Święta i Nowy Rok w Tajlandii z Baśniową Tajlandią w formie wycieczki objazdowej – 14 noclegów

od: 490,00 

Twoja prywatna świąteczna wycieczka do Tajlandii.
(realizowana już od 2 os.!)

„Baśniowa Tajlandia na Święta i Nowy Rok”
to specjalna prywatna „Świąteczno-Noworoczna” wycieczka
objazdowa po najciekawszych miejscach w Tajlandii.

Święta spędzisz w Chiang Mai, a Nowy Rok na rajskich wyspach!

Cas trwania wycieczki 16-17 dni z przelotami i 8 niezwykłych miejsc.
(Bangkok, Ayutthaya, Kanchanaburi, Chiang Mai, Chiang Rai, Krabi, Phi Phi, Phuket)

UWAGA: 14 noclegów ze śniadaniem + wszelkie transfery hotelowe w cenie wycieczki!
Wycieczka zgodna z dowolnymi lotami do Tajlandii, w tym z czarterami!

Cena: od 490€/os.
(rabaty naliczane od 4 osób)

Bilety lotnicze: *

Wybór standardu hoteli: *

Podaj preferencje odnośnie pokoi.

Wycieczki fakultatywne z polskim przewodnikiem:

Szczegóły wycieczek fakultatywnych w opisie oferty i w zakładce wycieczki fakultatywne!

Pozostałe wycieczki fakultatywne z lokalnymi przewodnikami:

Wpłać zaliczkę 200,00  za osobę

Opis

Święta i Nowy Rok w Tajlandii z Baśniową Tajlandią w formie wycieczki objazdowej – 14 noclegów

Baśniowa Tajlandia, czyli najlepsza prywatna wycieczka objazdowa do Tajlandii.

TERMINY WYCIECZKI: dowolnego dnia tygodnia (terminy dostępne w kalendarzu)

W skrócie atuty wycieczki!

 • niezależne indywidualne zwiedzanie we własnym gronie znajomych lub rodziny,
 • pełna i profesjonalna organizacja pobytu, uczestnicy odbierani i przewożeni między hotelami, lotniskami oraz innymi lokalizacjami zgodnie z planem wycieczki,
 • polski przewodnik, dodatkowo płatna opcja wykupienia w wybranych lokalizacjach lub na całą wycieczkę,
 • opcjonalnie prywatne wycieczki fakultatywne z polskim przewodnikiem w wybranych lokalizacjach,
 • ciekawe programy wycieczek fakultatywnych we wszystkich lokalizacjach.

Zwiedzane lokalizacje:

 • Niezwykły Bangkok, pałace królewskie, Khao San Road, Bangkok nocą, największy targ w Bangkoku, rejsy i inne atrakcje,
 • Kanchanaburi i słynny „Most na Rzece Kwai”, pływający rynek i rynek na torach kolejowych, wodospady Erawan oraz „Kolej Śmierci”.
 • Ayutthaya i jej niezwykle urokliwe ruiny dawnych świątyń,
 • Chiang Mai z opcją zwiedzania Chiang Rai czyli góry i kulturalne serce Tajlandii,
 • Krabi cudowne krajobrazy, wysepki i plaże,
 • Phi Phi najpiękniejsze wyspy Tajlandii,
 • Phuket największa i najbardziej znana wyspa Tajlandii,

Uwagi dodatkowe:

 • Noclegi w hotelach (do wyboru o standardzie 3, 4 lub 5 gwiazdek) z klimatyzacją,  śniadaniami, basenem, dostępem do internetu.
 • Wycieczki bez udziału polskiego przewodnika na części lub jej całej całej trasie wymaga znajomość kilku słów w języku angielskim. Jest to związane z samodzielnym meldowaniem i wymeldowywaniem w hotelach, poruszaniem po lotniskach itp. Oczywiście nasi lokalni  kierowcy będą dokładnie poinstruowani i zaprowadzą was do recepcji hotelowej lub na inne miejsce docelowe takie jak terminal promowy czy lotnisko.
 • Pamiętaj że zawsze można liczyć na naszą zdalna pomoc wsytuacjach awaryjnych.

Plan wycieczki objazdowej "Baśniowa Tajlandia".

Dzień 1.

Powitanie w Bangkoku.

Przylot do Bangkoku przeważnie ma miejsce na lotnisko Suvarnabhumi, oczywiście jeśli twój lot jest na drugie lotnisko Bangkoku Don Muang wystarczy podać to w uwagach dodatkowych.

Po wylądowaniu na lotnisku będzie czekała na was osoba z kartką zawierającą imię i nazwisko, oczywiście o wszystkim dokładnie poinformujemy przed przylotem.
Następnie kierowca zabierze was bezpośrednio do hotelu gdzie można będzie sie zameldować (przeważnie po godzinie 14).

