena wycieczki podana jest w Euro i batach tajlandzkich Sprawdź aktualny kurs EUR – PLN >> oraz kurs EUR – THB >>
 • Podana cena wycieczki jest ceną brutto dla jednej osoby.  Została skalkulowana przy założeniu że zakup będzie dotyczył 2 osób, podróżujących wspólnie i zakwaterowanych w pokojach dwu osobowych.
 • Płatność można dokonać w całości lub w 2 ratach:

  – pierwsza wpłata: 200EUR/os.

  – druga wpłata: pozostałą kwotę należy wpłacić po otrzymaniu wszystkich potwierdzonych i opłaconych rezerwacji hotelowych.

Ubezpieczenia:

 • UWAGA: dzięki naszemu polskiemu partnerowi ubezpieczeniowemu. Możesz w pełni ubezpieczyć wycieczki zakupione na naszej stronie w sposób profesjonalny, kompleksowy w bardzo dobrej cenie.

  Więcej informacji o ubezpieczeniu naszych wycieczek dowiedz się klikając tu>>.

Loty, transfery i inne informacje.

 • Bilety lotnicze – Kupując bilety proszę zwracać uwagę na godziny lotów, jest to istotne przy planowaniu ilości noclegów.
 • Sprawdź ceny biletów lotniczych w wyszukiwarce lotów klikając tu>>.
 • Bagaże – Bardzo ważną kwestią dla osób udających się na wycieczkę objazdowa są bagaże. Optymalne jest zabranie bagażu podręcznego do 10 kg oraz osobistego w formie plecaka, można pokusić się o jedną dodatkową rejestrowana walizkę zamiast „kabinówki”.

Przydatne informacje:

 • Transfery, w trakcie podróży będziemy się poruszali zależnie od ilości uczestników komfortowym SUV’em (grupy do 4 osób) lub busami. W cenie zawarte są jedynie bagaże podręczne (rejestrowane mogą wymagać dodatkowych opłat).
 • Kaucje – Niektóre hotele wymagają wpłacenia kaucji, która jest zwracana przy wymeldowaniu.
 • Wymiana pieniędzy – W Tajlandii obowiązuje bat tajlandzki i jest on jedyną prawną formą płacenia w Tajlandii, jego aktualny kurs jest tu…  UWAGA: zapomnijcie o płaceniu dolarami, euro itd. jest to prawnie zabronione, jeśli nawet ktoś sie zgodzi będzie to bardzo nieopłacalne.
 • Bankomaty – Wypłata z bankomatów jest najwygodniejsza, każda wypłata obarczona jest prowizja 200-250THB ok 23-30PLN. Niezależnie od banku w jakim wydana jest wasza karta. Sam kurs wymiany poza polecanym przez nas Wise jest różny i zależy od waszego banku ale bez problemu wypłacicie pieniądze niemal wszędzie.
 • Kantory i dylemat Euro czy Dolary – Generalnie nie ma to żadnego znaczenia, kursy w wielu miejscach (poza lotniskami) są dość uczciwe. Jednak warto zabierać nominały po 100 (dolary i euro), ponieważ im mniejsze nominały tym kurs może być nieco niższy.
 • Karty kredytowe – w zasadzie poza większymi sieciami sklepów, hotelami mało gdzie uda się zapłacić kartą, jeśli nawet doliczana jest prowizja 3%.

Inne:

 • Mobilny internet – polecamy zakup karty sim z internetem 5G do 30 dni, ceny ok.300 – 600THB.
 • Wizy – nie obowiązują (na lotnisku po wylądowaniu wbijają stempelek w paszport, jest to zezwolenie na pobyt bez wizy na okres do 30 dni (lub 45 dni od listopada do marca).
 • Szczepienie COVIDbrak obowiązku!
  Paszport
  – potrzebny, ważność przynajmniej 6 miesięcy od dnia przylotu.
 • Inne szczepienia – nie ma obowiązku.
 • Żywność, woda, czego nie pić i nie jeść – woda tylko butelkowana, ponieważ woda w kranie nie nadaje się za bardzo do picia, jeść natomiast można wszędzie zwłaszcza w street foodach, z robakami włącznie :).
 • Komary (moskity) owszem czasem są, jednak w Polsce bywa więcej i naprawdę nie trzeba ze sobą zabierać żadnej „muggi”. W  każdym 7/11 czyli najpopularniejszym sklepie Tajlandii jest tani, nieśmierdzący i bardzo skuteczny preparat.

