• Tajlandia na włąsną rękę
 • Bangkok wycieczka objazdowa
 • Wycieczka dla singli
 • Bangkok zwiedzanie tramwajem wodnym
 • Phi Phi wycieczka
 • Phi Phi nurkowanie
 • Phi Phi wycieczka po wyspach
 • Phi Phi plaża
 • PhiPhi rejs wycieczka po wyspach
 • Krabi Emerald Pool wycieczka
 • Krabi plaża
 • Krabi plaża
 • Phi Phi wycieczka
 • Phi Phi małpia plaża
 • Big Budda Phuket

Prywatna wycieczka do Tajlandii – Bangkok – Chiang Mai – Rajskie wyspy 16 dni

Cena od: 580,00 

Indywidualna wycieczka objazdowa do Tajlandii.
(już od 2 do max.12 os.)

Tajlandia prywatna wycieczka objazdowa

Cas trwania wycieczki 16 dni z przelotami.
UWAGA: 13 noclegów ze śniadaniem + transfery hotelowe w cenie wycieczki!

Wpłać zaliczkę 200,00  za osobę

Opis

Bangkok - Chiang Mai - Phuket - Phi Phi - Krabi - Bangkok - 16 dni

Prywatna wycieczka objazdowa do Tajlandii.

Dostępne terminy: dowolnego dnia tygodnia od 01.07.2022 do 06.05.2023 (dokładne terminy dostępne w kalendarzu)

Uwaga: w przypadku wycieczek jak ta czyli bez opcji polskiego przewodnika ważne jest aby przynajmniej jedna osoba komunikowała się w języku angielskim w stopniu podstawowym. Związane jest to z samodzielnym meldowaniem i wymeldowywaniem w hotelach, poruszaniem po lotniskach itp. Oczywiście nasi lokalni  kierowcy będą dokładnie poinstruowani i zaprowadzą was na miejsce docelowe.
Zawsze można liczyć na naszą zdalna pomoc w sytuacjach awaryjnych.

W skrócie atuty wycieczki!

 • niezależne indywidualne zwiedzanie we własnym gronie znajomych lub rodziny,
 • polski przewodnik, brak
 • na życzenie opcjonalnie prywatne wycieczki fakultatywne z polskim przewodnikiem w wybranych lokalizacjach,
 • gotowy ciekawy program wycieczki wraz z fakultetami.
 • zwiedzane lokalizacje:
  Niezwykły Bangkok, pałace królewskie, Khao San Road, Bangkok nocą, największy targ w Bangkoku, rejsy i inne,
  Chiang Mai czyli kulturalne centrum Tajlandii
  Phuket najbardziej znana wyspa Tajlandii
  Phi Phi najpiękniejsze wyspy Tajlandii,
  Krabi cudowne krajobrazy i plaże
 • noclegi w hotelach (o standardzie ****) z klimatyzacją,  śniadaniami, basenem, dostępem do internetu.
BANGKOK - PATTAYA - PIĘĆ WYSP - 15 DNI

Plan wycieczki objazdowej w Tajlandii.

Dzień 1.
Początek wycieczki
Wylot z wybranego lotniska do stolicy Tajlandii Bangkoku.
Dzień 1.
Dzień 2.
Powitanie w Bangkoku
Przylot do Bangkoku na lotnisko Suvarnabhumi oraz transfer i zakwaterowanie do hotelu.
Zbiórka uczestników na lotnisku o godzinie 16:00 (chyba że wcześniej ustalenia będą inne).
Kierowca z informacją będzie czekał przy głównym wyjściu (dokładne instrukcje otrzymacie mailowo przed wylotem).
Dzień 2.
Dzień 3.
Zwiedzanie Bangkoku
Zwiedzanie największych atrakcji Bangkoku (kolejność i miejsca mogą być dowolnie dobrane wg planu wykupionej wycieczki fakultatywnej lub zwiedzania na własną rękę wg naszych wskazówek i planu).
Świątynia Szmaragdowego Buddy będąca najważniejszym sanktuarium w kraju. Pałac Królewski, historyczna siedziba królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy gdzie znajduje się jeden z największych na świecie, mierzący 46m. posąg Buddy. Wycieczka łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta.
Chińska dzielnica w Bangkoku, gdzie można zjeść fantastyczne dania w jednym z setek street food i restauracji oraz zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy.

