Rejsy w Tajlandii

Wycieczki z rejsem w Tajlandii z polskim przewodnikiem.

Prawdziwie rajski świat na wyciągnięcie ręki.

Największa i najbardziej znana Tajlandzka wyspa Phuket to dziewicze plaże i lazurowe wody zatoki  Phang Nga coś niezwykłego, coś czego każdy powinien doświadczyć osobiście.
Bez wątpienia jeśli żeglować w takim otoczeniu to najlepiej na pokładzie nowoczesnych i funkcjonalnych jednostek pływających.

Dzięki naszym partnerom jednostki, które oferujemy posiadają wszelkie udogodnienia. Zaczynając od klimatyzacji, kompleksowo wyposażonej kuchni, osobnych łazienek z prysznicem po nowoczesny napęd, automatykę i wiele innych udogodnień.

Wycieczki z rejsem w Tajlandii - Rejsy w Tajlandii
Rejsy w Tajlandii katamaranem
Tajlandia rejs po rajskich wysach

Wycieczki z rejsem na rajskie wyspy w Tajlandii.

Trasy naszych rejsów to głównie zatoka Phang Nga czyli to co leży na wschód od Phuket i na zachód i południe od Krabi.

Przeważnie zaczynamy od północy ale wszystko zależy od wiatru i pogody. Odwiedzimy m.in. Koh Hong, Khao Phing Kan (James Bond Island), KrabiKo Kai (Chicken Island), Panyi, Hong, Rai Leh, Koh Phi Phi Don, Phi Phi Le, Khai Nui, Nakha Yai i sporo innych ciekawych miejsc.

Długość trasy to zależnie od czasu trwania wycieczki od 100 do 180Mm (średnio ok. 20-30Mm dziennie), którą pokonamy w ciągu 4 lub 6 dni żeglugi robiąc to powoli, powoli bez stresu i na niemal zawsze spokojnych wodach (czytaj bez dużych fal).

Niewątpliwie wycieczki połączone z rejsem to doskonały pomysł na zwiedzanie najpiękniejszych miejsc w Tajlandii.  W zależności od programu wycieczki w trakcie jej lądowej części będziesz miał okazje zwiedzić Bangkok, Kanchanaburi, Chiang Mai, Ko Samui i wiele innych miejsc. Rejs to okazja na poznanie zatoki Phang Nga, która skrywa mnóstwo niespodzianek, znajduje się tu wyspa Khao Phing Kan zwana wyspą Jamesa Bonda, która zachwyciła scenarzystów ponad 30 znanych filmów w tym kultowych przebojów z Agentem 007 czy Gwiezdnych Wojen.  Niewątpliwą atrakcją są niemal dziewicze wyspy takie jak Koh Phak Bia czy Hong Island z pięknymi piaszczystymi plażami i palmami. Te oraz inne niezwykłe miejsca to wspaniałe perełki przyrodnicze zapadające mocno w pamięci.

Jakie atrakcje czekają na uczestników rejsu?

Zdecydowanie wiele, rejs to idealne połączenie odpoczynku z aktywnym zwiedzaniem, pływaniem i nurkowaniem. Często w trakcie przemieszczania zatrzymamy się przy małej bezludnej wysepce, zanurkujemy w wielu z niezliczonych raf koralowych. Wreszcie odwiedzimy takie znane miejsca jak Krabi z jego atrakcjami czyli plażą Rally Beach, okolicznymi wyspami w tym Chicken Island (Wyspę Kurczaka).

Oczywiście udamy się również na najbardziej znane i przez wielu uważane za najpiękniejsze wyspy Tajlandii czyli Phi Phi (więcej o wyspach PhiPhi znajdziesz tu). Chętni będą mogli spędzić tu noc w hotelu.

Bezludne wysepki często o szerokości kilkudziesięciu metrów z dziewiczymi plażami to wyjątkowe i przeważnie niezwykle urokliwe miejsca. Dzięki niezależności dotrzemy do wielu miejsc do których zwykli turyści nie mają szansy dotrzeć.

Wyspa kurczaka - Rejsy w Tajlandii
Wycieczki z rejsem Phi Phi Tajlandia
Wycieczki z rejsem
Rejsy w Tajlandii po rajskich wyspach

Zapraszamy na wycieczki zawierające w programie rejs po rajskich wyspach w Tajlandii.

Programy wycieczek z rejsem ze względu na logistykę podzieliliśmy na dwie grupy.

1. Wycieczki objazdowe z rejsem Phuket – Krabi – Phi Phi – Phuket. Oczywiście z wieloma przystankami po drodze, rejsy będą zależności od sezonu 3, 5 lub 7 dniowe, a cała wycieczka 16 dniowa (13 noclegów). Zależnie od programu wycieczki zawierają.

  • Zwiedzanie Bangkoku
  • Zwiedzanie Ayutthaya i Kanchanaburi
  • Atrakcje Phuket
  • Rejs po rajskich wyspach
  • Nocleg na bezludnej wyspie przy ognisku
  • Nurkowanie
  • Wędkowanie

2. Wczasy z czarterem i rejsem Phuket – Krabi – Phi Phi – Phuket.
Różnica polega na tym że główną atrakcja pobytu w Tajlandii będzie 7 dniowy rejs (6 noclegów na morzu) oraz dwa noclegi w hotelu (jeden przed i jeden po rejsie).

Dla chętnych możliwość przedłużenia pobytu oraz zorganizowanie indywidualnej wycieczki w dowolne miejsca Tajlandii, zarówno przed jak i po rejsie.

Tajskie Wakacje to:

Transfery i busy

Oferujemy transfery między lotniskami i hotelami.

Wycieczki fakultatywne

Polski przewodnik, fantastyczne wycieczki objazdowe do najciekawszych miejsc w Tajlandii.

Rajskie wyspy

Zwiedzanie najpiękniejszych rajskich wysp tajskimi łodziami. Nurkowanie na rafach kompiel na malowniczych plażach.

Noclegi

Noclegi w hotelach apartamentach i domkach letniskowych na terenie całej Tajlandii.

Organizacja imprez i przyjęć okolicznościowych

Imprezy okolicznościowe, śluby i wesela na rajskich plażach.

Bilety i transfery lotnicze

Wsparcie przy zakupie biletów lotniczych oraz ubezpieczenia turystycznego.

Kontakt

Napisz do nas

Nasi partnerzy