UWAGA:

 • Ze względów na okoliczności i wydarzenia losowe (zamknięcie dróg, zła pogoda, czasowe lub planowe zamknięcie atrakcji dla zwiedzających, itp.). Zastrzegamy sobie możliwość zmian w programie wycieczki, nawet w trakcie jej trwania oraz odwiedzenia alternatywnej atrakcji zamiast tej będącej w planie wycieczki.
 • W przypadku braku dostępności polskojęzycznego przewodnika w terminie trwania wycieczki z przyczyn niezależnych (choroba lub inne zdarzenie losowe). Zostanie oddelegowany lokalny anglojęzyczny przewodnik, a od ceny wycieczki zostanie odjęty koszt polskiego przewodnika.

Kilka zdjęć z miejsc które odwiedzimy!

Tajskie Wakacje to:

Transfery i busy

Oferujemy transfery między lotniskami i hotelami.

Wycieczki fakultatywne

Polski przewodnik, fantastyczne wycieczki objazdowe do najciekawszych miejsc w Tajlandii.

Rajskie wyspy

Zwiedzanie najpiękniejszych rajskich wysp tajskimi łodziami. Nurkowanie na rafach kompiel na malowniczych plażach.

Noclegi

Noclegi w hotelach apartamentach i domkach letniskowych na terenie całej Tajlandii.

Organizacja imprez i przyjęć okolicznościowych

Imprezy okolicznościowe, śluby i wesela na rajskich plażach.

Bilety i transfery lotnicze

Wsparcie przy zakupie biletów lotniczych oraz ubezpieczenia turystycznego.

Kontakt

Napisz do nas

Nasi partnerzy

1 opinia dla Wczasy + mini wycieczka w Tajlandii – Bangkok z Kanchanaburi i Ayutthaya oraz wypoczynek – 8 noclegów

5,0
Na podstawie 1 recenzji
5 gwiazdek
100
100%
4 gwiazdki
0%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
 1. Grzegorz i Barbara

  Wycieczka objazdowa po Tajlandii była niezapomnianym przeżyciem! Bangkok był pełen hałaśliwego ruchu, ale także oferował wiele atrakcji turystycznych, takich jak Pałac Królewski i Świątynie. Kanchanaburi było bardziej spokojne, a wyjazd na wodospady Wrawan był fantastyczny. Ayutthaya była interesująca ze swoimi ruinami
  starych świątyń.

  Rayong był ciekawym przystankiem z fantastyczna kolacją, a wybrzeże było pełne pięknych plaż i restauracji z owocami morza. Ko Samet nas oczarowało rajskimi plażami z turkusowymi wodami i białym piaskiem, podobnie jak Ko Chang.

  Obsługa w hotelach była wyjątkowa, a jedzenie było pyszne. Przewodnik był bardzo pomocny i dostarczył nam wielu cennych informacji o miejscach, które odwiedziliśmy. Ogólnie rzecz biorąc, była to niesamowita wycieczka i na pewno wrócimy z wami do Tajlandii w przyszłości.

  (0) (0)
Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Overall rating*
0/5
* Ocena jest wymagana
Atrakcyjność wycieczki (miesca i program)
0/5
* Ocena jest wymagana
Ocena przewodników
0/5
* Ocena jest wymagana
Ocena hoteli
0/5
* Ocena jest wymagana
* Answer is required
* Answer is required