Wieczorem proponujemy wycieczkę po nocnym Bangkoku, przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront i zwiedzanie "State Tower" znanym z filmu "Kac Vegas w Bangkoku". Na miejscu można zjeść kolacje serwowaną i składającą się z tradycyjnych tajskich dań.
W Asiatique Riverfront będzie można zobaczyć wspaniały show znany jako rewia transwestytów „Calypso”.
Oczywiście bezapelacyjnie należy się wybrać na słynna "Khao San Road" gdzie czeka również wiele atrakcji.
Szczegółowy plan zwiedzania otrzymasz na maila.
Dzień 3.
Dzień 4.
Przelot do Chiang Mai.
Śniadanie oraz wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko w Bangkoku i przelot do Chiang Mai często nazywane kulturalną stolicą Tajlandii. Oczywiście nie bez powodu, w czasie pobytu będzie można podziwiać przepiękne świątynie jak i inne atrakcje Chiang Mai.
Według wielu pobyt w Chiang Mai różni się od tego co można doświadczyć w innych rejonach Tajlandii.
Zakwaterowanie w hotelu oraz czas wolny, który można przeznaczyć na spacer i kolację.
Dzień 4.
Dzień 5.
Chiang Mai i niezwykłe zabytki
Gorąco polecamy wycieczki fakultatywne do największych atrakcji Chiang Mai. W programie zwiedzania Wat Phra That, Wat Phra That, Doi Suthep, Ratchaworawihan, Wat Chedi Luang, Wat Phra Singh Woramahawihan, Wat Suan Dok oraz inne atrakcje. Dokładne programy i cenny wycieczki dostępne na miejscu oraz na naszej stronie wycieczki fakultatywne.
Dzień 5.
Dzień 6.
Zwiedzanie Chiang Mai (dzień drugi).
Do wyboru kolejne wycieczki fakultatywne, np. spływ rzeką White Mae Taeng, odwiedzenie rezerwatu słoni. Zwiedzanie największego parku narodowego północnej Tajlandii czy zjazd na rowerach Górskich z punktu widokowego mierzącego 1500m.
Generalnie każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dokładne programy i cenny wycieczki dostępne na miejscu oraz na naszej stronie wycieczki fakultatywne.
Dzień 6.
Dzień 7.
Przelot na wyspę Phuket (Patong Beach).
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, a następnie transfer na międzynarodowe lotnisko w Chiang Mai i przelot na wyspę Phuket (lot ok 2 godz.). Po przylocie transfer do hotelu w bezpośredniej bliskości plaży Patong Beach. Kolację można zjeść w hotelowej restauracji lub w jednym z pobliskich street foodów lub restauracji.
Polecamy wieczorne zwiedzanie Patong Beach, a w zasadzie najbardziej rozrywkowej ulicy na Phuket czyli Bangla Road (Thanon Bangla). Znajdują się tam dziesiątki klubów, barów i dyskotek oczywiście z całą masą dodatkowych atrakcji.
Dzień 7.
Dzień 8.
Relaks i wypoczynek na cudownej wyspie Phuket oraz skutery dla chętnych.
Oczywiście dla chętnych polecamy wynajem skutera (wymagane prawo jazdy międzynarodowe!). Zwiedzanie plaż wyspy Phuket oraz wodospadu Ton Sai. Bez wątpienia na skutrze można odwiedzić największą ilość atrakcji i plaż. Dokładne plany przejazdów udostępnimy indywidualnie na maila.
Dla zmęczonych dobrym pomysłem będzie pozostanie na plaży Patong gdzie można znaleźć mnóstwo atrakcji, wypożyczyć skutery wodne, polecieć na spadochronie za motorówką czy zrelaksować się na plaży w cieniu palm.
Dzień 8.
Dzień 9.
Zwiedzanie Phuket.
Opcjonalnie polecamy wycieczkę fakultatywną (za dodatkową opłatą na miejscu). Wycieczka busem po Phuket w programie między innymi Big Budda (największy posąg Buddy na wyspie), po drodze zobaczysz słonie na których można mogą odbyć krótką przejażdżkę.
Następnie zwiedzanie niezwykłej świątyni Wat Phra Nang Sang oraz leżącej w pobliżu przepięknej Wat Chalong. Po drodze przepiękny punkt widokowy Promthep Cape, wodospady i wiele innych. Dokładny plan wycieczki do ustalenia przed wyjazdem (istnieje możliwość wyboru różnych atrakcji).