Uwaga:
Dla osób lądujących w godzinach porannych, przed godziną 10:00, opcjonalna możliwość rozpoczęcia zwiedzania Bangkoku tego samego dnia. Pozwoli to zaoszczędzić jeden dzień pobytu do wykorzystania w Chiang Mai, Krabi lub Phuket.
Osoby lądujące w godzinach popołudniowych po zameldowaniu w hotelu mogą się nieco zrelaksować lub udać się na wieczorny spacer w pobliżu hotelu (listę ciekawych miejsc w pobliżu hotelu oraz ich lokalizację wyślemy przed przylotem).

Dzień 1.
Dzień 2-3.

Zwiedzanie Bangkoku i okolic.

Zwiedzanie Bangkoku samodzielnie lub z polskim przewodnikiem.

UWAGA:
Trzy dniowe zwiedzanie Bangkoku - Kanchanaburi oraz Ayuuthaya w towarzystwie (dwie opcje wyboru) polskiego lub lokalnego anglojęzycznego przewodnika podczas trzydniowego zwiedzania.
Zależnie od liczby uczestników, będzie realizowana luksusowym SUV'em lub luksusowym busem (dla 2-4 osób SUV, od 5 do 8 bus).
Istnieje oczywiście możliwość wykupienia wycieczki fakultatywnej z polskim przewodnikiem jedynie na jeden dzień zwiedzania samego Bangkoku.

Zapraszamy na niezapomnianą trzydniową przygodę z Bangkoku jego okolicami, Kanchanaburi i Ayutthaya gdzie odkryjesz niezwykłe miejsca, bogatą kulturę i urokliwe krajobrazy.

Pierwszy dzień rozpoczniemy od pełnego zwiedzania Bangkok, fascynującej stolicy Tajlandii. Przeniesiemy się w czasie, odwiedzając piękne świątynie i historyczne zabytki. Na początek, odwiedzimy Wat Arun - Świątynię Świtu, która z dumą wznosi się nad brzegiem rzeki Chao Phraya. Jej złote iglice i kolorowe mozaiki zapierają dech w piersiach. Następnie udamy się do Wat Pho, słynącej z ogromnego, leżącego na podłodze posągu Buddy, a także cenionych przez mnichów tradycyjnych masaży tajskich.

Kolejnym punktem programu będzie Pałac i Wat Phra Kaew, gdzie znajduje się słynny Szmaragdowy Budda. Zachwycimy się niezwykłą architekturą, malowidłami oraz bogactwem tajskiej sztuki i kultury. Następnie udamy się na Golden Mount, by podziwiać panoramę miasta z wysokości.

Nie może zabraknąć wizyty na słynnej ulicy Khao San Road, gdzie poczujemy puls miasta, spróbujemy lokalnej kuchni i zakupimy pamiątki. Przejdziemy też przez tętniące życiem China Town, gdzie zanurzymy się w atmosferze kolorowych straganów, smakowitych potraw i tradycyjnych chińskich świątyń.

W czasie wycieczki po Bangkoku oczywiście będzie również rejs po starych kanałach, które przypominają dawne czasy, kiedy miasto było często nazywane "Wenecją Wschodu". Tuk-tuki i promy na głównej rzece Bangkoku Chao Phraya umożliwią nam swobodne poruszanie się po mieście, a zarazem jako atrakcja sama w sobie zapewnią niesamowite widoki na sporą cześć Bangkoku.

Drugiego dnia opuścimy Bangkok i udamy się na zwiedzanie okolic.

Naszą pierwszą przystankiem będzie pływający rynek Damnoen Saduak, gdzie zanurzymy się w tajskiej atmosferze targu, pełnego kolorowych łodzi i aromatów egzotycznych owoców. Następnie odwiedzimy słynny rynek na torach kolejowych Maeklong Railway Market, gdzie codziennie pociągi przejeżdżają tuż obok straganów z lokalnymi specjałami.

Po tych fascynujących doświadczeniach, przejedziemy do Kanchanaburi, aby zobaczyć słynny Most na Rzece Kwai. Zobaczymy świadectwo historii, które zainspirowało powstanie znanego filmu. Na miejscu będzie również możliwość przejażdżki koleją śmierci, symboliczne doświadczenie, które pozwoli nam zrozumieć tragiczną historię II wojny światowej.

Osoby chcące samodzielnie zwiedzać Bangkok mogą skorzystać z lokalnych wycieczek fakultatywnych lub naszych instrukcji i informacji jak zwiedzać Bangkok, które udostępnimy przed wyjazdem.

Wszystkie wycieczki fakultatywne w Bangkoku dostępne do wyboru pod kalendarzem lub w zakładce wycieczki fakultatywne wraz ze zdjęciami, programem oraz opisami dodatkowymi.

Dzień 2-3.
Dzień 4.

Wodospady i zwiedzanie Ayutthaya oraz przelot lub nocny pociąg do Chiang Mai.

