Noclegi w Tajlandii

Hotele, domki, apartamenty w Tajlandii

Bez wątpienia hotele w Tajlandii mają dosłownie każdy kształt i rozmiar, jaki można sobie wyobrazić.

Niewątpliwie hotele w Tajlandii można znaleźć na niemal każdej ulicy. Nie ma większych problemów z noclegami w każdym standardzie.

Dlatego równie dobrze możesz spacerować z prywatnego bungalowu na plażę jednej z setek wysepek lub podziwiać panoramę Bangkoku z 40 piętra.

Przekonasz się, że dostaniesz znacznie więcej za swoje pieniądze mogąc często cieszyć się pięciogwiazdkowym luksusem za ułamek ceny w Europie. Obsługa w Tajlandii jest również bardzo ceniona. Dlatego gdziekolwiek się zatrzymasz z pewnością  będziesz pod bardzo dobrą opieką.

Tajskie wycieczki - Wycieczki Tajlandia
Tajskie wakacje - Hotele Tajlandia

Oczywiście należy sobie zdawać sprawę że hotel hotelowi nie równy i do co w Polsce jest hotelem o średnim standardzie w Tajlandii może być oferowany jako wysoki standard.

Jeśli chodzi o ceny noclegów w Tajlandii to są bardzo różne i to niezależnie od standardu. Hotel oferujący pokoje o przyzwoitym wysokim standardzie na rajskiej wyspie można zarezerwować od 100zł  do 450zł za dobę i więcej.
Często różnica wynika z lokalizacji ale nie zawsze jest z korzyścią dla tej droższej opcji więc trzeba zachować czujność.

Bez wątpienia znacznie łatwiej o lepsze ceny w mniejszych obiektach, które często posiadają podobny standard jak dwa, trzy razy droższe duże hotele w pobliżu.

Oczywiście dla naszych klientów oferujemy hotele sprawdzone zarówno pod względem czystości, standardu i ceny. Z którymi współpracujemy w niektórych przypadkach kilka lat.

Jakie są ceny noclegów w Tajlandii, od czego tak naprawdę zależą?

Oczywiście ceny jak wszędzie tak i w Tajlandii głównie zależą od lokalizacji, standardu, rodzaju obiektu oraz pory roku. Zdecydowanie najdroższe są hotele o wysokim standardzie położona w ścisłym centrum Bangkoku lub bezpośredniej bliskości plaży.

Oczywiście najlepiej porównać ceny w internecie, zwłaszcza godny polecenia w kontekście szukania noclegów w Tajlandii jest Booking.com.
Można tam naprawdę bez problemu znaleźć nocleg nawet wieczorem w dniu zakwaterowania. Nie polecamy jednak takich rozwiązań, warto to zrobić wcześniej zwłaszcza że większość obiektów oferuje darmowe odwołanie rezerwacji bez dodatkowych kosztów.

Wycieczki - Hotele - Tajlandia
Tajskie wakacje - Hotele w Tajlandii
Hotele Tajlandia - Noclegi w Tajlandii

Zarówno dla jadących po raz pierwszy jaki i tych planujących kolejny wyjazd.

Zdecydowanie warto przed wyjazdem skontaktować się  z lokalnym biurem podróży prowadzonym przez Polaków i poprosić o aktualną ofertę.

Często wraz z noclegami w dobrych cenach i sprawdzonej renomie możesz liczyć na ciekawy plan podróży wraz z wycieczkami fakultatywnymi.

Tego typu rozwiązane polecamy wszystkim planującym podróż do Tajlandii. Stale współpracujemy z wieloma obiektami, w tym prowadzonymi również przez Polaków na stałe mieszkających w Tajlandii.

Wybierając wycieczkę lub usługę w naszym biurze otrzymujesz również gwarancje tego że noclegi będą oferować odpowiedni poziom. Dodatkowo w przypadkach losowych, które czasem maja miejsce możesz zawsze liczyć na naszą pomoc.

Tajskie wakacje z polskim przewodnikiem, czekamy na Ciebie:)

Tajskie Wakacje to:

Transfery i busy

Oferujemy transfery między lotniskami i hotelami.

Wycieczki fakultatywne

Polski przewodnik, fantastyczne wycieczki objazdowe do najciekawszych miejsc w Tajlandii.

Rajskie wyspy

Zwiedzanie najpiękniejszych rajskich wysp tajskimi łodziami. Nurkowanie na rafach kompiel na malowniczych plażach.

Noclegi

Noclegi w hotelach apartamentach i domkach letniskowych na terenie całej Tajlandii.

Organizacja imprez i przyjęć okolicznościowych

Imprezy okolicznościowe, śluby i wesela na rajskich plażach.

Bilety i transfery lotnicze

Wsparcie przy zakupie biletów lotniczych oraz ubezpieczenia turystycznego.

Kontakt

Napisz do nas

Nasi partnerzy