Oczywiście wycieczki fakultatywne na Phuket dostępne w zakładce wycieczki fakultatywne.
Dzień 9.
Dzień 10.
Rejs na wyspy Phi Phi
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i następnie transfer do portu skąd szybkim promem popłyniecie na wyspy Phi Phi uważane przez wielu za najpiękniejsze rajskie wyspy na świecie. O tym czy jest to prawda można będzie przekonać się na miejscu. Na wyspie nie ma transportu samochodowego, więc czeka was kilkusetmetrowy spacer do hotelu. W związku z tym że wieczorem jest czas odpływu kąpiel na plaży będzie raczej niemożliwa, natomiast jest to doskonały czas na poznanie nieco wyspy, spacer i kolację. Na wyspie otwarte jest naprawdę bardzo wiele restauracji w których można zjeść niemal wszystko.
Dzień 10.
Dzień 11.
Zwiedzanie wysepek Phi Phi oraz nurkowanie na rafach.
Po śniadaniu proponujemy wycieczkę fakultatywną czyli zwiedzanie pobliskich wysepek prywatna łodzią lub w grupie dużą szybką łodzią. W programie wycieczki słynna Maya Bay i cudowna Phi Le Lagoon po wpłynięciu do której wiele osób dostaje małego zawrotu głowy. W tych cudownych miejscach będzie można wskoczyć do wody i podziwiać podwodny świat. Niezapomniane nurkowanie na rafie w południowej części Phi Phi gdzie można spotkać sporo małych rekinów, które jednak nie stwarzają zagrożenia dla ludzi.
Oczywiście wycieczki fakultatywne na wyspach Phi Phi dostępne w zakładce wycieczki fakultatywne na naszej stronie.
Dzień 11.
Dzień 12.
Rejs do Krabi
Po śniadaniu pakowanie i wykwaterowanie z hotelu do godziny 11:00, następnie rejs promem do Krabi gdzie po zakwaterowaniu w hotelu w okolicach Ao Nang Beach i oczywiście czas wolny na relaks i kolację w jednej z plażowych restauracji. Bez wątpienia wieczory potrafią być wyjątkowo urokliwe i romantyczne jeśli trafimy na pełnię księżyca.
Dzień 12.
Dzień 13.
Zwiedzanie okolic Krabi
Śniadanie oraz dla chętnych wycieczki fakultatywne po atrakcjach Krabi dostępne w zakładce wycieczki fakultatywne. na naszej stronie. W programach wycieczek między innymi świątynie Wat Tham Suea gdzie można wejść, a w zasadzie wspiąć się po 1200 schodach na punkt widokowy z którego rozpościera się przepiękny widok na Krabi. Niezwykłe krystalicznie czyste słodkowodne leśne jeziorka Emerald Pool i wiele innych.
Dzień 13.
Dzień 14.
Krabi i zwiedzanie najładniejszych plaż Railay Beach i Phra nang Cave Beach
Polecamy wycieczkę fakultatywną łodzią na cudowne plaże i wyspy na których spędzicie ostatni dzień niezwykłej przygody z Tajlandią (plaże leżą na półwyspie do którego nie ma dostępu drogą lądowej ze względu na górzysty teren). W pobliżu znajdują się wyspy ze słynna wyspą kurczaka Ko Kai (Chicken Island). Na miejscu jest sporo atrakcji, rafa do nurkowania, kajaki, można spróbować sił we wspinaczce na niezwykle urokliwych i wysokich na kilkadziesiąt metrów ścianach. Przede wszystkim jednak będzie można odpocząć na przepięknych plażach Railay Beach i Phra Nang Beach.
Dzień 14.
Dzień 15.
Ostatni dzień w Tajlandii
Ostatnie śniadanie w Tajlandii przed wylotem i wykwaterowanie z hotelu do godziny 9:00-11:00 zależnie od godziny wylotu..
Transfer na lotnisko i przelot do Bangkoku, gdzie nastąpi wylot powrotny do Polski.
Dzień 15.
Dzień 16.
Przylot na wybrane lotnisko w Polsce i zakończenia wycieczki
Dzień 16.

Kilka przydatnych informacji na tematy formalne i organizacyjne.