Zależnie od wybranej opcji w poprzednim dniu:
Dla osób zwiedzających Bangkok na własną rękę wykwaterowanie z hotelu ok 11-12 , transfer na lotnisko w Bangkoku i przelot do Chiang Mai, gdzie nastąpi transfer do hotelu (ok 14-16).

Osoby zwiedzające z nami okolice Bangkoku.

Trzeci dzień wycieczki to wodospady Erawan, które są jednym z najpiękniejszych przyrodniczych cudów Tajlandii. Będziemy mieli okazję kąpać się w krystalicznie czystych basenach wodospadów i podziwiać ich urokliwe otoczenie. Na koniec wybierzemy się do Ayutthai, dawnej stolicy Tajlandii, aby zobaczyć ruiny świątyń i zabytków, które wpisane są na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Poznamy historię i kulturę tego magicznego miejsca.

Wat Mahathat jest jedną z najważniejszych i najstarszych świątyń w Ayutthai. Znajduje się tutaj słynna głowa Buddy, którą zarosły korzenie drzewa, stając się ikoną miasta. Ruiny świątyni są bardzo efektowne i ciekawe.

Wat Phra Si Sanphet była to dawna królewska świątynia, a jej trzy ogromne chedi stanowiły serce kompleksu pałacowego. Wat Phra Si Sanphet to jedno z najważniejszych miejsc w Ayutthai, gdzie przechowywano relikwie Buddy. Do dziś zachowane ruiny świątyni wciąż emanują majestatycznym pięknem.

Wat Ratchaburana ta świątynia jest znana z bogato zdobionych wież stożkowych. Wat Ratchaburana została zbudowana w 1424 roku przez króla Borommaracha II dla upamiętnienia zmarłego starszego brata. Ze świątynia związana jest bardzo ciekawa historia ukrytego skarbu.

Wat Chaiwatthanaram jest to jedna z najbardziej uroczych i dobrze zachowanych świątyń w Ayutthai. Wat Chaiwatthanaram została zbudowana w 1630 roku przez króla Prasata Thong jako miejsce medytacji i ofiarowania zasług przodkom królewskiego rodu. Jest położona nad brzegiem rzeki Chao Phraya i oferuje piękne widoki.

Wat Lokaya Sutharam ten kompleks świątynny jest znany ze swojej ogromnej figury leżącego Buddy, znanego jako Phra Phuttha Chaiya Mongkol. Statua ma 37 metrów długości i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zabytków w Ayutthai.

Wat Phanan Choeng to jedna z najstarszych świątyń w Ayutthai i znana jest z ogromnej statuy Buddy o wysokości 19 metrów. Figura jest uważana za jedną z najważniejszych w Tajlandii i przyciąga wielu pielgrzymów.

Trzydniowa wycieczka po Bangkoku i okolicach pozwoli Ci na odkrycie nie tylko popularnych atrakcji, ale również na zgłębienie tajemniczej i bogatej kultury Tajlandii. Przekonasz się, jak różnorodne i piękne są te tereny, będąc jednocześnie świadkiem niezwykłych miejsc i emocjonujących doświadczeń.

Następnie zależnie od wybranej opcji transfer na lotnisko w Bangkoku i przelot samolotem do Chiang Mai.
Alternatywna opcja to transfer na stację kolejową w Ayutthaya i dalej przejazd nocnym pociągiem na północ Tajlandii do Chiang Mai.(wyjazd ok.19:44, przyjazd do Chiang Mai ok. 7:15 rano nastepnego dnia).

Zatem osoby przylatujące samolotem do Chiang Mai w godzinach wieczornych zostaną odebrane z lotniska przez naszego kierowcę oraz zawiezione do hotelu gdzie będzie czas na odpoczynek po podróży i wieczorny spacer po "Starym Mieście" Chiang Mai. Kolacja polecamy w jednej z bardzo wielu lokalnych restauracji lub street foodów, które są w pobliżu hotelu.

Wszystkie wycieczki fakultatywne w Bangkoku dostępne do wyboru pod kalendarzem lub w zakładce wycieczki fakultatywne wraz ze zdjęciami, programem oraz opisami dodatkowymi.

Dzień 4.
Dzień 5.

Chiang Mai.

Chiang Mai często nazywane kulturalną stolicą Tajlandii. W czasie pobytu będzie można podziwiać przepiękne świątynie, których są tu naprawdę setki, Polecamy nasze najlepsze wycieczki fakultatywne z Chiang Mai, w tym ze zwiedzaniem Chiang Rai i jej słynną "Białą Świątynią" Wat Rong Khun.