Cena i płatność za wycieczkę

 • Cena wycieczki podana jest w Euro – pozostałe ceny orientacyjnie w batach tajlandzkich i dla porównania w PLN
  sprawdź aktualny kurs EUR – PLN >> oraz kurs EUR – THB >>
 • Dodatkowo podajemy orientacyjne ceny w PLN dla łatwiejszego porównania.
 • podana cena wycieczki jest ceną brutto dla jednej osoby, jednak została skalkulowana przy założeniu że zakup będzie dotyczył  2 osób, podróżujących wspólnie i zakwaterowanych w pokojach dwu osobowych.
  W przypadku zakupu pojedynczego miejsca dla jednej osoby cena będzie wyższa z uwagi na fakt że koszty hotelowe będą obowiązywały jak dla dwóch osób (w hotelach w których będziemy nocować nie ma pokoi 1 osobowych).
 • płatność można dokonać w całości lub w 2 ratach:
  1. 1/2 (50% lub 200EUR zależnie od wycieczki) w ciągu 48h od otrzymania potwierdzenia rezerwacji,
  2. 2/2: (50% lub pozostała kwota) na miesiąc przed terminem rozpoczęcia wycieczki.
  Uwaga: wszystkie rezerwacje “Last Minute” (dokonane na mniej niż miesiąc do daty rozpoczęcia wycieczki) należy opłacić w całości jak najszybciej (max. 48h) na dane do przelewu, wysłane drogą mailową z potwierdzeniem rezerwacji (te dane dostępne są również w zakładce “Kontakt“).

Ubezpieczenia:

 • UWAGA: dzięki naszemu polskiemu partnerowi ubezpieczeniowemu możesz w pełni ubezpieczyć wycieczki zakupione na naszej stronie. Gorąco rekomendujemy kompleksowe ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży.
  Więcej informacji o ubezpieczeniu naszych wycieczek dowiedz się  klikając tu>>

Loty, transfery i inne informacje

 • Bilety lotnicze – Kupując bilety proszę zwracać uwagę na godziny lotów, wskazane aby przylot do Bangkoku odbył się do godziny 16:00 czasu lokalnego. Natomiast wylot powrotny z Bangkoku odbywał się najlepiej po godzinie 20:00 czasu lokalnego.
  Sprawdź ceny biletów lotniczych klikając tu>>

UWAGA: standardowo grupa kończy transferem na lotnisko do godziny 16:00!

 Indywidualny transfer na lotnisko w innych godzinach niż grupa jest płatny indywidualnie.

 • Bus – W trakcie podróży będziemy się poruszali nowym oczywiście klimatyzowanym modelem Toyoty Commuter o pojemności do 15 osób. Z racji na maksymalnie 12 uczestników wycieczki, będzie komfortowy zapas miejsca wewnątrz.
 • Kaucje – Niektóre hotele wymagają wpłacenia kaucji, która jest zwracana przy wymeldowaniu.
 • Wymiana pieniędzy – W Tajlandii obowiązuje bat tajlandzki, jego aktualny kurs jest tu…
 • Bankomaty – Wypłata z bankomatów jest dość kosztowna, każda wypłata obarczona jest prowizja 250THB ok 30PLN i sam kurs wymiany jest delikatnie mówiąc średni.
 • Euro czy Dolary – Generalnie nie ma to znaczenia, kursy w wielu miejscach (poza lotniskami) są uczciwe. Jednak warto zabierać nominały po 100, ponieważ im mniejsze tym kurs spada, dla porównania nominały 20 mogą być o 10% tańsze od 100.
 • Karty kredytowe – w zasadzie poza większymi sieciami nigdzie nie zapłacimy kartą, dotyczy to nawet niektórych hoteli.
 • Mobilny internet: polecamy zakup karty sim z internetem 5G od 15 GB danych, ceny ok 350THB.

Inne ważne informacje!

Wszystkie ważne dodatkowe wymogi związane z przylotem do Tajlandii znajdziesz klikając tu>>
Wizy
– nie obowiązują (na lotnisku po wylądowaniu wbijają stempelek w paszport, jest to zezwolenie na pobyt bez wizy na okres do 30 dni).
Szczepienie COVID – teoretycznie można bez ale praktycznie może wymagać dodatkowych procedur po przyjeździe więc lepiej mieć.
Paszport – potrzebny, ważność przynajmniej 6 miesięcy od dnia przylotu.
Szczepienia poza COVID – nie ma obowiązku.
Komary, żywność, woda, czego nie pić i nie jeść – o tym wszystkim opowiemy na zebraniu pierwszego dnia.
Ze względów na okoliczności i wydarzenia losowe (zamknięcie dróg, zła pogoda itp.) zastrzegamy sobie możliwość zmian w programie wycieczki.

Wycieczka fakultatywna Chiang Mai - Tajlandia
Wycieczki rajskie wyspy - Tajskie wakacje

Cena wycieczki obejmuje.

 • Wszelka pomoc przy formalnościach, pomagamy przy zakupie najlepszych biletów lotniczych, ubezpieczeniach oraz wszelkich dodatków typu fakultety.
 • transfery: pełna obsługa, z lotniska, między miastami i hotelami, z lotnisk oraz terminali promowych wraz z biletami promowymi.
 • 13 noclegów ze śniadaniami
  – 2 noclegi Bangkok,
  – 3 noclegi Chiang Mai,
  – 3 noclegi Phuket,
  – 2 noclegi Phi Phi,
  – 3 noclegi Krabi,
 • posiłki w cenie: śniadania,
 • bilety promowe na Ko Chang w cenie wycieczki.
 • pomoc w sytuacjach awaryjnych związanych z pobytem w Tajlandii,

Koszty i opłaty dodatkowe:

 • Międzynarodowe bilety lotnicze:
  Polska – Tajlandia z wybranego miejsca wylotu wraz z obowiązkowym ubezpieczeniem zdrowotnym uczestników. (ok 1600 do 2800 zł/os. w obie strony, zależnie od pory roku.
  UWAGA:
  Zapewniamy kompleksową obsługę zakupu biletów wraz z ubezpieczeniem całości imprezy turystycznej.
  Aby zlecić nam zakup dopisując informację w uwagach dodatkowych przy rezerwacji online.
  Możesz również samodzielnie wyszukać najlepsze ceny biletów  klikając tu>>
 • wyżywienie: (poza śniadaniami zawartymi w cenie) ceny wyżywienia są niższe niż w Polsce (dobry obiad zależnie od restauracji średnio można kupić za ok 70-150 THB /os czyli 9-20zł),
   – ceny piwa są wyższe i zaczynają się w sklepach od 50THB (ok 6zł)
   – generalnie alkohole są droższe niż w Polsce o ok 25-35%,
 • Informacje dodatkowe:
   DLA PALĄCYCH  papierosy są minimalnie tańsze niż w Polsce.
   WAŻNE! nigdzie nie kupisz e-papierosów ani IQOS’sów są zakazane w Tajlandii włącznie z zakazem ich wwożenia.
  (czyli na czas pobytu w Tajlandii trzeba przestawić się na tradycyjne fajki, a najlepiej rzucić:)
 • Krajowe bilety lotnicze:
  Bangkok – Chiang Mai
  Chiang Mai – Phuket
  Krabi – Bangkok
  Aby zlecić nam zakup dopisując informację w uwagach dodatkowych przy rezerwacji online.
  Możesz samodzielnie wyszukać najlepsze ceny biletów  klikając tu>>
Wycieczka grupowa po Tajlandii
Wycieczka Chiang Mai

Wycieczki fakultatywne (nieobowiązkowe): 

 Bangkok:

 • Khao San, dzień 1 wieczorne zwiedzanie: 200THB/os.
 • Zwiedzanie świątyń, Pałacu i rejsy po kanałach tramwajem wodnym, przejażdżka TukTuk’ami po Bangkoku: od 1500THB/os (Pałac i świątynie + China Town, cena od ilości osób. i rodzaju wycieczki)

Pozostałe miejsca:

 • Chiang Mai, wycieczki fakultatywne
 • Phuket wycieczki fakultatywne
 • Phi Phi wycieczki fakultatywne + wstęp na wyspy 200THB (Park narodowy)
 • Krabi wycieczki fakultatywne
  Wszystkie wycieczki zależnie od programu i lokalizacji od 500 do 3000THB/os.

Bilety wstępu do atrakcji, parków narodowych: do świątyń i innych atrakcji (200-500THB/os.) płatne dodatkowo przed wejściem, chyba że zostały osobno wyszczególnione w opisie jako zawarte w cenie.

Tajskie Wakacje to:

Transfery i busy

Oferujemy transfery między lotniskami i hotelami.

Wycieczki fakultatywne

Polski przewodnik, fantastyczne wycieczki objazdowe do najciekawszych miejsc w Tajlandii.

Rajskie wyspy

Zwiedzanie najpiękniejszych rajskich wysp tajskimi łodziami. Nurkowanie na rafach kompiel na malowniczych plażach.

Noclegi

Noclegi w hotelach apartamentach i domkach letniskowych na terenie całej Tajlandii.

Organizacja imprez i przyjęć okolicznościowych

Imprezy okolicznościowe, śluby i wesela na rajskich plażach.

Bilety i transfery lotnicze

Wsparcie przy zakupie biletów lotniczych oraz ubezpieczenia turystycznego.

Kontakt

Napisz do nas

Nasi partnerzy

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Prywatna wycieczka do Tajlandii – Bangkok – Chiang Mai – Rajskie wyspy 16 dni”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.