Propozycja zwiedzania podczas pobytu w Chiang Mai:

Całodniowa wycieczka do Chiang Rai, która dla osób przybywających nocnym pociągiem rozpocznie się z dworca kolejowego. Początek to śniadanie w drodze do Chiang Rai i dalej wg programu fakultatywnej wycieczki do Chiang Rai umieszczonej na naszej stronie w zakładce wycieczki fakultatywne. Dla osób lądujących dzień wcześniej wycieczka rozpocznie się odbiorem z hotelu ok. godziny 8:00. Zakończenie wycieczki w obu przypadkach przewidziane jest na godzinę ok 19:00

Kolejny dzień to propozycja wycieczki do Parku Narodowego Doi Inthanon jest to wycieczka na najwyższy szczyt Tajlandii. Podziwiać będziecie podziwiać przy okazji trekkingu malownicze krajobrazy, tropikalną roślinność i wodospady. Odwiedzicie po drodze odwiedzicie również, Pra Mahatat Noppamethanedon oraz Pra Mahatat Nopphonphusiri na szczycie góry, poświęcone królowi i królowej Tajlandii. To doskonałe miejsce do kontemplacji i odpoczynku wśród natury i pięknych ogrodów.

Ostatni dzień to wycieczka do Wioski Plemienia Górskiego Hmong Doi Pui Village Tego dnia wyruszycie na wycieczkę do wioski plemienia górskiego, gdzie będziecie mieli okazję poznać kulturę i tradycje lokalnych plemion, takich jak Karen czy Hmong. Będziecie mogli obserwować ich codzienne życie, rękodzieło i stroje. Oczywiście skosztować lokalnej kuchni oraz kupić lokalne produkty takie jak wino, kawę czy herbatę. Bez wątpienia pobyt w wiosce pozwoli lepiej zrozumieć różnorodność Tajlandii. Dodatkowo zobaczycie legendarną świątynie Wat Phra That Doi Suthep, sięgająca swą historią IV wieku. Świątynia słynie ze swojego unikalnego klimatu i oryginalności. Po drodze odwiedzicie również piękne ogrody w Królewskim Pałacu Bhubing Palace w Chiang Mai.

Oczywiście wycieczki fakultatywne w Chiang Mai dostępne do wyboru pod kalendarzem lub w zakładce wycieczki fakultatywne wraz ze zdjęciami, programem oraz opisami dodatkowymi.

Dzień 5.
Dzień 6.

Chiang Mai i drugi dzień pobytu.

Kolejny dzień to propozycja wycieczki do Parku Narodowego Doi Inthanon jest to wycieczka na najwyższy szczyt Tajlandii. Podziwiać będziecie podziwiać przy okazji trekkingu malownicze krajobrazy, tropikalną roślinność i wodospady. Odwiedzicie po drodze odwiedzicie również, Pra Mahatat Noppamethanedon oraz Pra Mahatat Nopphonphusiri na szczycie góry, poświęcone królowi i królowej Tajlandii. To doskonałe miejsce do kontemplacji i odpoczynku wśród natury i pięknych ogrodów.

Wszystkie wycieczki fakultatywne w Chiang Mai dostępne do wyboru pod kalendarzem lub w zakładce
wycieczki fakultatywne wraz ze zdjęciami, programem oraz opisami dodatkowymi.

Dzień 6.
Dzień 7.

Żegnaj górskie Chniang Mai i witaj bajkowe Krabi.

Ostatni dzień to wycieczka kilkugodzinna połączona z transferem na lotnisko i przelotem do Krabi.

Wycieczka zacznie się ok. godz 9:00 i w programie zawiera zwiedzanie Wioski Plemienia Górskiego Hmong Doi Pui Village, gdzie będziecie mieli okazję poznać kulturę i tradycje lokalnych plemion, takich jak Karen czy Hmong. Będziecie mogli obserwować ich codzienne życie, rękodzieło i stroje. Oczywiście skosztować lokalnej kuchni oraz kupić lokalne produkty takie jak wino, kawę czy herbatę. Bez wątpienia pobyt w wiosce pozwoli lepiej zrozumieć różnorodność Tajlandii.

Dodatkowo w trakcie wycieczki zobaczycie legendarną świątynie Wat Phra That Doi Suthep, sięgająca swą historią IV wieku. Świątynia słynie ze swojego unikalnego klimatu, stromych schodów oraz opcji kolejki górskiej, którą można do niej wyjechać.. Po drodze odwiedzicie również piękne ogrody w Królewskim Pałacu Bhubing Palace w Chiang Mai i liczne punkty widokowe.

Po zakończeniu zwiedzania kierowca zawiezie was na lotnisko skąd udacie się w dalszą drogę do Krabi.

Wszystkie wycieczki fakultatywne w Chiang Mai dostępne do wyboru pod kalendarzem lub w zakładce
wycieczki fakultatywne wraz ze zdjęciami, programem oraz opisami dodatkowymi.

Dzień 7.
Dzień 8-9.

Poznajemy niezwykłe Krabi

Witamy w Krabi i zapraszamy na prawdziwy rajski wypoczynek.

Przygotowaliśmy oferty na rejsy łodzią po archipelagu wysepek wokół Krabi. Odwiedzanie urokliwych lagun i zatoczek, takich jak Railay Beach, Poda Island i Chicken Island. Snurkowanie i podziwianie raf koralowych oraz egzotycznej morskiej fauny i flory.

Bardzo faja opcja jest jednodniowa wycieczka do Świątyni Tygrysa (Wat Tham Sua) i słynnych Emerald Pool.
Emerald Pool, znane również jako Sra Morakot, to naturalny basen wodny o turkusowym kolorze, położony w Parku Narodowym Khao Phra Bang Khram w prowincji Krabi w Tajlandii. Jest to jedna z najpopularniejszych atrakcji turystycznych w regionie, przyciągająca zarówno miejscowych, jak i zagranicznych turystów. Dodatkowo Emerald Pool słynie z leczniczych właściwości swojej wody. Mówi się, że ma ona pozytywny wpływ na skórę, układ kostno-mięśniowy i układ nerwowy. Wiele osób przyjeżdża tutaj, aby korzystać z tych korzystnych właściwości wody.

Wszystkie wycieczki fakultatywne w Krabi dostępne do wyboru pod kalendarzem lub w zakładce
wycieczki fakultatywne wraz ze zdjęciami, programem oraz opisami dodatkowymi.
Dzień 8-9.
Dzień 10-12.

Rejs na wyspy Phi Phi

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu o godzinie 11:30, następnie kierowca odbierze waz z hotelu o 11:45 i zawiezie do portu. Z portu w Krabi szybkim promem popłyniecie na wyspy Phi Phi. Po przypłynięciu trzeba spacerkiem (3-5 min od portu) udać się do hotelu, niestety na wyspie nie ma samochodów, a co za trym idzie żadnych taksówek. Przy wyjściu z portu będzie czekała osoba z hotelu która zawiezie wózkiem bagaże i wskaże wam drogę.

Oto kilka propozycji atrakcji, które można zwiedzić podczas dwudniowego pobytu na wyspach Phi Phi w Tajlandii:

Polecamy wycieczkę fakultatywną jednodniową po okolicznych wyspach.
Wycieczki zawieraja kilka opcji zależnie czy będa odbywały sie na long boatach czy speed boatach. Maya Bay to jedno z najbardziej ikonicznych miejsc na wyspach Phi Phi. Znane z filmu "Plaża" z Leonardo DiCaprio, jest to urokliwa zatoczka z białym piaskiem i turkusową wodą. Możesz tu zrelaksować się, opalać i kąpać się w morzu.

Możesz odwiedzić Monkey Beach, gdzie spotkasz "sympatyczne" małpy. To świetna okazja do zrobienia zdjęć i obserwacji tych uroczych stworzeń, niemniej pamiętaj że słowo sympatyczne w tym przypadku oznacza dzikie, złośliwe i zdecydowanie należy zachować ostrożność. Uważajcie na torby, plecaki i telefony, małpiszony tylko czekają na okazje by je porwać do dżungli.

Wyspy Phi Phi są znane ze swojego podwodnego świata, więc warto skorzystać z możliwości nurkowania z rurką lub "snorkelingu". Pod wodą będziesz mógł podziwiać piękne rafy koralowe i różnorodne gatunki ryb.

Wybierz się na Phi Phi Viewpoint, aby podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na wyspy Phi Phi. To doskonałe miejsce na wykonanie pięknych zdjęć i kontemplację krajobrazu.

W programie wycieczki jest również Bamboo Island, jedną z najbardziej dziewiczych wysp na archipelagu Phi Phi. Tu możesz odpocząć na pięknej plaży, pływać w krystalicznie czystej wodzie i zanurzyć się w otaczającym spokoju i ciszy.

Phi Phi Leh to sąsiednia wyspa, znana z imponujących formacji skalnych, takich jak Viking Cave i Piękna Laguna (Loh Samah Bay). Możesz również odwiedzić Shark Point, gdzie istnieje możliwość spotkania rekinów rafowych.

Phi Phi Don i wiele plaż z których każda oferuje biały piasek, lazurową wodę i malownicze otoczenie.Wieczorem możesz skorzystać z atmosferycznego życia nocnego na wyspie Phi Phi Don. Istnieją liczne bary, restauracje i kluby, gdzie można spędzić czas przy muzyce, tańcu i spotkać innych podróżników.

Niektóre atrakcje mogą być objęte opłatami lub wymagać wcześniejszej rezerwacji, więc warto zaplanować podróż z wyprzedzeniem.

Wszystkie wycieczki fakultatywne w Krabi dostępne do wyboru pod kalendarzem lub w zakładce
wycieczki fakultatywne wraz ze zdjęciami, programem oraz opisami dodatkowymi.

Dzień 10-12.
Dzień 12-14.

Rejs na wyspę Phuket (Patong Beach).

Witaj na malowniczej wyspie Phuket, miejscu pełnym niesamowitych atrakcji i oszałamiających krajobrazów. Przygotuj się na niezapomniane przygody i odkrywanie tajemnic tego egzotycznego miejsca.

Wykwaterowanie z hotelu ok godziny 10:00, dalej o 10:30 rejs promem na wyspę Phuket wraz z transfer do hotelu w bezpośredniej bliskości plaży Patong Beach.

W pierwszym dniu polecamy wieczorne zwiedzanie Patong Beach, która jest najbardziej rozrywkowową plażą na Phuket. Słynna Bangla Road (Thanon Bangla) gdzie znajduje się tam dziesiątki klubów, barów, dyskotek i cała masa dodatkowych atrakcji.

Kilka informacji o atrakcjach wyspy Phuket.
Niewątpliwie jedną z najbardziej rozpoznawanych atrakcji jest Big Buddha, ogromna, mierząca 45 metrów figura Buddy, która wznosi się dumnie na wzgórzu Nakkerd. Ten majestatyczny posąg oferuje zapierające dech w piersiach widoki na okolicę i jest ważnym miejscem modlitwy i medytacji dla miejscowych buddystów. Dodatkowo rozpościera się stamtąd przepiękny widok na zatokę, stare miasto Phuket oraz ocean.

Phuket to również spora liczba punktów widokowych, które rozsiane są po całej wyspie. Jeden z najbardziej znanych to Promthep Cape Viewpoint, gdzie będziecie mieli okazję podziwiać zapierające dech w piersiach zachody słońca nad morzem Andamańskim. Innym popularnym miejscem jest Karon Viewpoint, skąd rozpościera się malowniczy widok na plaże Karon, Kata i Patong.

Phuket słynie również ze swoich pięknych świątyń, a jedną z najbardziej znanych jest Wat Chalong. To duchowe centrum wyspy, gdzie można zobaczyć wspaniałą architekturę buddyjską i uczestniczyć w ceremoniach religijnych. Poczujemy spokój i atmosferę kontemplacji, poznając kulturę i tradycje Tajlandii.

Przygotuj się również na niezapomnianą jednodniową wycieczkę na wyspę Jamesa Bonda szybką łodzią, aby dotrzeć do wyspy Khao Phing Kan, która stała się znana dzięki filmowi "Człowiek ze złotym pistoletem". Będziemy mieli okazję zobaczyć charakterystyczną skałę o nazwie Ko Tapu, która wyłania się z wody, tworząc spektakularne widoki. Podczas wycieczki będziemy mogli również kąpać się w krystalicznie czystych wodach, nurkować i cieszyć się pięknem okolicznych wysp i zjeść pyszny obiad we wiosce muzułmanów, która leży na wyspie Ko Panyi.

Phuket słynie także z niezwykłych plaż, które zachwycają swoją białym piaskiem, turkusowymi wodami i otaczającą zielenią. Jedną z najpiękniejszych plaż jest Patong Beach, popularna zarówno wśród turystów, jak i miejscowych. Znajdziemy tam szeroki wybór barów, restauracji i sklepów, które ożywiają to miejsce w dzień i w nocy. Innymi urokliwymi plażami, które warto odwiedzić, są Kata Beach, Kamala Beach i Freedom Beach. Każda z nich ma swój niepowtarzalny urok i zapewnia doskonałe warunki do wypoczynku i relaksu.

Bez wątpienia pobyt na wyspie Phuket to niezapomniane doświadczenie, które zapewni Ci zarówno relaks na rajskich plażach, jak i możliwość odkrywania fascynującej kultury i piękna Tajlandii. Przygotuj się na niezapomniane wspomnienia i rozkoszuj się wszystkim, co ta magiczna wyspa ma do zaoferowania.

Wszystkie wycieczki fakultatywne z wyspy Phuket dostępne do wyboru pod kalendarzem lub w zakładce wycieczki fakultatywne wraz ze zdjęciami, programem oraz opisami dodatkowymi.

Dzień 12-14.
Dzień 15.

Ostatni dzień w Tajlandii

Ostatnie śniadanie w Tajlandii przed wylotem i wykwaterowanie z hotelu do godziny 9:00-11:00 zależnie od godziny wylotu..
Transfer na lotnisko i przelot do Bangkoku, gdzie nastąpi wylot powrotny do Polski.
Dzień 15.
mapa-wyciezka-objazdowa---z-Chiang-Mai-i-Phuket

Cena wycieczki obejmuje.

 • Wszelka pomoc przy formalnościach, pomagamy przy zakupie najlepszych biletów lotniczych, ubezpieczeniach oraz wszelkich dodatków typu fakultety.
 • wszystkie transfery w cenie wycieczki: pełna obsługa, z lotniska, między miastami i hotelami, terminalami promowych wraz z biletami promowymi.
 • 14 noclegów ze śniadaniami w hotelach o wybranym standardzie z klimatyzacją,  śniadaniami, basenem, dostępem do internetu.
  – 2 noclegi Bangkok,
  – 1 nocleg Kanchanaburi
  – 3 noclegi Chiang Mai (opcjonalnie jeden w nocnym pociągu),
  – 3 noclegi Phuket,
  – 2 noclegi Phi Phi,
  – 3 noclegi Krabi,
 • posiłki w cenie: śniadania,
 • pomoc naszego polskiego rezydenta w Tajlandii (sytuacjach awaryjnych związanych z pobytem w Tajlandii).
Wycieczki rajskie wyspy - Tajskie wakacje
Wycieczki Tajlandia
Baśniowa Tajlandia
Rejsy w Tajlandii

Koszty i opłaty dodatkowe:

 • Krajowe bilety lotnicze:
  Bangkok – Chiang Mai
  Uwaga: dla chętnych polecamy nocny pociąg z Ayutthaya do Chiang Mai 
  pociąg jest wliczony w cenę wycieczki i nie ma wówczas konieczności kupowania biletów na ten przelot (tylko dla osób, które wykupią 3 dniowe zwiedzanie z polskim lub lokalnym przewodnikiem po Bangkoku!).
  Chiang Mai – Phuket
  Ko Samui – Bangkok
 • Międzynarodowe bilety lotnicze:
  Polska – Tajlandia
  z wybranego miejsca wylotu wraz z obowiązkowym
  ubezpieczeniem zdrowotnym uczestników. Niestety ceny lotów z połowa 2022
  wzrosły drastycznie i obecnie standardem jest (od 2800 do 5500 zł/os. w obie
  strony, zależnie od pory roku).

  UWAGA: Zapewniamy kompleksową obsługę zakupu biletów wraz z ubezpieczeniem całości wyprawy do Tajlandii.  Polecamy samodzielnie wyszukać najlepsze ceny biletów klikając tu: >>>

 • Wycieczki fakultatywne: uwaga zarówno te sprzedawane na naszej stronie internetowej, jak i zakupione w lokalnych biurach i agencjach w Tajlandii są dodatkowo płatne, o ile nie zostały zawarte w programie i cenie wycieczki jako programowe!
 • Polski przewodnik jeśli nie jest zawarty w cenie wycieczki opcjonalnie można wykupić taka usługę na część lub całą wycieczkę.
 • Bilety wstępów do atrakcji, parków narodowych oraz wszelkie dodatkowe opłaty podczas wycieczek fakultatywnych zawsze płatne dodatkowo, w tym również za przewodnika. Nie dotyczy tych wycieczek i wstępów, które zostały wyszczególnione w programie wycieczki jako zawarte w cenie!
 • wyżywienie: (poza śniadaniami zawartymi w cenie) ceny wyżywienia są niższe niż w Polsce (dobry obiad zależnie od restauracji średnio można kupić za ok 70-150 THB /os czyli 9-20zł),
   – ceny piwa są wyższe i zaczynają się w sklepach od 50THB (ok. 7zł)
   – generalnie alkohole są droższe niż w Polsce, zwłaszcza wina, o ok 25-35%,

 • Przydatne informacje dodatkowe:
   DLA PALĄCYCH  papierosy są tańsze niż w Polsce.
   WAŻNE! legalnie nie kupisz e-papierosów ani IQOS’sów są zakazane w Tajlandii włącznie z zakazem ich legalnego wwożenia.

Kilka przydatnych informacji na tematy formalne i organizacyjne.

Cena i płatność za wycieczkę

 • Cena wycieczki podana jest w Euro i batach tajlandzkich
  Sprawdź aktualny kurs EUR – PLN >> oraz kurs EUR – THB >>
 • Podana cena wycieczki jest ceną brutto dla jednej osoby, jednak została skalkulowana przy założeniu że zakup będzie dotyczył  2 osób, podróżujących wspólnie i zakwaterowanych w pokojach dwu osobowych.

  W przypadku zakupu pojedynczego miejsca
  dla jednej osoby cena będzie wyższa z uwagi na fakt że koszty hotelowe będą obowiązywały jak dla dwóch osób (w hotelach w których będziemy nocować nie ma pokoi 1 osobowych).
 • Płatność można dokonać w całości lub w 2 ratach:
  – pierwsza wpłata: 200EUR/os. niezależnie od wycieczki)
  – druga wpłata: pozostała kwota po otrzymaniu wszystkich potwierdzonych i opłaconych rezerwacji.

  Uwaga:
  wszystkie rezerwacje „Last Minute” (dokonane na mniej niż miesiąc do daty rozpoczęcia wycieczki) należy opłacić w całości po otrzymaniu od nas potwierdzenia wycieczki drogą mailową do 48h wg instrukcji  wysłanych drogą mailową.

Ubezpieczenia:

 • UWAGA: dzięki naszemu polskiemu partnerowi ubezpieczeniowemu możesz w pełni ubezpieczyć wycieczki zakupione na naszej stronie. Gorąco rekomendujemy kompleksowe ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży.
  Więcej informacji o ubezpieczeniu naszych wycieczek dowiedz się  klikając tu>>

Loty, transfery i inne informacje

 • Bilety lotnicze – Kupując bilety proszę zwracać uwagę na godziny lotów, jest to istotne przy planowaniu ilości noclegów.
 • Sprawdź ceny biletów lotniczych w wyszukiwarce lotów klikając tu>>
 • BagażeBardzo ważną kwestią dla osób udających się na wycieczkę objazdowa są bagaże.
  Pamiętaj
  jeśli nie planujesz pobytu dłuższego niż 2-3 tygodnie zabieranie bagażu rejestrowanego jest mało praktyczne i będzie generowało dodatkowe koszty przy transferach i lotach krajowych, nie wspominając już o uciążliwościach związanych z ich noszeniem z miejsca na miejsce.
  Optymalne jest zabranie bagażu podręcznego do 10 kg oraz osobistego w
  formie plecaka.

  Transfery i przejazdy fakultatywne – W trakcie podróży będziemy się poruszali zależnie od ilości uczestników komfortowym SUV’em (grupy do 4 osób) lub busem (5 do 12 osób). W cenie zawarte są jedynie bagaże podręczne (rejestrowane mogą wymagać dodatkowych opłat).

 • Kaucje – Niektóre hotele wymagają wpłacenia kaucji, która jest zwracana przy wymeldowaniu.

 • Wymiana pieniędzy – W Tajlandii obowiązuje bat tajlandzki, jego aktualny kurs jest tu…
 • Bankomaty – Wypłata z bankomatów jest dość kosztowna, każda wypłata obarczona jest prowizja 250THB ok 30PLN niezależnie od banku w jakim wydana jest wasza karta. Sam kurs wymiany poza Revolutem czy Wise jest delikatnie mówiąc średni.
 • Euro czy Dolary – Generalnie nie ma to znaczenia, kursy w wielu miejscach (poza lotniskami) są dość uczciwe. Jednak warto zabierać nominały po 100 (dolary i euro), ponieważ im mniejsze nominały tym kurs spada.
 • Karty kredytowe – w zasadzie poza większymi sieciami sklepów, hotelami mało gdzie uda ci sie zapłacić kartą.
 • Mobilny internet: polecamy zakup karty sim z internetem 5G do 30 dni, ceny ok 150-350THB.

Inne przydatne informacje!

Garść porad praktycznych związanych z przylotem do Tajlandii znajdziesz klikając tu>>

Wizy – nie obowiązują (na lotnisku po wylądowaniu wbijają stempelek w paszport, jest to zezwolenie na pobyt bez wizy na okres do 30 dni (lub 45 dni od listopada do marca).

Szczepienie COVID
brak obowiązku!
Paszport
– potrzebny, ważność przynajmniej 6 miesięcy od dnia przylotu.

Inne szczepienia
– nie ma obowiązku.

Komary, żywność, woda, czego nie pić i nie jeść.
Woda tylko butelkowana (tajska woda w kranie nie nadaje się za bardzo do picia), jeść można wszystko z robakami włącznie, komary owszem są, jednak w Polsce jest znacznie więcej.

UWAGA: Ze względów na okoliczności i wydarzenia losowe (zamknięcie dróg, zła pogoda itp.) zastrzegamy sobie możliwość zmian w programie wycieczki.

Tajskie Wakacje to:

Transfery i busy

Oferujemy transfery między lotniskami i hotelami.

Wycieczki fakultatywne

Polski przewodnik, fantastyczne wycieczki objazdowe do najciekawszych miejsc w Tajlandii.

Rajskie wyspy

Zwiedzanie najpiękniejszych rajskich wysp tajskimi łodziami. Nurkowanie na rafach kompiel na malowniczych plażach.

Noclegi

Noclegi w hotelach apartamentach i domkach letniskowych na terenie całej Tajlandii.

Organizacja imprez i przyjęć okolicznościowych

Imprezy okolicznościowe, śluby i wesela na rajskich plażach.

Bilety i transfery lotnicze

Wsparcie przy zakupie biletów lotniczych oraz ubezpieczenia turystycznego.

Napisz do nas

Nasi partnerzy

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Święta i Nowy Rok w Tajlandii z Baśniową Tajlandią w formie wycieczki objazdowej – 14 noclegów”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Overall rating*
0/5
* Ocena jest wymagana
Atrakcyjność wycieczki (miesca i program)
0/5
* Ocena jest wymagana
Ocena przewodników
0/5
* Ocena jest wymagana
Ocena hoteli
0/5
* Ocena jest wymagana
* Answer is required
* Answer is required